Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 čerpadlo na vodu: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

čerpadlo na vodu

Poslední aktualizace před 15 let
S
stunikČlen
Přidáno před 15 let
Poraďtě mi prosím jak výkoné ponorné čerpadlo na vodu? Odešlo mi a teď nevím jak silné,resp. kolik L/min.koupit? Mám Hobby 420, dřez a umyvadlo na které chci přidělat hadici se sprchou, 30L kanystr na vodu. Stačí 8Lúmin. nebo radějí víc?
VlciVlciČlen
Přidáno před 15 let
Jestli že chceš i sprchu, tak je lepší aspoň 18 l/min. Podívej se na www.conrad.cz.
OldaROldaRNováček
Přidáno před 15 let
Možná že bude správně www.e-conrad.cz
Upravil Fun dne 06.07.2009 22:43, před 15 let
L
lesiČlen
Přidáno před 15 let
aj ja som tento rok dával do kuchyne nové (10l/m), ale menšie by som určite nedával.
S
stunikČlen
Přidáno před 15 let
Děkuji, koukal jsem takže bych to viděl okolo 12-15L/min.zlatá střední cesta, jelikož mám jenom 30L nádrž na vodu, taky aby to neudělalo srsrsrsr a voda fuč.
VlciVlciČlen
Přidáno před 15 let

Citovat

OldaR napsal:
Možná že bude správně www.e-conrad.cz .



Díky za opravu.
Upravil Fun dne 06.07.2009 22:42, před 15 let
X
XTRANČlen
Přidáno před 15 let
Hezký večer,

u Conrada jsem bral mnoho let celkem dost věcí, bohužel poslední dobou se mi zdá, že kvalita pokulhává.
Reklamačky naprosto bez problémů, nicméně odesílání a papírování rovná se ztráta času.

U minulého auta jsem měl čerpadlo reich 12l, jelo roky dobře. Teď mám comet lux plus 19l a taktéž jsem spokojený.

Vláďa
S
stunikČlen
Přidáno před 15 let
Tak jse objednal na eshop.caravan.cz čerpadlo VIP17 17l/min, 0,6bar za 413Kč, tak uvidíme. Díky za rady.
Upravil Fun dne 08.07.2009 09:38, před 15 let
KipKipČlen
Přidáno před 15 let
...je dobré vědět, jestli čerpadlo se zpětným ventylem, nebo bez ...já musel s a stálo 1000 ,-
Fiat PLA 75, Jablonec nad Nisou
J
jirkamdsČlen
Přidáno před 15 let
Záleží myslim, jestli je bojler nebo ne, pokud je a není expanzní nádobka, tak by mělo být bez zpětného ventilu,ale nechci kecat :)
Jirka, Jana, Zuzka 18, Luky15
VOLVO XC90 + HOBBY Kmf 545 Silver Line Jablonec nad Nisou
www.servis-elektro.cz
www.motokary-liberec.cz
S
stunikČlen
Přidáno před 15 let
Tak u eshop.caravan.cz (pv caravan) bych už nekoupil nic. Nejenom, že jsem čekal 14 dní na čerpadlo a nic, ale když jsem tam zavolal, tak mi oznámili že je nemají. A já na to spoléhal. Ani se neobtěžujou vyrozumět zákazníka emailem. Ještě, že jsem zavolal. Bych byl na dovolené bez vody. Nějaká fy. Hykro Praha zlatá, odpoledne ve 13:30 hod. jsem tam zavolal a druhý den ráno jsem ho měl.
Upravil stunik dne 25.07.2009 07:42, před 15 let
TajfunTajfunČlen
Přidáno před 15 let
Naprosto stejná zkušenost .Chtěl sem klimošku po tom co mě řeli ,že jí budou natut mít na krámě v pondělí jsem se tam hrabal přez celou Prahu na hádejte jak to dopadlo no nic tam nebylo nezavolaj ani nenapíšou.V Hykru jsem napsal email a hned telafon,že to mají ať si pžijedu.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: stunik, Vlci, OldaR, lesi, XTRAN, Kip, jirkamds, Tajfun

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,271,114 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.16204 sekund | Průměrně za: 0.16204 (0) sekund | Dotazy: 105 | Použitá paměť: 2.03MB/4MB