Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Autoboxy, střešní nosiče, příčníky, držáky kol a nosiče lyží - nosice-stresni.cz SPZ: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Autoboxy, střešní nosiče, příčníky, držáky kol a nosiče lyží - nosice-stresni.cz SPZ

Poslední aktualizace před 7 let
M
mstrČlen
Přidáno před 8 let
Nepleteš toho moc dohromady? Porovnávat jízdní soupravu s nosičem kol?
RZ se umístní dozadu na vozidlo, na místo dané konstrukčním řešením. Připevněný nosič kol je součástí vozidla.

Pokud to nechápeš, máš to těžké a nemůžeš v ČR podobný nosič kol používat - třetí RZ na něj nezískáš a přemístit RZ nesmíš.

Ostatních lidí, co chápou, jak je to v zákoně napsané, se to ovšem netýká.
R
RadovanČlen
Přidáno před 8 let
Bože,ještě chvíli pokračovat,tak se do toho zapletem jak do vánočky.
Děkuju za odborné vysvětlení,objasnění pojmů i dojmů a v zájmu uchování duševní svěžesti v této debatě končím....
Radovan,Zuzana,Peugeot Partner,Coachman Pastiche
V
VeseliciČlen
Přidáno před 8 let
Jen doplním vlastní zkušenost - SPZ jsem si objednal. Byla hotová za 4dny za 600,- a to ještě tak, že mi paní nabídla ať tam nechám VTP a že pak jen přijdu a proti občance mi vše vydá a zabere mi to max 2min a nebudu muset čekat ani ve frontě. Jak doporučila, tak se stalo a to i tak, že mi ve čtvrtek (v pondělí podána žádost) mi zavolala, že je hotovo a že mám přijít klidně hned a nebo i v pátek i přes to, že nejsou úřední hodiny.
Čučel jsem na drát na tu rychlost a ochotu...
Jinak je SPZ dopsaná v VTP jako 3. RZ na nosič na kola.

CO se stane při nehodě ze zadu? Asi něco podobného jako kdyby tam kola nebyla. Jen škoda bude větší. Já osobně mám havarijko s připojištěním nákladu v autě a připojištěním sportovního vybavení, tak předpokládám, že můžu být v klidu.
Jirka+Ivča+Anetka+Vojtík

Toyota Hilux 2.4 110kW + Caravelair Antares 486
M
mariaČlen
Přidáno před 8 let
Také doplním vlastní zkušenost. Právě jsem se vrátil z ...MAGISTRÁTU. Originální nosič kol s držákem RZ a osvětlením se považuje za pevnou součást vozidla, tedy lze sundat zadní RZ a umístit na nosič. Takto mi to na požádání vysvětlil vedoucí. SUPER. Má to ovšem háček, pokračoval. Policisté, ať už horliví nebo pomaleji uvažující, to nemusí takto chápat a mohou vás hnát ke správnímu řízení, neboť např. nemáte zadní značku na vozidle. To sice pravděpodobně vyhrajete, ale ztracený čas a nervy vám nikdo nevrátí. Tak jsem jako ovce vyplnil žádost, zaplatil 600Kč a budu čekat na telefonát. Potom mi laskavě zapíší 3 RZ do velkého TP za dalších 50Kč.
Z toho plyne: udělat co nejblbší zákony, ať je výklad nejasný a ty vystrašené ovce si koupí "jistotu". A prachy se hrnou.
Už zase se mi chce blejt
V
Vajglon HnusonČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

maria napsal:

Také doplním vlastní zkušenost. Právě jsem se vrátil z ...MAGISTRÁTU. Originální nosič kol s držákem RZ a osvětlením se považuje za pevnou součást vozidla, tedy lze sundat zadní RZ a umístit na nosič. Takto mi to na požádání vysvětlil vedoucí. SUPER. Má to ovšem háček, pokračoval. Policisté, ať už horliví nebo pomaleji uvažující, to nemusí takto chápat a mohou vás hnát ke správnímu řízení, neboť např. nemáte zadní značku na vozidle. To sice pravděpodobně vyhrajete, ale ztracený čas a nervy vám nikdo nevrátí. Tak jsem jako ovce vyplnil žádost, zaplatil 600Kč a budu čekat na telefonát. Potom mi laskavě zapíší 3 RZ do velkého TP za dalších 50Kč.
Z toho plyne: udělat co nejblbší zákony, ať je výklad nejasný a ty vystrašené ovce si koupí "jistotu". A prachy se hrnou.
Už zase se mi chce blejt


Já bych si tím, že bys to vyhrál nebyl tak jistý...
Die Krähen fliegen in Schwärmen, der Adler fliegt allein.
M
mariaČlen
Přidáno před 8 let
To VH: tomu neuvěříš, ale celou dobu toho procesu jsem na Tebe myslel a styděl se, že jsem se opět shbil a připosral. Zkrátka mají ( alespoň mě ) tam, kde chtějí.

Nevyhrál bych určitě, neboť bych se posral a pokorně zaplatil jakoukoli pokutu, jen abych měl klid.
V
Vajglon HnusonČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

maria napsal:

To VH: tomu neuvěříš, ale celou dobu toho procesu jsem na Tebe myslel a styděl se, že jsem se opět shbil a připosral. Zkrátka mají ( alespoň mě ) tam, kde chtějí.

Nevyhrál bych určitě, neboť bych se posral a pokorně zaplatil jakoukoli pokutu, jen abych měl klid.


Stydět se netřeba, u mě už to byla " únava " materiálu, taky jsem dal Kč 600,- za značku a Kč 50,- za kolek .... a to jsem měl na SPZ nosič takovou pěknou, ručně malovanou od originálu k nepoznání ( jen ty dvě hvězdičky jsem tam neměl namalované ) :D
Die Krähen fliegen in Schwärmen, der Adler fliegt allein.
M
majsadrČlen
Přidáno před 7 let
Nevim co řešite když to je v předpisech vytasim 600 a je vyřešeno. Když maš na vopici musiš mit na banany. Ahoj
M
mariaČlen
Přidáno před 7 let
když nevíš co řešíme, tak si to přečti v předchozí diskuzi. Ale pro urychlení. Řešíme to, že ten předpis zní zcela jinak, než je prezentován. Proč tedy kupovat opici třetí značku, když jí za to mohu koupit raději banány?
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Bomber_007, maria, TomTP, Radovan, Vlasta1, arto, mstr, Veselici, Vajglon Hnuson, majsadr

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,264,654 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.19772 sekund | Průměrně za: 0.19772 (0) sekund | Dotazy: 91 | Použitá paměť: 1.94MB/4MB