Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 vůdce malého plavidla v Chorvatsku: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

vůdce malého plavidla v Chorvatsku

Poslední aktualizace před 8 let
P
Petr a MirkaČlen
Přidáno před 8 let
Nevíte zda se nechají v Chorvatsku udělat zkoušky na malé plavidlo?
Petr a Mirka
BombiciBombiciČlen
Přidáno před 8 let
Poslal jsem SZ.
Bombíci
H
Honza-PHČlen
Přidáno před 8 let
VMP se dělá u nás na plavební správě. Zkoušky jsou "dvojí" jedna pro vnitrostátní plavbu a druhá pro přípobřežní plavbu. Jestliže chceš mít VMP bez omezení výkonu (doporučuji) dělá se ještě praktická zkouška z ovládání lodě.
Honza
Honza, Romča, Honzík (13)
karelHkarelHČlen
Přidáno před 8 let
bez praktické zkoušky je to jen do 20kW
Jirka888Jirka888Nováček
Přidáno před 8 let
Dají, stačí se zajít zeptat na kapitanát, který je skoro v každém větším městě.
Obytné auto Elnagh T-Loft 530
R
ramtlah1Člen
Přidáno před 8 let
Pozor ,naše vmp je pouze do 0,75 námořních mil ( to je fakt málo ) i když je to bráno od pevniny (ostrova) je to opravdu málo. Z tohoto důvodu jsem si dělal HR papíry, který zase pozor neplatí u nás!!!!!! tak mám dvoje vmp na ježdění u nás a HR na ježdění na moři, neb jsem měl poměrně dobrou loď a 7 let jsem v HR jezdil ,ale i na vodního skůtra ,kterého mám nyní, je 0,75 námořních mil málo. Ale dělal jsem je dávno tak už se nepamatuji ,kde jsem k nim přišel ,ale myslím ,že mne kontakt dával prodejce lodě co jsem ji kupoval. Tom
simchasimchaČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

Tom a Zdena napsal:

Pozor ,naše vmp je pouze do 0,75 námořních mil ( to je fakt málo ) i když je to bráno od pevniny (ostrova) je to opravdu málo. Z tohoto důvodu jsem si dělal HR papíry, který zase pozor neplatí u nás!!!!!! tak mám dvoje vmp na ježdění u nás a HR na ježdění na moři, neb jsem měl poměrně dobrou loď a 7 let jsem v HR jezdil ,ale i na vodního skůtra ,kterého mám nyní, je 0,75 námořních mil málo. Ale dělal jsem je dávno tak už se nepamatuji ,kde jsem k nim přišel ,ale myslím ,že mne kontakt dával prodejce lodě co jsem ji kupoval. Tom

Jen bych upřesnil, že to není 0,75 NM, ale 1 NM od pevniny a ostrovů. I tak to není moc.
Petr ZPetr ZČlen
Přidáno před 8 let
Ahoj, určitě doporučuji udělat Chorvatské - platí po celém světě bez omezení. Vyzkoušeno- Itálie, Karibik, Panam.průplav.- německé jezera.. Ale na naše přehrady musíš mít náš VMP. Je spousta firem, kde se dá udělat a na kapitanátu mi nabídli němčinu, angličtinu, Francouštinu- ČESKOCHORVATSKY TO TAKY JDE:-) Zkoušejí praktické věci, žádné přiblblé testy s chytákama-.. jak se vyznáš v mapě, spelování- vysílání, vyhýbání na moři- mají modely a jezdíš po mapě, mělčiny kabely atd., A to co říkají u nás, že to má každý blb-* není pravda- kdo se nepřipravil a nevěděl - neudělal.
P
Petr a MirkaČlen
Přidáno před 8 let
díky všem,
naše VMP mám, ale nemám na moře, chtěl bych si je udělat právě tam
Petr a Mirka
Jirka888Jirka888Nováček
Přidáno před 8 let
Petr Z má zcela pravdu a jak se vyjádřil jeden zkušební komisař z kapitanátu v Šibeniku - "hrajete si na námořníky a moře nemáte" :-).
Obytné auto Elnagh T-Loft 530
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Petr a Mirka, Bombici, Honza-PH, karelH, Jirka888, ramtlah1, simcha, Petr Z

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,869,562 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.18730 sekund | Průměrně za: 0.1873 (0) sekund | Dotazy: 94 | Použitá paměť: 1.97MB/4MB