Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 motorová klimatizace- nefunguje: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

motorová klimatizace- nefunguje

Poslední aktualizace před 7 let
P
pragodestNováček
Přidáno před 8 let
Potřebuji poradit ohledně mot.klimatizace, i po dodání plynu, nefunguje, kompresor spíná? Neví někdo čím to může být? Jená se o Fiat Dukáto.
Zdeněk
ondrejhackoondrejhackoČlen
Přidáno před 8 let
Může toho být hrozně moc, co je to za rok?
Ondra 82,Pavla 79,Nicol 07,Julia 12
www.pilafrantisko...
P
PeterLČlen
Přidáno před 8 let
Presne - je tam vela moznosti - kompresor spina - aj sa kruti? Nieje utrhnuta spojka? Ak spina a kruti sa - meni sa tlak vo vetvach? Ak ano nevypina to nasledne kvoli prehriatiu - spustia sa ventilatory? Atd, atd...
Peter, Zuzka a deti
A
Adria SonicČlen
Přidáno před 8 let
Ahoj,spina ten kompresor nebo ne??opravdu spina?kolik tlačí na vysoké a nízké straně.jestli spina tak asi netlaci a pak by byl vadny kompresor,ale to je jen odhad a chtělo by vedet kolik je tlak na obou stranech,podle toho se to pozná.
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 8 let
Mel jsi to na masine ? Co vakuovy test ? Po naplneni predepsaneho mnozstvi plynu drzi stabilne tlak ?
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
M
mariaČlen
Přidáno před 7 let
ahoj, přidám se s modifikovaným dotazem. Klimatizace po doplnění a kontrole těsnosti chvílemi jede a chvílemi nejede. Zkoušel jsem vysledovat a zdá se mi, že když je např. přes den moc horko, tak nefunguje, když se ale navečer teplota sníží, tak sepne a běží. Zároveň mi připadá, že fukar méně fouká, ale to může být zavádějící info.

Nemá někdo tušení, co a kde hledat?

Fiat 2,3 r.v. 2008
PaMiPaMiČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

maria napsal:

ahoj, přidám se s modifikovaným dotazem. Klimatizace po doplnění a kontrole těsnosti chvílemi jede a chvílemi nejede. Zkoušel jsem vysledovat a zdá se mi, že když je např. přes den moc horko, tak nefunguje, když se ale navečer teplota sníží, tak sepne a běží. Zároveň mi připadá, že fukar méně fouká, ale to může být zavádějící info.

Nemá někdo tušení, co a kde hledat?

Fiat 2,3 r.v. 2008


Spínací relé
janvasjanvasČlen
Přidáno před 7 let
[quote]maria napsal:

ahoj, přidám se s modifikovaným dotazem. Klimatizace po doplnění a kontrole těsnosti chvílemi jede a chvílemi nejede. Zkoušel jsem vysledovat a zdá se mi, že když je např. přes den moc horko, tak nefunguje, když se ale navečer teplota sníží, tak sepne a běží. Zároveň mi připadá, že fukar méně fouká, ale to může být zavádějící info.

Nemá někdo tušení, co a kde hledat?[quote][url=https://caravan2To same, Fiat Ducato, 2,3/ 2014
Už cesta je cíl..........
Jana a Honza
L
LakyČlen
Přidáno před 7 let
Podobný problém i u mne ale rv. 06 , byl to kontakt na ventilátoru přepinači poloh 1,2,3, který se přehřál a prohnul natolik že 3. stupen zůstal rozepnutý .
Žijeme jen jednou.
M
mariaČlen
Přidáno před 7 let
blbý je, že to jednou jede a jednou ne. Když jsem to chtěl ukázat servisákovi, zrovna to fungovalo a nebyl čas na nějaké velké rozbory. Přepínač funguje, je tam rozdíl mezi 1,2,3. Ale celkově se mi zdá, že to fučí málo.
mbmbČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

maria napsal:

blbý je, že to jednou jede a jednou ne. Když jsem to chtěl ukázat servisákovi, zrovna to fungovalo a nebyl čas na nějaké velké rozbory. Přepínač funguje, je tam rozdíl mezi 1,2,3. Ale celkově se mi zdá, že to fučí málo.


Tak zkus vyměnit kabinový filtr..
Miloš a Zuzka
hlavně v teple...Autorizovaný servis WEBASTO +EBERSPACHER+ BRANO/ATESO
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: pragodest, ondrejhacko, PeterL, Adria Sonic, JiPe Highlanders, maria, PaMi, janvas, Laky, mb

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,892,029 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.18477 sekund | Průměrně za: 0.18477 (0) sekund | Dotazy: 103 | Použitá paměť: 2.03MB/2MB