Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Karavany vlastní výroby-Zlaté české ručičky: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Karavany vlastní výroby-Zlaté české ručičky

Poslední aktualizace před 7 let
vondracekvondracekČlen
Přidáno před 14 let
To Ti samozřejmě přejeme, tak alespoň nápráskej co nejvíc fotek na pokoukání, Díky:g
DoskocilDoskocilČlen
Přidáno před 14 let
KAPRa si ode mne bere můj synovec z Příkaz u Holomóca,
o víkendu 19. - 21. s ním chce jet do Adržbachu, kdo ví, jestli nepřijede i na Šiklák. Takže o podívání na Kapra nepříjdete, ve středu mu ho odvezu a naverbuju ho (synovce) do Caravan24. :r
Upravil Doskocil dne 06.03.2010 14:33, před 14 let
DoskocilDoskocilČlen
Přidáno před 14 let

Citovat

vondracek napsal:
To jsem rád, že jsi toto vlákno objevil, v září bude opět sraz, tak budeme velmi rádi, když
se budeš účastnit. Jednak proto, že máš nebvyklý karavan, ale hlavně můžeš zájemcům
předat spoustu praktických rad a zkušeností a to my všechno-jak říká "mirek"-sosáme!
:^!M:^


"Spoustu praktických rad" - Vondráčku, přivádíš mne do rozpaků, nikdy jsem v zahraničí nebyl, naštěstí je teď
Slovensko zahraničí (dost mne to ničí), takže tam, v Rusku jsem vůbec nebyl (ani jednou), budu hezky zticha a uctivě poslouchat ty, co jsou opravdu zkušení. :r
L
livotČlen
Přidáno před 12 let
Ahoj, nevim jestli jeste nekdo vlakno sleduje ale chtel jsem se zeptat, jestli nekdo nevite o necem malem a lehkem nebo jeste lepe skladacim ( NE stanovem ) a levnem ? TP neni dulezity.
Pro moje obcasne pouziti se mi nechce kupovat nic velkeho a i stavba by se asi dost prodrazila... :(
Kdyz tak prosim odpoved na : livot zavinac atlas.cz Z nejakeho duvodu mi automaticke info o odpovedi z fora nechodi... :( Dekuji !
W
waliČlen
Přidáno před 8 let
Dobrý den. Mám na Vás malou otázku. Vlastním karavan domácí výroby z roku 1979 a čeká mě s ním STK. Předchozí majitel udělal STK a evidenci při prodeji, jenomže teď nemůžeme najít VIN kód. Kontakt na předchozího majitele již bohužel nemám. Nevíte kde bývá u takových karavanů VIN kód? Jinak bych ho musel někomu prodat jako kůlničku na zahradu :|

Děkuji.
DoskocilDoskocilČlen
Přidáno před 8 let
Ahoj, nevím, jestli je to Vin, nebo Win kód, když jsem přijel v r. 1984 2. srpna s čerstvě postaveným KAPRem před DI, tak mi "udělali" TP podle předlohy min. dopravy, jež byla součástí dokumentace ke stavbě, pak jsem jel do určeného autoservisu s papírkem z DI (teď to dělají magistráty), vyběhl chlapík, vyrazil *7/8 - a pětimístné číslo na oje, ukončil hvězdičkou a bylo po všem. (7/8 byl Severomoravský kraj). Technik na DI se podíval, jestli to tam je a jestli se v autoservisu nespletli, ale předtím jsem musel koupit kolky za 500 peněz, a bylo to. Tenkrát jsme si na WIN kódy ještě nehráli. Tak to tam někde musí být, třeba i pod rezem, na kterém je barva, pro zvýšení uměleckého dojmu. Čáo, Pepa
DudlaDudlaČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

Doskocil napsal:

Ahoj, nevím, jestli je to Vin, nebo Win kód, když jsem přijel v r. 1984 2. srpna s čerstvě postaveným KAPRem před DI, tak mi "udělali" TP podle předlohy min. dopravy, jež byla součástí dokumentace ke stavbě, pak jsem jel do určeného autoservisu s papírkem z DI (teď to dělají magistráty), vyběhl chlapík, vyrazil *7/8 - a pětimístné číslo na oje, ukončil hvězdičkou a bylo po všem. (7/8 byl Severomoravský kraj). Technik na DI se podíval, jestli to tam je a jestli se v autoservisu nespletli, ale předtím jsem musel koupit kolky za 500 peněz, a bylo to. Tenkrát jsme si na WIN kódy ještě nehráli. Tak to tam někde musí být, třeba i pod rezem, na kterém je barva, pro zvýšení uměleckého dojmu. Čáo, Pepa


Pepo, je to VIN cod Vehicle Identification Number, s WIN ma co docineni malamekka spolecnost :)))
Dusan 76 + Radka 81 = Nikol 05 a Barca 09
Hyundai SantaFe 2,2 CRDi a Burstner Flipper 490 TK
vondracekvondracekČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

wali napsal:

Dobrý den. Mám na Vás malou otázku. Vlastním karavan domácí výroby z roku 1979 a čeká mě s ním STK. Předchozí majitel udělal STK a evidenci při prodeji, jenomže teď nemůžeme najít VIN kód. Kontakt na předchozího majitele již bohužel nemám. Nevíte kde bývá u takových karavanů VIN kód? Jinak bych ho musel někomu prodat jako kůlničku na zahradu :|

Děkuji.


Klídek, poslal jsem ti SZ. :^
B
bob7373Člen
Přidáno před 8 let
U starých karavanů to někdy nebylo, naraž WINko z TP přešmudlej to něčím. Pokud Ti to najdou na technické, budeš mít velký problém.
bleriot11bleriot11Člen
Přidáno před 8 let
Ještě je oficiální možnost nechat vin znovu obnovit.Mě to dělali na STK v K.Hoře,ale to je tak 10 let.Dnes bych ale vzal raznici a fláknul to tam sám.
T
TandyČlen
Přidáno před 7 let
Tatifer
H
hlubucek ivanČlen
Přidáno před 7 let
Vlastní zkušenost před mesicem číslo na najezdove brzde to nemá byt tady jsou raznice takze radim sehnat raznice a je to

Automatické sloučení 02.08.2017 18:29:
Vlastní zkušenost před mesicem číslo na najezdove brzde to nemá byt tady jsou raznice takze radim sehnat raznice a je to
Upravil hlubucek ivan dne 02.08.2017 18:29, před 7 let
vondracekvondracekČlen
Přidáno před 7 let
[quote]hlubucek ivan napsal:

"sehnat raznice "

Chlapci, použijte raznice o výšce liter 8 mm, ta byla vyhrazena / prý/ pro schvalovatele. Já dal 10 mm a prošlo! Držím palce. :_
bleriot11bleriot11Člen
Přidáno před 7 let
Je tedy lepší použít 8mm,než 10mm?
DoskocilDoskocilČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

hlubucek ivan napsal:

Vlastní zkušenost před mesicem číslo na najezdove brzde to nemá byt tady jsou raznice takze radim sehnat raznice a je to

Automatické sloučení 02.08.2017 18:29:
Vlastní zkušenost před mesicem číslo na najezdove brzde to nemá byt tady jsou raznice takze radim sehnat raznice a je to


Ahoj. Pěkněprosím, že bys doplnil čárky za jednotlivými souvětími, ať pochopím, co máš na mysli? Děkuji. Čáo, Pepa
vondracekvondracekČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

bleriot11 napsal:

Je tedy lepší použít 8mm,než 10mm?


Asi ano, ale myslím, že vzhledem ke stáří našich veteránů už teď "na velikosti / liter / nezáleží"! :he
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,971,427 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.28500 sekund | Průměrně za: 0.285 (0) sekund | Dotazy: 126 | Použitá paměť: 2.19MB/2MB