Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 ESM4 bat charger vs. C-TEK M200: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

ESM4 bat charger vs. C-TEK M200

Poslední aktualizace před 8 let
SadySadyČlen
Přidáno před 8 let
Ahoj všem, jsem tu nový a postupně pročítám ty roky a mraky moudrostí.
Mám anglický karavan a vněm instalovaný battery changer ESM4.
Na základě moudrostí zde na fóru jsem si koupil C-TEK M200 a nyní se chystám jej zapojit, tak že když se připojí karavan na 230V obživne automaticky větev na 230 a C-TEK by se automaticky spustil a začal inteligentně a správně dobíjet trakční baterii + by živil i 12V větev. Co se však stane, když bude zapnutý i interní originální ESM4? Někde jsem četl, že se umí M200 přizpůsobit i jiné nabíječce, ale už to zase nemůžu najít.....
Díky moc za rady
P
PeterLČlen
Přidáno před 8 let
Bolo by asi najrozumnejsie original odstavit a ctek pouzit namiesto neho...
Peter, Zuzka a deti
SadySadyČlen
Přidáno před 8 let
Taxi představte, že to funguje obé najednou.....
Když jedu pouze na baterku s C-TEKEM a zapnu všechny spotřebiče najednou, tak je vidět drobný pokles napětí (na žárovkách nebo se zpomalí omnistore)
Když k tomu zapnu vnitřní nabíječku, tak napětí se jakoby zvedne.

Já to moc nerozumím, tak jestli mi to vysvětlí nějaký elektroman, zda to může běžet současně nebo je lepší bez vnitřní nabíječky a pouze s c-tekem...
Díky
P
PeterLČlen
Přidáno před 8 let
C-tek nabija baterku v krokoch kvoli efektifite nabijania a dosiahnutiu a udrzaniu kapacity baterky. Myslim si ze ked mu zapnes paralelne energoblok sice dosiahnes vyssiu momentalnu kapacitu k odberu ale krokove nabijanie c-teku je tym padom prec.... Ale oslov Karla Prokopa, da ti jednoznacne info...
Peter, Zuzka a deti
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Sady, PeterL

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,808,659 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.14938 sekund | Průměrně za: 0.14938 (0) sekund | Dotazy: 63 | Použitá paměť: 1.73MB/2MB