Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Chemické WC v karavanu: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Chemické WC v karavanu

Poslední aktualizace před 8 let
D
djpatrickNováček
Přidáno před 8 let
Dobrý den, pořizujeme si karavan s chemickým wc a potřeboval bych doporučit nějakou náplň do tohoto wc. Mám na mysli co se leje do horní a co se leje do spodní části. Aby nebylo přemrštěně drahé a aby fungovalo proti zápachu. Prostě dejte tipy a své vlastní zkušenosti.


Předem děkuji za odpovědi, jelikož právě začínáme.
TomTPTomTPČlen
Přidáno před 8 let
Ahoj, napsal bych, aby jsi hledal, protože téměř vše tu bylo napsáno, nicméně byl bych opět nějakými mudrci či chytrolíny kamenován za fackování nováčka a proto v tomto novém vlákně za sebe napíšu:
Do kazety Thetford AQUA KEM Blue - sáčky
Do splachovače Thetford AQUA RINSE
100% funkčnost, kupujeme na sezonu na výstavě se slevou
Nakolik to je drahé posuď sám, až budeš vědět na jakou dobu ti vydrží kazeta (nám 3- 4 dny) a splachovač (2 týdny). Podle typu WC.
Tom & Pavla
Škoda Octavia II 1.9 TDI + Elddis Crown Crest
liborlipaliborlipaČlen
Přidáno před 8 let
Potvrzuji a souhlasím.


Citovat

TomTP napsal:

Ahoj, napsal bych, aby jsi hledal, protože téměř vše tu bylo napsáno, nicméně byl bych opět nějakými mudrci či chytrolíny kamenován za fackování nováčka a proto v tomto novém vlákně za sebe napíšu:
Do kazety Thetford AQUA KEM Blue - sáčky
Do splachovače Thetford AQUA RINSE
100% funkčnost, kupujeme na sezonu na výstavě se slevou
Nakolik to je drahé posuď sám, až budeš vědět na jakou dobu ti vydrží kazeta (nám 3- 4 dny) a splachovač (2 týdny). Podle typu WC.
J&K&L (dcera & manželka & já)
Beyerland Vitesse 380.2 & Citroen Xsara Picasso 1,6HDI
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 8 let
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 8 let
Jelikož máme do kapsy pěkně hluboko, tak jsme vyzkoušeli vše možné od kyblíků z německa, různé tablety, tekutiny, a nakonec se opět vrátili k thetfordu a jeho pytlíkům, na sezonu stačí občas je někde ve slevě a ono se to nekazí, tak nakoupíme. Máme také 3-4 dny a pro případy když není kde vylít máme druhou kazetu. Na divoko máme thetford zelený ekologický, ale musíš ho dát malinko víc než píšou. Pěkné sra.í přejeme!n
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
bleriot11bleriot11Člen
Přidáno před 8 let
Využiju toto téma k rychlému dotazu.Když mám záchod vypláchnutý a nalitou novou chemii,předpokládám že v tomto pohotovostním stavu může být i déle do doby,než se poprvé použije.
No a nyní mě zajímá jak dlouho vydrží chemie v záchodu po pár(5x)použitích než začne zapáchat vám?Karavan používám přes celé léto na zahradě,chodí tam pouze občas děti.Po týdnu i když není ani zdaleka plný,musím záchod kvůli zápachu vylít a dát novou chemii.Používám zelený thetfort tekutý.
ravykravykČlen
Přidáno před 8 let
Já používám Campingaz Instagreen a Instablue, který kupuju v UNI Hobby marketu.
Vlastně jsem nic jiného nikdy nepoužil, takže neumím srovnat. Když jsem měl první chemické WC, strýc mi tento přípravek doporučil a já u něj zůstal, protože jsem nezaznamenal žádnou z nevyhovujících vlastností.
Kazetu vylívám až je plná. Když nestíhám, tak se stane, že je částečně naplněná i 14 dní a žádný zápach není cítit, spíš naopak je cítit vůně přípravku.
Ford Rimor Bluecamp Sky 50
(47+43+11+7)
MajliMajliČlen
Přidáno před 8 let
Souhlas, pouzivam taky tu od Campingasu. Vylivam az po naplneni nekdy i za tyden a nic neni citit !M
simchasimchaČlen
Přidáno před 8 let
A ve 2,5 l balení vyjde Campingaz Instablue na 150 Kč za litr
ScooterMartyScooterMartyČlen
Přidáno před 8 let
To je ale zajímavá informace. Používám od začátku Thetford Aqua Kem Blue, v poslední době sachets a jsem spokojen. Ale stejně... Má tu někdo možnost srovnání s Instablue od Campingaz? Díky.
Martin (1971) a Lucie (1974) a vždycky nějaký ten pes..., 608 463 502, Abbey GTS 517 a Ford Galaxy II 1.9 TDi 96kw. Dříve Renault Master Pössl.

Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat.
Benjamin Franklin
DudlaDudlaČlen
Přidáno před 8 let
Ja pouzivam purytabs od Bergru, 15ks za 360kc, jednoduche davkovani, clovek hodi tabletku v pytliku do hajzliku a hotovo, mam dozu v skrini na hajzliku, skladne, ciste, jednoduche, neupatlane a hrozne vonave, deska leta ala TutiFruti

http://www.campi-shop.cz/katalog/kata...ni-tablety
Dusan 76 + Radka 81 = Nikol 05 a Barca 09
Hyundai SantaFe 2,2 CRDi a Burstner Flipper 490 TK
S
StrycfNováček
Přidáno před 8 let
[quote]simcha napsal:

A ve 2,5 l balení vyjde Campingaz Instablue na 150 Kč za litr[/quote
105/L bezne
Upravil Strycf dne 14.08.2016 15:09, před 8 let
H
hyry2Člen
Přidáno před 8 let
Tak se taky přiseru s otázkou:na co je zepředu v pravo ta zelená kontrolka?
Děkuji.
zdenekmlejnekzdenekmlejnekČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

hyry2 napsal:

Tak se taky přiseru s otázkou:na co je zepředu v pravo ta zelená kontrolka?
Děkuji.


Většinou když funguje, tak ukazuje kolik je s.aček v odpadní nádobě - je tam magnetický plovákový ukazatel. Jakmile se začne ukazovat zleva červeně, tak už je načase vyprázdnit nádobu :-)
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,218,950 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.21964 sekund | Průměrně za: 0.21964 (0) sekund | Dotazy: 120 | Použitá paměť: 2.15MB/2MB