Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Netradičí dotaz na zapůjčení obytky za poplatek.: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Netradičí dotaz na zapůjčení obytky za poplatek.

Poslední aktualizace před 8 let
tsmacktsmackČlen
Přidáno před 8 let
Přátelé mám jeden netradiční dotaz a to jestli by někdo byl ochoten zapůjčit obytné auto pro 5 - 6 osob na jízdu a spaní rokem výroby kolem 2000 - 2010. jeden požadavek bych měl aby alespoň auto mělo klimu
Termín na který bych potřeboval auto je 1.7 - 8.7. 2016 a nabízím za půjčení 2500,- za den x 8 dní tedy 20 000,-

Na oplátku mohu v tomto termínu zapůjčit obytný přívěs Bürstner pro 4osoby.

Důvodem pro tenhle dotaz je že během plánování našeho výjezdu na Slovensko a návštěvy rodiny na Slovensku jsem od Bratrance zjistil, že sestra mojí matky je vážně nemocná. My bychom sebou rádi vzali matku sebou aby mohla navštívit rodinu a nemocnou segru dokud ještě žije. Drobnej problém je v tom proč potřebujeme tu obytku je v tom že do octavie II nacpat tři dospělí a 2 děti s autosedačkama a vydržet v 600km by bylo docela utrpení.

díky za odpověď.
PronajemKaravanuJicinsko.cz
petr a jarkapetr a jarkaČlen
Přidáno před 8 let
Na nástěnce gigi1 nabízí zapůjčení obytky, nevím jak to je aktuální /z15.6/:_Jarka
petr + jarka + vnučka Eliška + vnouček Kryštůfek
MikeyMikeyČlen
Přidáno před 8 let
tsmacktsmackČlen
Přidáno před 8 let
Jo diky za typ . Uz jsem si všiml, jen v popisu nema napsano zda je pro jizdu 5 a vice osob a bez klimy v autě se zasmanzelce uz nechce. .....
Zkusil jsem zavolat abych se poptal , ale nebral telefon.
Dneska jsme to uz rozhodli se nejak namackame do octavky....
PronajemKaravanuJicinsko.cz
MikeyMikeyČlen
Přidáno před 8 let
A když už máte ten karavan, nestálo by za to zkusit si spíš od někoho půjčit vícemístné auto? Od některých Peugeotů 307, přes C4 Picasso, VW Touran, Seat Alhambra, Kia Carnival, Chrysler Voyager až po Transporter nebo Vivaro. Aut s minimálně šesti místy je hodně a určitě někdo z vašich přátel bude mít. To by se shánělo podle mě lépe. Případně hoď na bazoš inzerci, že na několik dní protiúčtem potřebuješ vyměnit oktávku za něco většího. Myslím, že by to spousta lidí bralo za třeba 1000 Kč na den za dočasnou výměnu. !)
Upravil Mikey dne 30.06.2016 05:12, před 8 let
tsmacktsmackČlen
Přidáno před 8 let
To me sice napadlo ale mrkul jsem jen po půjčovnách. Na jednu stranu neni to zrovna to po po cem bych toužil. Obytne auto bych taky rad zaradil do svého vozoveho parku ale letos to asi nebude proto bych dal prednost jemu.
Nakonec matce v práci mistr nechtěl dát dovolenou ze prej to ředitel zakazal a jestli to ma pisemě, ze ma segru v nemocnici,tak jestli to dnes vyresi to fakt nevím.
Vcera manzelka byla pro Slovenskou dalnicni znamku a ta uz je elektronicka a mela si vzit velky technicak.... tl
Tak uz to resit nebudu. ..
Dik za komentare.
PronajemKaravanuJicinsko.cz
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: tsmack, petr a jarka, Mikey

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,047,883 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.13148 sekund | Průměrně za: 0.13148 (0) sekund | Dotazy: 66 | Použitá paměť: 1.74MB/2MB