Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Kemp Chorvatsko: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Kemp Chorvatsko

Poslední aktualizace před 8 let
starletstarletČlen
Přidáno před 8 let
Zdravím Vás všechny a chtěl bych se zeptat, jestli by ste mi mohli doporučit nějaký klidnější kemp pod Makarskou v Chorvatsku. Letos vyražíme 15.7 a chtěli bychom být v Hr 14-18 dnů. Moc to tam nenám, tak nechám na zkušenostech druhých. Nároky nemáme velké, oblázková pláž a čisté toalety. Jsme 2 + 7-mi letá Nela.
Vím, že se to tady řeší každou chvíli, ale co bylo loni, není letos. Jezdili jsme do kempu před Makarskou a letos dal takové ceny, že za 16-denní pobyt zaplatíme o 6000,- Kč navíc. A to si myslím, že ty peníze můžeme utratit jinde a jinak.
Děkuji za návrhy.
LT
M
MČlen
Přidáno před 8 let
Je to síce pri Trogire, ale fajn:

http://www.labadu...
ValteracciValteracciČlen
Přidáno před 8 let
Co to zkusit autokemp Dole na Makarske? Prapratno, je to jetě níže pro děti supr. Ale rovnou říkám moc lidí na nás.
Mondeo combi 2,0 154Kw + aktuální Swift Chalenger Sport 586 - předtím Bailey Ranger 550/6 a ještě předtím Bailey Peagant Provence + posádka 2 + 2 + 1
SteMiSteMiČlen
Přidáno před 8 let
Valteracci..nevím kdy jste tam byli naposledy (mé loňské video tu někde najdete). Ale dost se tam změnilo, o klidu a výběru mezi trvale zabranými míst už to "díky" spoustě různých CK není..ale pláž je tam zaplaťpánbů pořád stejná=nádherná :_
Makarska Rivijera moj drugi dom
ValteracciValteracciČlen
Přidáno před 8 let
Hmm to je fakt, namontovali tam ty pitomy domky hned pomalu na plaz, stavili jsme se am loni na jednu noc :)

Par dni jsm byli v kempu u Trogir Seget Donji, v noci klid pres den take, jen je plnejsi, ale misto nam dali.
Je to ale nahore nez chcete. Dalsi varianta je Peljesac.
Mondeo combi 2,0 154Kw + aktuální Swift Chalenger Sport 586 - předtím Bailey Ranger 550/6 a ještě předtím Bailey Peagant Provence + posádka 2 + 2 + 1
DigijohnDigijohnČlen
Přidáno před 8 let
Ahoj, vedle kempu Dole je ještě kemp Boban, kousek za ním je Male čiste a Čiste. S Bobanem a Male čiste mám osobní zkušenost a můžu jen doporučit.
Miluše a Jaroslav, karavan Hobby 370 Classic a Fiat Croma 1,9 JTD 110kW.
SteMiSteMiČlen
Přidáno před 8 let
digijohn
Máš pravdu, ale ani tam už není v sezoně úplně volno..jsem tam často, jsem tam rád a kéž by bylo napořád :_
Makarska Rivijera moj drugi dom
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: starlet, M, Valteracci, SteMi, Digijohn

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,085,259 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.16443 sekund | Průměrně za: 0.16443 (0) sekund | Dotazy: 80 | Použitá paměť: 1.85MB/2MB