Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 plynové spotřebiče - Anglie: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

plynové spotřebiče - Anglie

Poslední aktualizace před 8 let
M
mara1113Člen
Přidáno před 8 let
- neměl by někdo prosím Vás detailní foto zástavby kuchynských spotřebičů v angl.karavanech?? (stačí i odkaz na detaily)- jde především o zapojení a uložení(+odvětrání?) trouby a ohřívací přihrádky která je přímo pod sporákem(ovládaná pátým plynovým kolečkem na sporáku+k čemu se používá??),předem díky.M.
tuaregtuaregČlen
Přidáno před 8 let
Můžu ti to nafotit, to co je přímo pod sporákem je gril

Automatické sloučení 12.06.2016 19:24:
Tady máš fotky:


http://www.carava...5&rs=0
!yZdeněk 53,!o Milada 52,:i Buddy 3,5, Oskar 1, Hyundai ix35, 2,0 CRDi, 4x4, 135 kw, automat - Superb I, 2.5 Tdi V6,120 kw - Superb II, 2.0 TDi, 125 kw, DSG - Swift Corniche 15/2
Upravil tuareg dne 12.06.2016 19:24, před 8 let
M
mara1113Člen
Přidáno před 8 let
..jo,super,detail grilu jsem potřeboval,díky moc ,pomohlo mi to... (ten šuplík na gril k tomu nemám,bude se muset dodělat),mám Spinflo sporák a troubu,děláme zástavbu ob.nákl.auta...
Honza PalasekHonza PalasekČlen
Přidáno před 8 let
Koukal jsem jak to mám s odvětránín trouby či grilu a nemám tam žádné. Prostě unikající teplo jde u mého karavanu do prostoru. Ještě by se ti možná mohla hodit informace k plynové troubě. Zezačátku jsem byl nešťastný, že mi nešel regulovat plamen. Prostě to jelo při jakékoliv poloze regulačního knoflíku stejně. Aź po čase jsem si všiml, že teprve po té, co se vnitřní prostor nahřeje, začne probíhat regulace dle nastaveného knoflíku, takže si trouba samovolně zesiluje a zeslabuje plamen, aby splnila požadovanou teplotu. To jsem u plynových trub doma nikdy neviděl. Zlatí angličani...
anglický karavan Abi Globetrotter Jubilee + Citroen C5X7 2,0 HDI
M
mara1113Člen
Přidáno před 8 let
:-)....jjj,anglický výrobky pro kuchyn jsou dobrý,díky za info,hodí se určitě..........
ValteracciValteracciČlen
Přidáno před 8 let
A kdyz grilujes pod sporakem tak ten gril nezavirej ma byt za provozu otevreny
S tou troubou je to pravda mame vyzkouseno, stejna zkusenost.
Odvetrani neni.
Mondeo combi 2,0 154Kw + aktuální Swift Chalenger Sport 586 - předtím Bailey Ranger 550/6 a ještě předtím Bailey Peagant Provence + posádka 2 + 2 + 1
M
mara1113Člen
Přidáno před 8 let
:^
TomTPTomTPČlen
Přidáno před 8 let
Tenhle rychlý gril je na cestách k nezaplacení :^
Tom & Pavla
Škoda Octavia II 1.9 TDI + Elddis Crown Crest
TomTP Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen
M
mara1113Člen
Přidáno před 8 let
- ještě jeden dotaz - doba pokročila,sporák,trouba, atd. se budou v dohledné době zprovoznovat - ALE - včera při chystání spotřebičů jsme zjistily,že plynové vedení anglických výrobků potřebuje k napojení na plynové potrubí mít jako protikus na potrubí již bud naletovaný nátrubek s venkovním závitem nebo nějakou podobnou mezispojku .... od spotřebiče jde směrem k plyn.potrubí pár cm plyn.trubky osazené převlečnou maticí - abych propojil spotřebič s rozvodem,potřebuju tedy protikus nebo spojku - dá se to někde sehnat???? .... popřípadě sehnat starý vedení a použít ty konce se závitem?? ... předem díky..
ValteracciValteracciČlen
Přidáno před 8 let
Zde nenajdeš co potřebuješ?
http://www.svetka...dily-plyn#!/dily-plyn?sort=price&lp=&cat=0&qs=&from=0&ajaxView=true#pager_cont
Mondeo combi 2,0 154Kw + aktuální Swift Chalenger Sport 586 - předtím Bailey Ranger 550/6 a ještě předtím Bailey Peagant Provence + posádka 2 + 2 + 1
M
mara1113Člen
Přidáno před 8 let
...díky za odpověd - jjj.,stránky znám,včera jsem to tam už hledal,budu p.Burianovi muset zavolat,jaké přesně ty spojky tam patří ,angl.převlečná matice od spotřebiče je menší než 8mm GOK... shodou okolností ten sporák a trouba jsou od nich:-)...
ValteracciValteracciČlen
Přidáno před 8 let
MYslim ze ti poradi ja jsem u nich spokojeny. Lepsi je tomale resit asi s technikem p. Janeckem
Mondeo combi 2,0 154Kw + aktuální Swift Chalenger Sport 586 - předtím Bailey Ranger 550/6 a ještě předtím Bailey Peagant Provence + posádka 2 + 2 + 1
M
mara1113Člen
Přidáno před 8 let
o.k.,zavolám,uvidíme...každopádně s nimi zatím taky max.spokojenost...
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: mara1113, tuareg, Honza Palasek, Valteracci, TomTP

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,708,490 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.19161 sekund | Průměrně za: 0.19161 (0) sekund | Dotazy: 104 | Použitá paměť: 2.01MB/2MB