Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 nový moderní stellplatz Šumava: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

nový moderní stellplatz Šumava

Poslední aktualizace před 7 let
J
JosephČlen
Přidáno před 8 let
zdravím přátele caravanisty,

dlouho jsem tu na foru nebyl, vážný úraz mi trochu zkomplikoval poslední roky život. Žena mne přivezla v našem bydliku z roztříštěným kolenem z Bretaně a trochu (dost :-) nám to převrátilo život. Poslední dva roky cestujme hlavně po naší rodné zemi a nově se usídlujeme na Šumavě. V současné době tam kupujeme penzion s rybníkem a několika hektary pozemku. Vzhledem k tomu, že s osobní zkušenosti vím, jaká je tristní situace na Šumavě ohledně stellplatzů (ne každý chce do klasického kempu) tak chci také u penzionu vybudovat samoobslužná stání pro obytná auta a karavany (klasický, moderní stellplatz, jak ho všichni známe ze zahraničí) a prosím o radu, zda nevíte, kdo je schopen vyprojektovat a dodat kompletní zařízení (platební automat, technologie pro likvidaci odpadních vod a fekálií, výdejní automat na vodu a elektřinu atd.).

mimochodem, budu prodávat naše nadstandartně vybavené Carthago c-line, garážované, v zimě nikdy nejeto a značky vždy v depozitu, najeto 30 tisíc ( kupuji vestavbu regenta na čtyřkolce), inzerát s fotkami dám do bazaru, pokud o někom víte, kdo shání auto na letošní sezonu, je k mání...

v úctě a s díky za rady ke stellplatzu

Joseph

mobil 777 302 837
Upravil Joseph dne 12.06.2016 09:58, před 8 let
stellplatzstellplatzČlen
Přidáno před 8 let
Přijeď se někdy podívat. Dám Ti užitečné rady.

www.stellplatz.cz...
J
JosephČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

stellplatz napsal:

Přijeď se někdy podívat. Dám Ti užitečné rady.

www.stellplatz.cz...



díky za rychlou reakci :-) , už jsem Tě vypátral před chvílí na netu, určitě přijedeme a dovolím si zavolat...


jinak se omlouvám za pravopis, udělal jsem v minulém příspěvku nějakou hrubku, ale neumí to opravit :-)

ke stellplatzu:

Sice mám z našich cest nějaký svůj náhled na věc, ale vzhledem k tomu, že to budu stavět na zelené louce a primárně to není o výdělku, ale o tom, rozšířit službu pro nás, karavanisty (předpokládám, že náklady to nějak v budoucnu pokryje), rád bych uvítal i názory a nápady, co kdo kde viděl zajímavého a co by se dalo do nového projektu promítnout.


J.
martulinmartulinČlen
Přidáno před 7 let
realizovalo se to nejak?
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 7 let
No, přes rok přihlášený nebyl. Tak asi ne.
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Joseph, stellplatz, martulin, Franta REZAC

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,029,685 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.15585 sekund | Průměrně za: 0.15585 (0) sekund | Dotazy: 66 | Použitá paměť: 1.75MB/2MB