Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 PB venkovní přípojka: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

PB venkovní přípojka

Poslední aktualizace před 7 let
HarviciHarviciČlen
Přidáno před 8 let
Ahoj, mám dotaz ohledně montáže venkovní PB přípojky. Je normou stanovena vzdálenost od venkovní přípojky 230V ? Nebo od obrysu vozidla?Díky za odpověď.
L
lada721Člen
Přidáno před 8 let
O žádné takové normě mně není nic známo a postrádala by logiku.:_
HarviciHarviciČlen
Přidáno před 8 let
Dobrá tedy. !t
dreyfus1dreyfus1Nováček
Přidáno před 8 let
Ahoj, nechal jsem jí montovat minulý rok na Spořilově P4 a o žádné normě chlapi nemluvili. Mám jí hned nad el. přípojkou a zatím v pohodě :-) Materiál a práce 5000,-
M
Miroslav6Člen
Přidáno před 7 let

Citovat

Harvici napsal:

Ahoj, mám dotaz ohledně montáže venkovní PB přípojky. Je normou stanovena vzdálenost od venkovní přípojky 230V ? Nebo od obrysu vozidla?Díky za odpověď.
Ahoj,
opráším toto téma. Změnilo se mezitím něco v bezpečnostních předpisech? Chystám se na montáž externí přípojky propanu a ideálně by mě vycházela vedle přípojky elektro 230V. Určitě bych se nechtěl dočkat nějakého problému. Popřípadě jakou přípojku zvolit ? Máte praktické zkušenosti s určitými tipy ? Na fóru jsem se dočetl, že čtvercová zásuvka Truma měla nějaké problémy s ucházejícím ventilem. Ta by se mě tam líbila nejvíc, ale v podstatě je mě jedno, kterou tam dám. Díky za rady a podněty.
Míra a Zuzka
MB W251 Adria Adora 482 LU
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Harvici, lada721, dreyfus1, Miroslav6

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,049,620 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.15528 sekund | Průměrně za: 0.15528 (0) sekund | Dotazy: 64 | Použitá paměť: 1.73MB/2MB