Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Uloženie kresiel a stolíka v garáži: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Uloženie kresiel a stolíka v garáži

Poslední aktualizace před 7 let
merlimerliČlen
Přidáno před 8 let
Čo používate, aby vám skladacie kreslá a stolík v garáži nehŕkali a neobíjali sa jedno o druhé? Viažete ich dokopy nejakými "pavúkmi" alebo ich máte v krabiciach? Alebo niečo úplne iné? Dovybavujeme totiž náš nový Autokaravan a nenapadá mi nejaký dobrý rýchly a jednoduchý spôsob teda okrem tých "pavúkov". Máme posteľ francúzskeho typu a pod ňou je garáž, čize do úvahy prichádza len uloženie na plocho na seba alebo na plocho vedľa seba. Ďakujem za nápady...
P
petakČlen
Přidáno před 8 let
Našrouboval jsem do garáže tento profil - www.ehlinik.cz/hl...
různě asi na šest míst, do něj jsem dal oka s matkou, které se dají v tom profilu posouvat
a gumou chytnu cokoli co tam dám, například stůl a židle postavím ke stěně a přes ně natáhnu gumu. Drží to dobře, nic tam nerachotí.
E
EXPEDICE APALUCHAČlen
Přidáno před 8 let
http://www.expedice-apalucha.cz/techn...araze.html
Udělal jsem takový regál, pod který se vejde ještě kdejaký bordel :-)
S
spinoČlen
Přidáno před 8 let
Mám je postavené na stojato ke stěně garáže a přikurtované rychloupínacím popruhem provlečeným skrz závěsnou matici s okem.
spino Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen
merlimerliČlen
Přidáno před 8 let
Dik ... Asi pouzilem tiez nejake popruhy, ale nemozem dat kresla na stojaka, mam garaz nizku a siroku. Sorry ze bez diakritiky (dlhorocny zvyk).
simchasimchaČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

spino napsal:

Mám je postavené na stojato ke stěně garáže a přikurtované rychloupínacím popruhem provlečeným skrz závěsnou matici s okem.

Přímo nechutný pořádek v garáži. !)
merlimerliČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

simcha napsal:

Citovat

spino napsal:

Mám je postavené na stojato ke stěně garáže a přikurtované rychloupínacím popruhem provlečeným skrz závěsnou matici s okem.

Přímo nechutný pořádek v garáži. !)


Pravda... Ja tam mam teraz tiez bordel a ked tam dam este tie stolicky a stol, tak bude este vacsi ... :)
KocourKocourČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

simcha napsal:

Citovat

spino napsal:

Mám je postavené na stojato ke stěně garáže a přikurtované rychloupínacím popruhem provlečeným skrz závěsnou matici s okem.

Přímo nechutný pořádek v garáži. !)



Ale super, tak bych si to představovala !! Dokonalé!:g:g
Alena, Honza a kocour Jonáš (60+63+10)
A bydlik Fiat 2,3 Mobilvetta
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: merli, petak, EXPEDICE APALUCHA, spino, simcha, Kocour

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,704,039 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.18744 sekund | Průměrně za: 0.18744 (0) sekund | Dotazy: 90 | Použitá paměť: 1.93MB/4MB