Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Velký Vír - Orlická přehrada: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Velký Vír - Orlická přehrada

Poslední aktualizace před 8 let
Y
YenkeeČlen
Přidáno před 8 let
Před 14 dny jsme navštívili tento kemp, moc se mi tam nechtělo, ale jeli jsme s partou a motorovými gumovými čluny, takže jsme zvolili jako základnu tento kemp. Vzhledem k přístupu do vody jsme zvolili spodní část kempu u vody. V kempu jsme jako pendleři byli úplně sami, zbytek byly karavany nastálo vlastnící "rybáři" spíše pijáci. Ještě tu byla tedy velká skupina německé omladiny se stany, kteří taktéž v pití a čadění trávy nezaháleli. Raději jsem karavan umístili co nejdále od nich, ale zjistili jsme že, největší kravál v kempu dělají celý den popíjející "rybáři". Hodnocení kempu bych asi shrnul do jednoho slova a to HRŮZA. Jak za tohle někdo může chtít peníze, "nádherný" kemp 21. Století. V kempu přehrazena původní příjezdová cesta, tím pádem do sprch, "lepších" záchodů a pro pitnou vodu cesta vice jak 500 metru. WC ve spodní části kempu naprostá katastrofa, bordel, smrad.... tady byla uklízečka naposledy před několika roky. Rodině jsem hned zakázal WC navštěvovat. Neposekaná, místy i 20 cm tráva, žádné odpadkové koše, personál kempu jsem viděl jen při ubytovaní když po mě za tu hrůzu chtěli 740,- Kč (2+2 + karavan + elektrika). V kempu Matyáš, který jistě dobře znáte, platím za naprostý LUXUS 700,- Kč. To bylo hodně drahé ve Víru za to že jsem z kempu využili jen připojení na elektřinu. Už nás tu nikdy neuvidí!!! Toť moje dojmy
L
lada721Člen
Přidáno před 8 let
Za informaci určitě dík. Cena jak v grandu a tak jsem to omrkl a nějak se nemohu dopočítat. http://www.velkyv...cz/cenik:_
Y
YenkeeČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

lada721 napsal:

Za informaci určitě dík. Cena jak v grandu a tak jsem to omrkl a nějak se nemohu dopočítat. http://www.velkyv...cz/cenik:_


To je jednoduché:
50,- dospělák x2
30,- dítě x2
70,- karavan
70,- elektrika
50,- auto
10,- poplatek OÚ x2
---------------------------------
370,- za den x2 dny. Já jsem v tom mém prvním příspěvku měl na mysli cenu za víkend :)
L
lada721Člen
Přidáno před 8 let
To jo, pochopil jsem. :_
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Yenkee, lada721

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,365,431 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.11160 sekund | Průměrně za: 0.1116 (0) sekund | Dotazy: 65 | Použitá paměť: 1.73MB/2MB