Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Zadní plastové čelo Adria A432 PX r.v.1999: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Zadní plastové čelo Adria A432 PX r.v.1999

Poslední aktualizace před 7 let
F
fazerNováček
Přidáno před 8 let
Zdravím karavanisty a zároveň prosím o radu kde by se dalo koupit starší případně nové zadní čelo ke karavanu Adria A432 PX nebo případně zda jde nejak opravit?Je mírně bourané o sloup několik prasklin a díra cca 10x5 cm děkuji za rady a tipy Radek
Tomas BrabecTomas BrabecČlen
Přidáno před 8 let
Ahoj, byla by fotečka? Spousta věcí se dá opravit, ale je nutné vidět rozsah poškození.
Jinak nové třeba tady: http://www.adriam...
F
fazerNováček
Přidáno před 8 let
Foto bouraného čela

Automatické sloučení 31.05.2016 15:57:
Foto bouraného čela
Upravil fazer dne 31.05.2016 15:57, před 8 let
fazer Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
bleriot11bleriot11Člen
Přidáno před 8 let
Tohle se rozhodně vyplatí opravit.Zavrtat konce trhlin.Zkusil bych to podlepit,přelaminovat(zevnitř) a z venku zatmelit a stříknout a nepoznáš opravu.
F
fazerNováček
Přidáno před 8 let
Moc diky za radu ještě bych se zeptal kde se dá sehnat materiál na laminování nebo čím podlepit a čím to zatmelit?
kaktuskaktusČlen
Přidáno před 8 let
Minulý rok jsem sháněl to samé. Nové nelze objednat a starší nebylo, tak jsem taky laminoval.
VOLKSWAGEN TIGUAN+BÜRSTNER PREMIO 450
kaktus Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen
F
fazerNováček
Přidáno před 8 let
Moc diky za radu ještě bych se zeptal kde se dá sehnat materiál na laminování nebo čím podlepit a čím to zatmelit?
kaktuskaktusČlen
Přidáno před 8 let
VOLKSWAGEN TIGUAN+BÜRSTNER PREMIO 450
riki0832riki0832Člen
Přidáno před 8 let
Ten model co má Kaktus jsem kupoval před asi osmi lety. Měl jsem bouranou taky levou stranu. Nechtě jsem rozlištovat i tu nebouranou stranu, tak jsem ten plast uprostřed řízl, vyměnil jen levou polovinu a spoj přelepil stříbrným páskem. Tu pravou stranu mám schovanou v garáži, kdyby s někomu hodila.
F
fazerNováček
Přidáno před 8 let
moc díky za rady
I
IgoracinaNováček
Přidáno před 7 let
Ahoj, dakujem za radu, mam tiez Adriu a mam prasknute predne celo, ale najskôr oprava podlahy, lebo prehnila a ojo zatlacilo do predneho cela. Cize velka oprava ma caka. :-( a sezona v plnom prude.
copycopyČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Igoracina napsal:oprava podlahy, lebo prehnila a ojo zatlacilo do predneho cela.


to si nejako neviem predstaviť, nemáš fotku?
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: fazer, Tomas Brabec, bleriot11, kaktus, riki0832, Igoracina, copy

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,721,610 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.21656 sekund | Průměrně za: 0.21656 (0) sekund | Dotazy: 104 | Použitá paměť: 2.01MB/4MB