Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 propan(-butan) v Evropě: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

propan(-butan) v Evropě

Poslední aktualizace před 7 let
R
reginČlen
Přidáno před 8 let
Mohli byste mi vy starší a zkušenější poradit? Rád bych věděl:

- jaký plyn do karavanu - čistý propan, nebo propan-butan?
- vydrží mi 10 kg bomba 1,5 měsíce? Plánuju plyn používat jen pro vaření (řekněme 2-3x/2 dny).
- jakou redukci potřebuju, pokud koupím bombu ve Francii? (doufám, že mě nějaký vyhledávací engine skrz tohle slovní spojení nenahlásí na CIA :))

Pročítám fóra a net a prostě nenacházím jasnou odpověď, tak sázím na vaše zkušenosti... Díky
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

regin napsal:

Mohli byste mi vy starší a zkušenější poradit? Rád bych věděl:

- jaký plyn do karavanu - čistý propan, nebo propan-butan?
- vydrží mi 10 kg bomba 1,5 měsíce? Plánuju plyn používat jen pro vaření (řekněme 2-3x/2 dny).
- jakou redukci potřebuju, pokud koupím bombu ve Francii? (doufám, že mě nějaký vyhledávací engine skrz tohle slovní spojení nenahlásí na CIA :))

Pročítám fóra a net a prostě nenacházím jasnou odpověď, tak sázím na vaše zkušenosti... Díky


Používám čistý propan po celý rok. 1,5 měsíce čistě jen na vaření by mohlo asi vyjít, nekupuj "bombu" ale plynovou lahev :D a CIA si tě nevšimne :_
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
ViTaSeKViTaSeKČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

regin napsal:

Mohli byste mi vy starší a zkušenější poradit? Rád bych věděl:

- jaký plyn do karavanu - čistý propan, nebo propan-butan?
- vydrží mi 10 kg bomba 1,5 měsíce? Plánuju plyn používat jen pro vaření (řekněme 2-3x/2 dny).
- jakou redukci potřebuju, pokud koupím bombu ve Francii? (doufám, že mě nějaký vyhledávací engine skrz tohle slovní spojení nenahlásí na CIA :))

Pročítám fóra a net a prostě nenacházím jasnou odpověď, tak sázím na vaše zkušenosti... Díky


uplne v pohode,me vydrzela plynova lahev 2kg v kamionu skoro 3 mesice a to taky rad varim, kafe a caje porad....
Neuč se! život tě naučí....
R
reginČlen
Přidáno před 8 let
Zatím díky za názory. Má někdo zkušenost s delším pobytem v zahraničí a užíváním plyn. lahve?

Podle popisu spotřeby plynu v tomhle linku ( http://www.strech...-karavanu/ ) to zas tak růžově s výdrží 10kg bomby nevypadá...
zemanekpetrzemanekpetrČlen
Přidáno před 8 let
My teď v penzi jezdìme průměrně na dvou a půl měsíční pobyty a desítka propanbutanu nám vźdy na vaření vystačila ale vozíme dvě na přitápění v horách a jako prozatím nevyužitou rezarvu malý kempvařič na kartuše ale v zimně je dobrý na mazánì lyží .Petr
misusmisusČlen
Přidáno před 8 let
PB ti doplni v plynarnach kdekoli ve svete i do ceskych bomb,
vyzkouseno v It. ,Cro , Fr , Pl
Nekdy i u pumpy s LPG kup si nemeckou redukci,tu znaji skoro vsude.
R
reginČlen
Přidáno před 8 let
OK, zapomněl jsem napsat - radši bych neplnil.
K
kutil1Člen
Přidáno před 7 let
Ahoj,

měnili jste někdo poslední dobou německou láhev 11 kg propan v OBI Zittau, Lobau, nebo Bautzen? Jde mi o info, zda se mohu při výjezdu spolehnout, že bude.

Automatické sloučení 14.10.2016 19:29:
V Bautzen byl propan a vybral jsem si láhve s rokem 2026.
Upravil kutil1 dne 14.10.2016 18:29, před 7 let
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: regin, Zdenek a Alena, ViTaSeK, zemanekpetr, misus, kutil1

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,041,589 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.16881 sekund | Průměrně za: 0.16881 (0) sekund | Dotazy: 81 | Použitá paměť: 1.85MB/2MB