Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Kam zmizel obchod ze Spořilova: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Kam zmizel obchod ze Spořilova

Poslední aktualizace před 8 let
I
Ivan a HankaČlen
Přidáno před 8 let
Ahoj,
nevíte někdo, kam zmizel nebo se přestěhoval karavanistický obchod z Prahy Spořilova, ulice Severní XI??? Dnes jsem tam byl a zůstaly jen reklamní štíty ... uvnitř je už někdo jiný s jiným sortimentem a vcelku neochotný něco sdělit.... Mateřská firma z Plzně s nimi údajně skončila v srpnu 2015, ale na For Caravan jsem pány z prodejny viděl.... Tak kam se sakra poděli ???
Ivan, Hanka a psice
TomTPTomTPČlen
Přidáno před 8 let
Tom & Pavla
Škoda Octavia II 1.9 TDI + Elddis Crown Crest
floridan79floridan79Člen
Přidáno před 8 let


Jupi tak to jsem rad ze porad Praha.... naposled se ke me doneslo ze z Prahy zpet do Plzne a nikdy vice... Tak me to bylo lito ze tu zbyl jen o dost drazsi Kobras a jeste na druhy strane Prahy...
Fiat Ducato 280 Weinsberg Cosmos 1989 2.5TDI 4x4 (Kosmik)
sipadansipadanČlen
Přidáno před 8 let
Ona tomu teď vládne Plzeň, nějak se nám rozbratřili a asi ne úplně v dobrém ....
4.114683,118.628756
floridan79floridan79Člen
Přidáno před 8 let
Skoda, kdyz se divam na karavan.cz na moznosti postovneho, tak lze zadarmo vyzvednout jen v Plzni, Praha na vyber neni...
Fiat Ducato 280 Weinsberg Cosmos 1989 2.5TDI 4x4 (Kosmik)
pedapedaČlen
Přidáno před 8 let
To je logické....plzen chutná lépe než praha!^
I
Ivan a HankaČlen
Přidáno před 8 let
Díky díky za zprávy, paradoxem je, že na nových stránkách pánů ze Spořilova je pořád ten é-šop:) z Plzně.... trochu tomu nerozumím, ale od toho tu nejsem.

Musím se tam zajet podívat, jestli mají ještě kamený obchod s příslušenstvím ... už je to ale z ruky... pořád blíž než Plzeň ... pro Pažáky!)
Ivan, Hanka a psice
sipadansipadanČlen
Přidáno před 8 let
Ono je to trošku zložitější .... podívej se sem https://or.justice.cz/ias/ui/rejstrik...;typ=UPLNY a hlavně nepřehlédni "druhy podílů" a bude Ti to jasnější.
Mimochodem velice zajímavý stav, to se jen tak nevidí.

Příslušenství mají ...
4.114683,118.628756
Z
zdeenaleČlen
Přidáno před 8 let
..... aneb jak dojebat zavedený a fungující shop.
Když to měl ještě Bartůněk tak to byl No1 a co z toho postupně dokazali udělat ..........
I
Ivan a HankaČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

sipadan napsal:
Ono je to trošku zložitější .... podívej se sem https://or.justice.cz/ias/ui/rejstrik...;typ=UPLNY a hlavně nepřehlédni "druhy podílů" a bude Ti to jasnější.
Mimochodem velice zajímavý stav, to se jen tak nevidí.

Příslušenství mají ...

Tak o moc jasnější mi to není, je to tam nějak složitější .... ale to není podstatné!)

Spíš mi vadí, že se nikde na jejich webech nedovíš, že se přestěhovali, že už nespolupracují a pod.
Ivan, Hanka a psice
petr a jarkapetr a jarkaČlen
Přidáno před 8 let
Už poslední 2 roky měli problém dohledat objednávky a dodat zboží. Po telefonu se nedalo už vůbec nic dořešit. Jeli jsme osobně vyzvednout a zboží nebylo. Je to škoda , na Bartůnka nadávali ale ten tomu aspon rozuměl
petr + jarka + vnučka Eliška + vnouček Kryštůfek
T
textilČlen
Přidáno před 8 let
To je život obchody vznikají a zanikají. V dnešní době kdy existuje několik výborných obchodů nemá cenu polemizovat nad zánikem jednoho z nich . Tento obchod byl již ke konci předchozího majitele Bartůnka za svým zenitem.
Tento problém se zde již kdysi řešil .
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 8 let
chci jen upozornit že na karavan.cz bez problémů stále nakupuji, občas s dopravou poštou, občas s osobním výběrem v Plzni, tak je tady zas tak nepohřbívejte :_
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
BartBartČlen
Přidáno před 8 let
Ve čtvrtek jsem si vyzvedával zboží v Plzni. Fungují normálně dál, jen bez "pražských kolegů", kteří měli problémy s placením daní u svých dalších firem..... Za mě spokojenost, obsluha ochotná a příjemná, e-shop funguje dál bez problémů. Pro mě pozitivní, že je to v Plzeňském kraji.
pedapedaČlen
Přidáno před 8 let
Nevím jak funguje eshop, ale já kouknu na web a to co chci zatím bylo vždy skladem(i poměrně nestandartní věci, které jiné obchody běžně nemají), procházel jsem s prodejcem skladem kvůli hadicím a na skladě toho mají taky až dost....jezdím okolo, vyzvednu, zaplatím kartou, pokecám ..... spokojenost !!
I
Ivan a HankaČlen
Přidáno před 8 let
Myslím si, že tu nikdo nikoho nepohřbívá:), ale měl jsem to blízko bydliště a jezdil téměř okolo, takže to je ten můj problém ... phodlnost!)... mám stále rád kamenné obchody, kdy kouknu... a vidím.

Plzeňáky a okolí chápu, že jsou spokojeni ... ale co my, chudáci Pažáci:o (Není nutno toto komentovat !) ) No, nějak si poradíme ... musíme:)
Ivan, Hanka a psice
pedapedaČlen
Přidáno před 8 let
Neboj Ivane a Hanko, nebudeme to komentovat....Plzeň je !^ a Praha je prostě jenom Praha :_

Citovat

Ivan a Hanka napsal:

Myslím si, že tu nikdo nikoho nepohřbívá:), ale měl jsem to blízko bydliště a jezdil téměř okolo, takže to je ten můj problém ... phodlnost!)... mám stále rád kamenné obchody, kdy kouknu... a vidím.

Plzeňáky a okolí chápu, že jsou spokojeni ... ale co my, chudáci Pažáci:o (Není nutno toto komentovat !) ) No, nějak si poradíme ... musíme:)
I
Ivan a HankaČlen
Přidáno před 8 let
Tak je to správné a tak to ma být:^
Ivan, Hanka a psice
Camping CityCamping CityNováček
Přidáno před 8 let
Vážení přátelé moji i karavaningu,
prodejna na Spořilově, kterou jste si mnozí oblíbili a kterou jsme zde měli 13 let, se přechodně přestěhovala na adresu Praha 4, Modřany, Mezi Vodami 23. Připravujeme pro vás zcela novou halu-showroom 900 m2, kde kromě prodeje obytných aut našich značek PILOTE, ARCA, LEVOYAGEUR a PHOENIX bude rozsáhlá prodejna příslušenství. Odkazy na stávající působiště jsou na našich stránkách pilote.cz a na facebooku J.M.Trade.
Ohledně eshopu karavan.cz nechci kazit jeho dobré jméno. Od p. Bartůňka jsem eshop koupil v roce 2012 a myslím, že se nám ho povedlo pozvednout na velmi dobrou úroveň...no a v roce 2014 ve snaze dostat vše na ještě vyšší úroveň, jsem zaměnil jednoho společníka za druhého(z Plzně)..no člověk se občas splete a udělá chybu, výsledkem je z jeho strany zrušení odběrného místa v Praze (prodejna je moje, takže jede pořád dál a sortiment a velikost skladu máme pořád stejný, nakonec na firmě provozující karavan.cz mi také pořád zůstal 50ti% podíl, i když o něm nemohu rozhodovat). Dnes jsem poučen a udělám vše proto, abyste vy zákazníci měli kam chodit a mít, kde se poradit. Nestěžuji si, za chyby se musí platit(i když už jsem dost starý na to abych podobné chyby nedělal).
Pojeďme dál, budu rád, když nás navštívíte a občas se setkáme na nějakém výjezdu.

Jan Myslil
Pilote-Camping City
floridan79floridan79Člen
Přidáno před 8 let

Citovat

Camping City napsal:

Vážení přátelé moji i karavaningu,
prodejna na Spořilově, kterou jste si mnozí oblíbili a kterou jsme zde měli 13 let, se přechodně přestěhovala na adresu Praha 4, Modřany, Mezi Vodami 23. Připravujeme pro vás zcela novou halu-showroom 900 m2, kde kromě prodeje obytných aut našich značek PILOTE, ARCA, LEVOYAGEUR a PHOENIX bude rozsáhlá prodejna příslušenství. Odkazy na stávající působiště jsou na našich stránkách pilote.cz a na facebooku J.M.Trade.
Ohledně eshopu karavan.cz nechci kazit jeho dobré jméno. Od p. Bartůňka jsem eshop koupil v roce 2012 a myslím, že se nám ho povedlo pozvednout na velmi dobrou úroveň...no a v roce 2014 ve snaze dostat vše na ještě vyšší úroveň, jsem zaměnil jednoho společníka za druhého(z Plzně)..no člověk se občas splete a udělá chybu, výsledkem je z jeho strany zrušení odběrného místa v Praze (prodejna je moje, takže jede pořád dál a sortiment a velikost skladu máme pořád stejný, nakonec na firmě provozující karavan.cz mi také pořád zůstal 50ti% podíl, i když o něm nemohu rozhodovat). Dnes jsem poučen a udělám vše proto, abyste vy zákazníci měli kam chodit a mít, kde se poradit. Nestěžuji si, za chyby se musí platit(i když už jsem dost starý na to abych podobné chyby nedělal).
Pojeďme dál, budu rád, když nás navštívíte a občas se setkáme na nějakém výjezdu.

Jan Myslil


Je v tom tedka trosku bordel :-) ze treba zatim nejde eshopem objednavat zbozi v Praze u Vas ale jsem moc rad ze zrovna v Praze stale jste, nemam rad postovne a balne. Je tu sice jeste Kobras ale je uplne na druhem konci Prahy a navic vzdy o dost drazsi na skoro veskerem sortimentu. Vybrali jste si u Vltavy moc pekny misto s dobrym parkovanim ale neceho jsem si nemohl nevsimnout :-0 Kdysi tu probehlo takove zvlastni vlakno kdy si tu 2 nasazeni herci povidali o kytarach a nenapadne zaludnou, lec pruhlednou metodou tu podsouvali reklamu na obchod kde koupit struny ladicky literaturu kytary a tak... :D a ti jsou hned vedle Vas :-D Tak mi to jen prislo zavbavne. Kazdopadne supr ze fungujete dal.

jen odkaz na ty kyt.... http://www.carava...rowstart=0 pro nudici se !h


kde je asi konec adlicee a janda22
Fiat Ducato 280 Weinsberg Cosmos 1989 2.5TDI 4x4 (Kosmik)
Upravil floridan79 dne 11.06.2016 23:03, před 8 let
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,588,952 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.21525 sekund | Průměrně za: 0.21525 (0) sekund | Dotazy: 136 | Použitá paměť: 2.25MB/2MB