Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Těsnící guma dveří: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Těsnící guma dveří

Poslední aktualizace před 8 let
korec80korec80Člen
Přidáno před 8 let
nemáte prosím někdo zkušenosti s těsnící gumou dveří u obytky??? Trápí mě pravděpodobně její netěsnost, nebo nevím co jiného způsobuje to ,že v kabině je děsný hluk, šumí to tam šustí atd... Nejprve jsem tento problém řešil posunutím zámku dveří a pak i dorazu (nebo jak to nazvat, snad to uvidíte na obrázku), výrazně se to zlepšilo, ale pořád mě to zlobí. Nevím jestli pomůže koupě nového a bohužel ani nevím kde sehnat. Nemáte snad náhodou někdo podobný problém???

Díky Lukáš

fotky se mě tam opět nepodaři dát, takže takto:

http://korecek12.....cz/dvere/
mtruellemtruelleČlen
Přidáno před 8 let
Zkusil bzch zajet na vrakoviste a za par kacek koupit jinou gumu a vymenit, pokud ovsem nejsou zkrizene dvere. Ja to mel u soupacek a pomohlo srovnani dveri.
mafi8mafi8Člen
Přidáno před 8 let
Já teda ještě u žádného auta neviděl, že by byla guma na dveřích špatná (maximálně byla "ohlodaná" a i tak těsnila, což zde není), to fakt budou spíše nějak deformované dveře...
Pavka01Pavka01Člen
Přidáno před 8 let
Já jsem tu gumu vymačkanou měl,ovšem je to už staré auto rv.00.Když budeš kupovat jinou,tak vem novou,prodává se v metráži.
G
gutČlen
Přidáno před 8 let
Karosáři se nestydí a ohnou dveře ,dej doprostřed klátek obalený hadrou dole to přidrž a nahoře přihni.
Lak to přežije.

Je možné se zavřít dovnitř, a z venku stříkat hadicí do spáry dveří tak to najdeš.
Gut.
leosmalikleosmalikČlen
Přidáno před 8 let
Ahoj,
Zda těsní,?Vezmi papír A4,zavri do dveří,mel by jít suvně s těžce vytahovat,kdyz půjde lehce je to špatně,ze jsi posunul smek , dobře,ale zkus papír zavřít k pantům,zda nejsou vybehany,
Leoš
Leoš,Petra,Laura (11),
BMW X5 + Burstner Trecento 540TL
korec80korec80Člen
Přidáno před 8 let

Citovat

mtruelle napsal:

Zkusil bzch zajet na vrakoviste a za par kacek koupit jinou gumu a vymenit, pokud ovsem nejsou zkrizene dvere. Ja to mel u soupacek a pomohlo srovnani dveri.


Ahoj jestli ta guma vymačkaná je, tak když seženu jinou z vrakáče nebudu mít jistotu, že bude dobrá, toho se docela bojím, ale samozřejmě tohle mě taky napadlo..

Auto je rok výroby 2003, myslím, že to "vymačkání" je velmi pravděpodobné... :(

Ohnout dveře??? :) Sakra jak??? To je hodně drsný způsob jak to dát do pořádku, každopádně neříkám, že to není možný, ale mám strach, abych neudělal víc škody než užitku.

Do dveří jsem skřípnul papír, jak mi radí Leoš, šel poměrně lehce vytáhnout, ale nedával jsem ho k pantům a s nima by možná šlo taky nějak pohnout, zítra to ještě zkusím.

Pavko, ty víš kde se dá sehnat ta guma v metráži a jaký typ je vhodný???(obávám se že ten profil co tam mám nyní nikde v metráži nekoupím)

Děkuju vám vše za rady

Lukáš
pedapedaČlen
Přidáno před 8 let
G
gutČlen
Přidáno před 8 let
Dveře drží na třech bodech zámek a dva panty. Podle toho, kde je mezera se musíš zamyslet čím pohnout. Já jsem psal o ohnutí protože na služební dodávce mi netěsní levý horní roh dveří nad zámkem,jinak mám stejnoměrnou mezeru po celém obvodu a všude těsní. Také ti nikdo nezaručí že koupíš nové těsnění a dveře budou ok.
Gut
korec80korec80Člen
Přidáno před 8 let


moc díky, snad mě prodají i 10m v nabídce mají, že se musí vzít min.20 tak uvidíme, zkusím tam zavolat.

Lukáš
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: korec80, mtruelle, mafi8, Pavka01, gut, leosmalik, peda

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,870,401 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.11239 sekund | Průměrně za: 0.11239 (0) sekund | Dotazy: 94 | Použitá paměť: 1.96MB/2MB