Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 lednice: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

lednice

Poslední aktualizace před 8 let
M
martin78Nováček
Přidáno před 8 let
ahoj karavaňáci :-)

mám na Vás prosbu ,letos jsme pořídili s přítelkyní karavan r.v. 89 a jsme úplní zajíci a tak doufám že nás v tom Vy mazáci nenecháte ... týpek co Nám prodával karavan tak sliboval že Nám vše předvede,ale bohužel se k tomu neměl a tak teprve zjišťujeme c a jak vše funguje a podobně - vařič se Nám spustit podařilo,ale nevíme si moc rady s lednicí a topením (oboje na plyn-rpt.lednice je kombinace plyn,220V,12V) prosím Vás nevíte kde bych se dostal k nějakému manuálu či dokumentu jak lednici a topení spustit ? nebo pokud máte chuť mi to alespoň popsat či vysvětlit :-)

díky moc za ochotu , zdaví Vás Martin
Honza PalasekHonza PalasekČlen
Přidáno před 8 let
Ahoj

Každý jsme nějak začínali. Spoustu informací jsem nalezl právě na tomto fóru. Myslí, že kdybys trochu hledal, že právě tady najdeš. V tuto chvíli není ani jasné, co tam máš za chladničku a topení, takže by to chtělo upřesnit typ a nebo hodit fotku. Manuály asi existují. Bývá to zpravidla ale tak jednoduché, že stačí poprve na to přijít a už to nebude žádná věda. Když jsem měl první půjčený karavan, tak jsem pořád čekal, kdy začne chladnička chladit v rámci přepnutí vypínače na 12V, protože karavan měl přeci baterii. Dnes vím, že poloha přepínače u absorpční (nekompresorové) chladničky na 12V je na 99% pouze na provoz chladničky zapojené do napájení alternátoru tažného automobilu (jinými slovy po dobu jízdy) a pokud se mám dočkat chladu, tak musím po zastavení spouštět plyn a nebo 220 V. (Jsou tu i takoví, kteří mají kompresorové chladničky, které provozují na soláry a mega baterie. To ale nebude asi tvůj případ...).
anglický karavan Abi Globetrotter Jubilee + Citroen C5X7 2,0 HDI
simchasimchaČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

martin78 napsal:

ahoj karavaňáci :-)

mám na Vás prosbu ,letos jsme pořídili s přítelkyní karavan r.v. 89 a jsme úplní zajíci a tak doufám že nás v tom Vy mazáci nenecháte ... týpek co Nám prodával karavan tak sliboval že Nám vše předvede,ale bohužel se k tomu neměl a tak teprve zjišťujeme c a jak vše funguje a podobně - vařič se Nám spustit podařilo,ale nevíme si moc rady s lednicí a topením (oboje na plyn-rpt.lednice je kombinace plyn,220V,12V) prosím Vás nevíte kde bych se dostal k nějakému manuálu či dokumentu jak lednici a topení spustit ? nebo pokud máte chuť mi to alespoň popsat či vysvětlit :-)

díky moc za ochotu , zdaví Vás Martin

Možná, že dost toho najdeš i zde

http://www.karava...-texty.htm
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 8 let
Nejdříve nech zkontrolovat rozvod plynu a komínky a prostě vše co se plynu týče někým kdo tomu rozumí, nenapsals odkud jsi abychom ti někoho mohli doporučit.

1. pustit plyn a) přímo na bombě, b) někde na vedení budeš mít ventil s červenou hlavičkou a ten pustíš otočením o 90°
2. na lednici budeš mít nějaké čudle, pustíš plyn otočením a jeden čudl většinou šedy malý má u sebe blesk je zapalování tak ho mačkáš a on hází jiskru a plynový chvilku držíš než se ohřeje tepelná pojistka a pak pomalu pustíš. Poslechem uslyšíš jemné syčení.
3. U topení podobně nejdřív otočným kolečkem se stupnicí 1-10 nastavíš někam k 5 a zmačkneš, automatické zapalování ti blafne a zase chvilku držíš, teplo ucítíš do pár vteřin, spodním průhledem ve tvaru půlměsíce je v určitém úhlu vidět plamínek.

TO vše platí jen při zkontrolování systému před použitím, aby ses nedivil.
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
M
martin78Nováček
Přidáno před 8 let
děkuji za rady,pokusím se to vyhledat na Vámi doporučené odkazy a texty :-)

jinak parkujeme v Kolovratech a lednice je komb.plyn/12V a 220V Electrolux Siege RM 200B a topení Traumatic SL 3002

díky moc karavaňáci :-)
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: martin78, Honza Palasek, simcha, Me2d

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,964,048 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.20172 sekund | Průměrně za: 0.20172 (0) sekund | Dotazy: 72 | Použitá paměť: 1.8MB/2MB