Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Člun a Chorvatsko.: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Člun a Chorvatsko.

Poslední aktualizace před 8 let
mikivanmikivanČlen
Přidáno před 8 let
Ahoj chci se zeptat jak je to dnes opravdu s používáním člunu!i v Chorvatsku, co se týká viněty, pojištění a dalších povinností. Budu rád i za nějaký odkaz nebo seznam kapitanátů v HR. Díky M.
Mirek a Lenka + Carado T334
S
SeamanČlen
Přidáno před 8 let
Ahoj, je to jednoduchý, po příjezdu na místo vyřídíš pojistku / tuším že na poště a tak /, pak zajdeš na kapitanát a zaplatíš poplatek za člun, dostaneš doklad o zaplacení a jezdíš. Když byly ty viněty, bylo to vždy na rok od data zaplacení, tak jsem stíhal za jedno zaplacení dvě sezóny. Nyní je to na kalendářní rok:|. Ale zase za větší čluny trochu poplatky snížili. Ještě já si platím povinný ručení roční pro EU tady u nás, tak chodím rovnou na kapitanát. Pozor na pracovní dobu, když dorazíš třeba v sobotu, vyjedeš až v pondělí, bo víkendy nepracujou. Odkaz na kapitanáty tu:

http://www.mppi.h...spx?id=475
mikivanmikivanČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

Seaman napsal:

Ahoj, je to jednoduchý, po příjezdu na místo vyřídíš pojistku / tuším že na poště a tak /, pak zajdeš na kapitanát a zaplatíš poplatek za člun, dostaneš doklad o zaplacení a jezdíš. Když byly ty viněty, bylo to vždy na rok od data zaplacení, tak jsem stíhal za jedno zaplacení dvě sezóny. Nyní je to na kalendářní rok:|. Ale zase za větší čluny trochu poplatky snížili. Ještě já si platím povinný ručení roční pro EU tady u nás, tak chodím rovnou na kapitanát. Pozor na pracovní dobu, když dorazíš třeba v sobotu, vyjedeš až v pondělí, bo víkendy nepracujou. Odkaz na kapitanáty tu:

http://www.mppi.h...spx?id=475


Ahoj díky za info, kde sjednáváš pojistku některé pojišťovny mi odpověděli ,že tuto službu vůbec nenabízí. Díky M.
Mirek a Lenka + Carado T334
CattaniCattaniČlen
Přidáno před 8 let
Ahoj, podívej se na příspěvek 12 - http://www.carava...d_id=19579
Míra, Dana, Shelia II a Hobby Van Exclusive :_
mikivanmikivanČlen
Přidáno před 8 let
Nedělal jste někdo pojistku na člun v Senj nebo někde v okolí? Díky M. !i
Mirek a Lenka + Carado T334
S
SeamanČlen
Přidáno před 8 let
Zdarec, osobně asi dvakrát - tedy už je to dýl - přímo na nábřeží v takovým podloubí byla pošta - pojištění - a potom u parkoviště / u vody / byl hned kapitanát. Maj tam většinou vyvěšenou HR vlajku. Můžu se zeptat, kde tam plánuješ zakotvit? Pojistku mám u HDI Versicherung AG, platím asi 2.300,- ročně za 5,5 m loďku s 80kou motorem a mám to na celou EU i CR, tak trošičku pro klid kdybych něco posr.l!i
mikivanmikivanČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

Seaman napsal:

Zdarec, osobně asi dvakrát - tedy už je to dýl - přímo na nábřeží v takovým podloubí byla pošta - pojištění - a potom u parkoviště / u vody / byl hned kapitanát. Maj tam většinou vyvěšenou HR vlajku. Můžu se zeptat, kde tam plánuješ zakotvit? Pojistku mám u HDI Versicherung AG, platím asi 2.300,- ročně za 5,5 m loďku s 80kou motorem a mám to na celou EU i CR, tak trošičku pro klid kdybych něco posr.l!i


Ahoj plánujeme asi 8 km od Senj kemp Kozica. Mám zatím jen gumák Bush 300 a 9.9hp Yamahu.Za kolik myslíš ,že by se tam dala pořídit pojistka? Asi jen na škody provozem. Jaký máš za ty peníze krytí? Dík M.
Mirek a Lenka + Carado T334
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: mikivan, Seaman, Cattani

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,066,418 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.14342 sekund | Průměrně za: 0.14342 (0) sekund | Dotazy: 80 | Použitá paměť: 1.86MB/4MB