Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Beyerland a 12V: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Beyerland a 12V

Poslední aktualizace před 15 let
J
JiriK-RANováček
Přidáno před 15 let
Dobrý den, prosím o radu jak na to. Vcera jsem si privezl karavan Beyerland 4.30CT. Po prohlídce jsem zjistil, ze je tam rozvod 12V. Nasel jsem tam traficko z 220V na 12V, z ktereho jsou kabliky pripojeny do krabicky, kde by podle me mely byt baterky, ale nejsou, je to pripojene naprimo. Tak se chci zeptat, jestli je mozne ty baterky (nasel jsem ze by ta mely byt 2x 6V) napojit primo na ten adapter. Ten je totiz porad zaply, kdyz je karavan pripojen na 220V. Bojim se aby se ty baterky nejak neprebily a neudelaly nejakou paseku. Zatim dekuji za vsechny rady a názory jak na to.
zacinajici karavanista JiriK-RA :)
Mirek a JirinkaMirek a JirinkaČlen
Přidáno před 15 let
Tyto suché baterie 2 x 6V nejsou nabíjecí a tedy nemohou být připojeny na zdroj 12V v přívěsu.Slouží pouze pro čerpadlo na vodu.Po připojení na sít 230V se automaticky odpojí a čerpadlo běží na zdroj.Neslouží na svícení apd.,hned by se vybily.Uvnitř zdoje to zajišťuje relé.Baterky jsem kupoval na karavan shopu a mám je už asi 4 rokem a zatím jsem je nemusel měnit.Jinak svícení atd. běží za jízdy s auta, v kempu se sítě na ten zdroj.
http://www.karava...ntilum.htm
1-den + 1-dna * 50+, Fiat Ducato 2,5D-Frankia (1994),člun ADVENTURE Fotky s našich cest jsou na http://tvsat.rajc...
Upravil Mirek a Jirinka dne 13.06.2009 09:44, před 15 let
SonaRSonaRČlen
Přidáno před 15 let
já mám trafo do kterého jde 220 zezadu a zepředu jsou čtyři díry pro připojení kabelů.z toho dvě vpravo jsou pro připojení baterky(12V) a dvě vlevo jsou na rozvod do karavanu.trafo samo pozná jestli je připojeno 220 nebo 12.pokud jede na 220 je baterka odpojena.pavel
Pavel, Soňa, Anička (7),Adam (4),Scenic 1,9 + Detleffs (19)
J
JiriK-RANováček
Přidáno před 15 let
Hm. tak tadto trafo je jiný. Vypadá jako trafo, co koupíte v elektře a dá se u něj měnit napětí od 1,5V do 12V. Takže to nebude asi original. Budu tedy muset ty baterky ručně odpojovat. Ale děkuji za odpovědi.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: JiriK-RA, Mirek a Jirinka, SonaR

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,362,230 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.14465 sekund | Průměrně za: 0.14465 (0) sekund | Dotazy: 66 | Použitá paměť: 1.76MB/2MB