Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Navigace (5000,-): TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Navigace (5000,-)

Poslední aktualizace před 15 let
mr_antikmr_antikČlen
Přidáno před 15 let
Ahojte, prázdniny se blíží a naše staré PDA s navigací Tomtom dosloužilo. Proto se snažím zorientovat v autonavigacích. Máte nějaké osvědčené typy, značky? Funkce najdu na internetu, ale co používání, kvalita, možnost nahrát nové mapy, stahnout cracky, nové mapy atd.?

Navigon - prý nemají dobré mapu ČR,jinak pěkné provedení a dobrá cena
Garmin - je drahý, špatná zkušenost u kolegy (vypínání za jízdy)
TomTom - prý výborný, ale lze aktualizovat mapy (odblokování atd. víte jak to myslím :-) ?
Mio - hodně protikladných recenzí, tak nevím - určitě bych si vybral
Dynavix - znám z reklamy, celkem levné
něco jiného.

Základní požadavekem jsou kvalitní a aktuální mapy celé evropy (případně s možností aktualizace, dohrání, legálně/nelegálně je mi jedno), dobrý SW. Ostatní věci jsou bonus a ty načtu z internetu. Mimochodem, stačí 3,5palcový displej s rozlišením 320x240 - není to příliš málo?
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 15 let
Po nedávném oficiálním a legálním upgradu FW a map, mám dobré zkušenosti s navigací Mio Moov 360. Doporučil bych ale 370tku, protože má navíc Dynamickou navigaci TMC. Ta mi u 360ky trochu chybí.

Zkouším jí zatím jen v Česku, vloni jsem s ní byl v Itálii, ale se starou verzí map.

Nový FW s novými mapami naviguje podstatně lépe. Hrubé chyby byly odstraněny. S mapami by neměl být problém i do budoucna. Ať už zdarma, nebo za nějaké rozumné finance.

Jednoduché a intuitivní ovládání, snad bezkonkurenční, manuál nepotřebuješ.

můžu z vlastní zkušenosti doporučit tento obchod
http://www.enters...l/uvod.htm


Na jakýkoli displej se dá zvyknout. Otázka je, jestli si chceme zvykat. Takže doporučuji spíš větší než 3,5". Na druhou stranu rozměry displeje určují i velikost přístroje a menší přístroj se dá snadněji schovat nebo nosit.
Fun
Smile
Upravil Fun dne 12.06.2009 15:42, před 15 let
HrochHrochČlen
Přidáno před 15 let
Ahoj, vypínání Garmina za jízdy není běžný jev, ale řekni kolegovi ať se mrkne, jaké mapy má zapnuté - nemůže mít najednou zapnutu mapu atlas ČR (nebo TOPO ČR) a k tomu Evropu jelikož ta také obsahuje ČR a duplicitní údaje dělají binec. Myslím si, že v cenové kategorii o které uvažuješ je dobrou volbou Garmin Nuvi 255W nebo 255WT. Také nové mapy Garmina vč. adres ČR nemají konkurenci. Líbí se mi taky možnost zakoupení NuMaps Lifetime - po zaplacení jednorázového poplatku máš nové mapy doživtně zdarma a legálně :) .
Upravil Hroch dne 12.06.2009 18:36, před 15 let
mr_antikmr_antikČlen
Přidáno před 15 let

Citovat

Hroch napsal:
Ahoj, vypínání Garmina za jízdy není běžný jev, ale řekni kolegovi ať se mrkne, jaké mapy má zapnuté - nemůže mít najednou zapnutu mapu atlas ČR (nebo TOPO ČR) a k tomu Evropu jelikož ta také obsahuje ČR a duplicitní údaje dělají binec. Myslím si, že v cenové kategorii o které uvažuješ je dobrou volbou Garmin Nuvi 255W nebo 255WT. Také nové mapy Garmina vč. adres ČR nemají konkurenci. Líbí se mi taky možnost zakoupení NuMaps Lifetime - po zaplacení jednorázového poplatku máš nové mapy doživtně zdarma a legálně :) .


Popravdě ten Garmin se mi moc líbí, protože jsem na něj prakticky neslyšel vyloženě špatné slovo, což třeba i Mia rozhodně neplatí. Proti Tomtomu je i levnější a má v sobě přesně ty mapy, které potřebuju (žádná východní nebo západní verze)
To, že nemá napájení ze stojánku ale přes drát mě až tak netrápí. Vyplatí se připlatit si za RDS-TMC??? :x Rozdíl je necelá tisícovka...
HrochHrochČlen
Přidáno před 15 let
Záleží na tom jestli RDS TMC využiješ - u nás téměř vůbec a má reálná zkušenost ze zahraničí není taky zrovna luxusní - zprávy mnohdy nejsou nejaktuálnější. Před koupí si ověř, jestli je součástí i Topo Czech 2, Atlas Czech 8 a Adresy v CR 1. Bez těchto map to neber - jsou fakt luxusní a obchodníci, kteří nenakupují přímo u Garmin ČR je bohužel nenabízejí (individuální dovozci z Polska atp.). Pokud chceš, umím ji i s těmito mapami za 4600,- s DPH (Nuvi 255W).
Upravil Hroch dne 12.06.2009 22:40, před 15 let
TajfunTajfunČlen
Přidáno před 15 let
Já mám tomtom XL zatím funguje dobře u nás i po evropě bez problémů aktualizace taky není problém .TMC u toho mám a funguje to docela i u nás le hlavně to záleží na lidech co to tam zadávají a to je asi ten problém ale ten je i v Rakousku dálnice kerá je už hotová se hlásí jako zužená atd. Ale jinak sem spokojenej.
S
SharikČlen
Přidáno před 15 let
já mam evolve a ta běhá na igo8 což je asi dnes špička,mapy celé evropy a cena necelé 3 500..-jsem s ní velmi spokojen a aktualizace mě za tu cenu až tak netrápí
karlosVWkarlosVWČlen
Přidáno před 15 let
po četných zkušenostech bych už nic jiného než Garmina nechtěl,jejich mapy jsou bezkonkurenční a současná verze map 2010.1 má i integrované TOPOCZ...navíc u více modelů máš již napájení držák a volby např pro kamion nebo autobus,což pro auto s karavanem je docela dobrá věc.
1970 + 1977 + 2002
Fiat Ducato EuraMobil PRS695SB
nějaké ty fotky https://karlosvw.rajce.idnes.cz/
SOUNDSHOP.CZ vše pro car hifi & car multimedia
mr_antikmr_antikČlen
Přidáno před 15 let
Garmin je objednán, tak snad to klapne.
HrochHrochČlen
Přidáno před 15 let
To si piš, že to klapne. Zítra ti odchází poštou. Ahoj
zdenek a Irena Lbczdenek a Irena LbcČlen
Přidáno před 15 let
Právě jsem narazil na toto:
http://navigovat....p;CAI=2153
Upravil Fun dne 16.06.2009 22:48, před 15 let
mr_antikmr_antikČlen
Přidáno před 15 let
Zatracení smajlíci, tak vás tak rozčilujou?


Koukám že podle tabulky jsem bral ideální poměr kvalita/cena B)
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: mr_antik, Fun, Hroch, Tajfun, Sharik, karlosVW, zdenek a Irena Lbc

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,903,680 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.47761 sekund | Průměrně za: 0.47761 (0) sekund | Dotazy: 103 | Použitá paměť: 2.02MB/2MB