Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Zvířata v kempu: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Zvířata v kempu

Poslední aktualizace před 8 let
VasuVasuČlen
Přidáno před 8 let
To nevěřím, že je potrestaný, znám jednoho, který by to běžně udělal a ještě by se smál a řekl by, no bóže! To je výchovou! U nás ve Slezsku říkáme Nezná hamba ! Takového člověka nikdo nezmění,
s takovým člověkem nikde nepojedu, styděl bych se ! Náprava je jedině na místě useknout ruku ! Asi je třeba si dávat více pozor, kdo stojí vedle
vás a veřejně pranýřovat ! Jeden udělá ostudu celému národu slušných!
1jgs - Milan1jgs - MilanČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

to: 1jgs-Milan Nějaké alibistické úvahy o možném vylití kazety před výjezdem jsou bezpředmětné. Byli jsme v kempu první a odjeli poslední.:_


Opravdu nemám důvod předvádět tady svoje alibi. Na uvedeném výjezdu jsem nebyl a uvedený kemp nikdy nenavštívil. A i kdyby, tak tímto způsobem obsah našeho WC nelikviduji. Jen jsem si dovolil upozornit, že uvedená hromádka je k vidění už na fotkách, kdy probíhá zábavný program pro děti. Ale pokud ty víš, že tam při příjezdu hromádka nebyla a při odjezdu byla, tak pak není o čem diskutovat a byl to někdo z účastníků. A pokud snad i víš, který prase za tím stojí, tak tě za sebe moc prosím, abys ho přímo, třeba formou soukromé zprávy na to upozornil. Když už ho tedy nechceš vystavit veřejnému lynčování. Myslím, že by si minimálně to přímé upozornění zasloužil. Milan
Milan :_
__________________________________
Všude dobře, :x tak co doma :^ ???!!!
L
lada721Člen
Přidáno před 8 let

Citovat

1jgs - Milan napsal:

Citovat

to: 1jgs-Milan Nějaké alibistické úvahy o možném vylití kazety před výjezdem jsou bezpředmětné. Byli jsme v kempu první a odjeli poslední.:_


Opravdu nemám důvod předvádět tady svoje alibi. Na uvedeném výjezdu jsem nebyl a uvedený kemp nikdy nenavštívil. A i kdyby, tak tímto způsobem obsah našeho WC nelikviduji. Jen jsem si dovolil upozornit, že uvedená hromádka je k vidění už na fotkách, kdy probíhá zábavný program pro děti. Ale pokud ty víš, že tam při příjezdu hromádka nebyla a při odjezdu byla, tak pak není o čem diskutovat a byl to někdo z účastníků. A pokud snad i víš, který prase za tím stojí, tak tě za sebe moc prosím, abys ho přímo, třeba formou soukromé zprávy na to upozornil. Když už ho tedy nechceš vystavit veřejnému lynčování. Myslím, že by si minimálně to přímé upozornění zasloužil. Milan



Milane, z tvého colombovského příspěvku jsem pochopil, že si byl účastníkem výjezdu a snažíš se udělat nějakou časovou osu zmíněného. Alibismus je termín, zřejmě nevhodně mnou zvolen. Chtěl jsem tím pouze napsat, že to padá na naše hlavy.
Věř, že kdybych byl svědkem tohoto, vyřïdil bych si to s ním na mïstě a neoslovoval jej zde přez C24.
Myslím, že zde kolem toho už bylo řečeno a napsáno dost takže bych to odložil do složky vyřízeno.:_
1jgs - Milan1jgs - MilanČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

Milane, z tvého colombovského příspěvku jsem pochopil, že si byl účastníkem výjezdu a snažíš se udělat nějakou časovou osu zmíněného. Alibismus je termín, zřejmě nevhodně mnou zvolen. Chtěl jsem tím pouze napsat, že to padá na naše hlavy.
Věř, že kdybych byl svědkem tohoto, vyřïdil bych si to s ním na mïstě a neoslovoval jej zde přez C24.
Myslím, že zde kolem toho už bylo řečeno a napsáno dost takže bych to odložil do složky vyřízeno.:_


Ok, dík za odpověď a vysvětlení. Beru. Zakládám také do složky pachatel neznámý, vyšetřování pokračuje ... Nebo tak nějak se to oznámení píše.
Milan :_
__________________________________
Všude dobře, :x tak co doma :^ ???!!!
L
lada721Člen
Přidáno před 8 let

Citovat

1jgs - Milan napsal:

Citovat

Milane, z tvého colombovského příspěvku jsem pochopil, že si byl účastníkem výjezdu a snažíš se udělat nějakou časovou osu zmíněného. Alibismus je termín, zřejmě nevhodně mnou zvolen. Chtěl jsem tím pouze napsat, že to padá na naše hlavy.
Věř, že kdybych byl svědkem tohoto, vyřïdil bych si to s ním na mïstě a neoslovoval jej zde přez C24.
Myslím, že zde kolem toho už bylo řečeno a napsáno dost takže bych to odložil do složky vyřízeno.:_


Ok, dík za odpověď a vysvětlení. Beru. Zakládám také do složky pachatel neznámý, vyšetřování pokračuje ... Nebo tak nějak se to oznámení píše.


:^
B
BergennČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

mb napsal:

Teda Laďo, ty taky musíš být u každého HO.NA :^, vůbec ti nezávidím :_


Někdo prostě přitahuje průsery. Bude asi "kouzlem osobnosti".

Automatické sloučení 19.07.2016 11:41:

Citovat

mb napsal:

Teda Laďo, ty taky musíš být u každého HO.NA :^, vůbec ti nezávidím :_


Někdo prostě přitahuje průsery. Bude asi "kouzlem osobnosti".
Upravil Bergenn dne 19.07.2016 11:41, před 8 let
L
lada721Člen
Přidáno před 8 let
Bergene!!! Největším průserem zde si ty! Nevzpomínám, že bych tě přitáh. Přilezl si sám. Nevím kdo jsi a nevím co tím sleduješ. Vím jen, že chceš-li takto pokračovat jsou tvé dny sečteny. Zapomněli sis připsat karavánek.


Až teď mně to došlo kdo by se chtěl po mně vozit. No jasně. Bergenne, dobří holubi se vracejí. Tak to ty ses nám tam vykálel. Ale trvalo ti to. Teď už nebude problém zjistit tvůj druhý nick. To ti stálo za to se v těch výkalech znovu hrabat? I když ve svých.
Upravil lada721 dne 19.07.2016 17:18, před 8 let
R
RadovanČlen
Přidáno před 8 let
Že by D.L. ?!
Radovan,Zuzana,Peugeot Partner,Coachman Pastiche
L
lada721Člen
Přidáno před 8 let

Citovat

Radovan napsal:

Že by D.L. ?!


Ale kdeže,ten je mnohem inteligentnější.:_
R
RadovanČlen
Přidáno před 8 let
O:K:
Radovan,Zuzana,Peugeot Partner,Coachman Pastiche
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 8 let
Vlákno je dokonale vyčerpané, proto ho uzavírám.
Fun
Smile
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,123,553 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.14139 sekund | Průměrně za: 0.14139 (0) sekund | Dotazy: 107 | Použitá paměť: 2.06MB/4MB