Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Oprava blatníku: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Oprava blatníku

Poslední aktualizace před 8 let
K
kutiltimČlen
Přidáno před 8 let
Zdar vespolek,
marně se snažím sehnat nový blatník na mého knause. Bohužel bezvýsledně. Ten původní se utrhl (už jsem to tak obdržel) v těch úchytech (co je přišroubovaný) a tak nevím jak to řešit. Máte někdo zkušenost s opravou? Je to docela měkký plast, tak nevím co s tím. Díky za rady.
Čtyři v tanku a pes (máma, táta, dvě holčičky a Tlapinka)
kutiltim Připojili následující obrazek:
blatnk3.jpg Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen
PetrbenPetrbenNováček
Přidáno před 8 let
A už jsi zkoušel tmel a smirkové plátno ? Doporučuji PES tmel - třeba Uniflex ..... po zatvrdnutí obrousit smirkem , vyvrtat díry pro šrouby a stříknout barvou .
surficisurficiČlen
Přidáno před 8 let
Udělej si dle utrženého blatníku z extrudovaného polystyrenu věrnou kopii tu polaminuj tkanina epox přebrousit vytmelit nastříkat a máš nový blatník.
K
kutiltimČlen
Přidáno před 8 let
To zní sice hezky, ale v životě jsem krom kytování promáčklin a maskování svaru na autě nic laminováním nevytvářel. Jak se dělá to kopyto z polystyrenu ?
Čtyři v tanku a pes (máma, táta, dvě holčičky a Tlapinka)
C
caravanmanČlen
Přidáno před 8 let
Jestli to chcete mít profesionálně - pak náklady na kopyto vychází na cca 1000 Kč, náklady na jeden kryt pak okolo 300 - 500 Kč ( dle velikosti)

Pokud byste chtěl vidět některé mé laminátové výrobky -najdete je v sekci prodej ( laminátová umyvadla).

Závěrem - pokud zvolíte laminát, pak si dovolím tvrdit, že ten Vás přežije a když ne Vás tak Váš karavan.
K
kutiltimČlen
Přidáno před 8 let
Díky za nabídku. Koupil jsem ten tmel a vlákno a zkusím to sám. Pokud to nedopadne dobře, tak bych se ozval.
Čtyři v tanku a pes (máma, táta, dvě holčičky a Tlapinka)
C
caravanmanČlen
Přidáno před 8 let
Doporučuji dobře očistit a povrch zdrsnit ( většina plastů je mastná a tím pádem na nich nic moc nedrží), začínat s vláknem ( rohoží) s nižší gramáži - lépe kryjí ohyby. Na ní už může být hrubší tkanina.
Také je dobré to dělat v místnosti s vyšší teplotou (nad 20 st.C).
Držím palce, ať se dílo podaří.

Richard
K
kutiltimČlen
Přidáno před 8 let
Mám hotovo.
Použil jsem http://www.naradi...plast-250g a skelnou tkaninu na vyztužení (podlepení)
Na fotkách je levý původní a pravý opravený blatník. Odstín jsem úplně netrefil, ale úvéčko to možná trochu doladí. Je to tmelené, broušené, stříklé základem na plasty a pak syntetikou. S tím tmelem se dělá opravdu dobře. Schne doslova pod rukama.

Automatické sloučení 04.05.2016 10:
Čtyři v tanku a pes (máma, táta, dvě holčičky a Tlapinka)
Upravil kutiltim dne 04.05.2016 09:48, před 8 let
kutiltim Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen
PetropPetropČlen
Přidáno před 8 let
Pěkný výsledek. Na barvu se vyprdni, vzhledem k tomu, že nikdo nikdy neuvidí obě strany zárověň, tak to nikdo nepozná. !)

Petr
M
Miroslav6Člen
Přidáno před 8 let
Máš to pěkný! Šikulka!
Míra a Zuzka
MB W251 Adria Adora 482 LU
F
ferdasanČlen
Přidáno před 8 let
Zdravím-takže teď už můžeš říkat,že už umíš i laminovat.
bleriot11bleriot11Člen
Přidáno před 8 let
To je paráda.A jakou má pak člověk radost,když se to povede. :g
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: kutiltim, Petrben, surfici, caravanman, Petrop, Miroslav6, ferdasan, bleriot11

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,020,382 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.16039 sekund | Průměrně za: 0.16039 (0) sekund | Dotazy: 97 | Použitá paměť: 1.95MB/4MB