Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 záčátky se satelitem: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

záčátky se satelitem

Poslední aktualizace před 7 let
mafi8mafi8Člen
Přidáno před 8 let
Zdravím. Společně s autem jsme koupili i automatický satelit Camos (byl již namontován) včetně nějakého polského dekodéru NC+ NBox 5800S. Je v něm i dekodovací karta a zde nastává trochu problém. Je to asi dosti špatně specifikovaný dotaz, ale dá se nějakým způsobem a celkem snadno dostat k satelitnímu televiznímu vysílání? Satelity to najde, ale nepřipojí se, takže je karta asi deaktivovaná. Četl jsem něco třeba o kartě ČT, ale nenašel jsem, kde by se dala objednat. Nebo je lepší se na aktuální dekodér vykašlat a koupit nějaký nový včetně karty od Skylinku, CS Linku nebo tak? Nejlépe bych si představoval sledování alespoň volných programů bez nějakých dalších investic... Celkově jsem do problematiky dekodérů, satelitních přijímačů atd. moc nezabředl, proto zatím nemám ani tucha, jak co funguje. :)
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 8 let
ten přijímač asi skylink karty bude umět jde o to jakou kartu máš jetli od skylink tak stav karty si zjistíš na jejich stránkách po zadání čísla karty
Může být, že už ta karta je stará a nepůjde oživit u některých stačí zaplatit poplatek a jedou, na zkoušku to můžeš zaplatit přes SMS to je na týden a když to půjde tak potom až na rok.
jinak bych doporučil zajet s přijímačem k někomu kdo děla domácí satelity, aby ti ten přijímač nastavil a naladil takhle je to těžko radit.

:_
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
mafi8mafi8Člen
Přidáno před 8 let
Díky za reakci. Ta karta je bohužel od nějakého polského NC+.
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

mafi8 napsal:

Díky za reakci. Ta karta je bohužel od nějakého polského NC+.



tak budeš muset nějakou kartu pořídit já mám Skylink a spokojenost, jen chtějí stále víc peněz :)
někdo má Freesat ale to tě vyjde ještě dráž.
karta ČT https://tvp.ceska...aspx#cast0
stránky o satelitním příjmu www.parabola.cz
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
mafi8mafi8Člen
Přidáno před 8 let
Karta ČT se ale asi nedá koupit samostatně a musí se převést ze Skylinku?
I
Ivo a JindraČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

mafi8 napsal:

Zdravím. Společně s autem jsme koupili i automatický satelit Camos (byl již namontován) včetně nějakého polského dekodéru NC+ NBox 5800S. Je v něm i dekodovací karta a zde nastává trochu problém. Je to asi dosti špatně specifikovaný dotaz, ale dá se nějakým způsobem a celkem snadno dostat k satelitnímu televiznímu vysílání? Satelity to najde, ale nepřipojí se, takže je karta asi deaktivovaná. Četl jsem něco třeba o kartě ČT, ale nenašel jsem, kde by se dala objednat. Nebo je lepší se na aktuální dekodér vykašlat a koupit nějaký nový včetně karty od Skylinku, CS Linku nebo tak? Nejlépe bych si představoval sledování alespoň volných programů bez nějakých dalších investic... Celkově jsem do problematiky dekodérů, satelitních přijímačů atd. moc nezabředl, proto zatím nemám ani tucha, jak co funguje. :)


Myslím , že ten Saťák je SD - to znamená není pro HD - nechytneš na něm programy v rozlišení HD
Vysílání v SD pomalu končí, tak bych raději šel do nějakého saťáku HD
mafi8mafi8Člen
Přidáno před 8 let
Na dekodéru je psáno HD (je to tento se základním firmwarem: http://allegro.pl...7445.html) , takže HD by asi umět mohl, ale prozatím by mi stačilo to rozchodit aspoň na volných programech (abych věděl, že to funguje), tím docházím na to, že ani vlastně nevím který satelit chytit - Astra 1, 2, Hotbird, Thor 2,3? :D A než s tím pojedu k odborníkovi, tak chci něco pozkoušet zatím sám + dostat pár informací, kterých jsem ani zde na foru moc nenalezl.
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

mafi8 napsal:

Na dekodéru je psáno HD (je to tento se základním firmwarem: http://allegro.pl...7445.html) , takže HD by asi umět mohl, ale prozatím by mi stačilo to rozchodit aspoň na volných programech (abych věděl, že to funguje), tím docházím na to, že ani vlastně nevím který satelit chytit - Astra 1, 2, Hotbird, Thor 2,3? :D A než s tím pojedu k odborníkovi, tak chci něco pozkoušet zatím sám + dostat pár informací, kterých jsem ani zde na foru moc nenalezl.


nalaď astru 23,5° v menu příjímače zadej příslušné parametetry nejlepe ČT 24
které jde bez kodu:

23,5°E 12 525, DVB-S pilot OFF V 3/4 27 500
na tomhle transporderu jsou:

CT 1, CT 2, CT sport, CT 24, CT D / CT art, Prima, Noe TV
bez kodu je ČT24 a NOE

veškeré potřebné parametry jsou zde:
http://www.skylin...gram%C5%AF

když nic nenaladíš tak se domluv třeba tady: http://www.tvopra...ontakt.php

Zajišťujeme kompletní servis antén včetně satelitů – opravy, seřízení, přesměrování, výměny. Naladění satelitních přijímačů, TV, SET-TOP-BOXů včetně propojení.
Zavolejte nám! Tel.: 602 729 204

ještě mně, že napadá, můžeš koupit nový přijímač Skylinredy a ten se naladí sám.
:_
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
Upravil Zdenek a Alena dne 20.03.2016 19:30, před 8 let
IVRIIVRIČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

mafi8 napsal:

Karta ČT se ale asi nedá koupit samostatně a musí se převést ze Skylinku?


A nejen to, použití je možné pouze v ČR... :-(

Žádost obsahuje místopřísežné prohlášení, ve kterém se uživatel vlastním podpisem zavazuje užívat dekódovací kartu ve smyslu výše uvedeného zákona a v souladu s mezinárodní ochranou autorských práv pro satelitní vysílání. To znamená, že uživatel s trvalým pobytem na území České republiky nebude dekódovací kartu vyvážet do zahraničí, bude ji používat pouze pro svou osobní potřebu a pro potřebu členů své domácnosti. Zároveň bere na vědomí a souhlasí s tím, že v případě nerespektování uvedených skutečností bude po písemném upozornění dekódovací karta zablokována.
VW Caddy, Hobby 400 SFe
TomTPTomTPČlen
Přidáno před 7 let
Jak zjistí, že přijímáš programy ČT mimo území ČR ?
Tom & Pavla
Škoda Octavia II 1.9 TDI + Elddis Crown Crest
IVRIIVRIČlen
Přidáno před 7 let
Tož to je otázka pro odborníky, kteří se uvedenou problematikou zabývají.
Já jen jsem chtěl upozornit na podmínky provozovatele.
:-)
VW Caddy, Hobby 400 SFe
TomTPTomTPČlen
Přidáno před 7 let
Chápu. Já jen, aby se tím někdo zbytečně nějak nestresoval. Zjistit to nelze. Není jak. Až to někdy třeba půjde, tak bude mít Skylink plné ruce práce vypnout všem cikánům jejich karty v Anglii :D
Tom & Pavla
Škoda Octavia II 1.9 TDI + Elddis Crown Crest
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: mafi8, Zdenek a Alena, Ivo a Jindra, IVRI, TomTP

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,103,448 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.32061 sekund | Průměrně za: 0.32061 (0) sekund | Dotazy: 104 | Použitá paměť: 2.02MB/4MB