Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Westfalia??: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Westfalia??

Poslední aktualizace před 8 let
allfaallfaČlen
Přidáno před 8 let
A co říkají orgáni na ty sedačky?
mekiemekieČlen
Přidáno před 8 let
Orgáni na ně neříkají nic, protože na nich nikdo nesedí (jezdíme ve dvou) a i kdyby - protože jsou okna zatmavená, tak nejsou na očích a musel by být docela všímavej, aby to vůbec uviděl. A na technickou křesla vyhodím a dám klasickou originální trojsedačku. Ale už mám pro jistotu okopírovanou nálepku ze sedačky z Westfálky, že ji někam nalepím pro ty středně všímavé!y Zatím mne stavěli jen v Řecku a v Makedonii a těm to bylo úplně fuk. S Rakušákama by to asi bylo horší, ale jak říkám, do zahraničí jezdíme ve dvou, takže to není sedačka pro převoz pasažérů, ale jen na odpočinek při stání.
mirek a hana, VW t5, samodomo vestavba druhá v pořadí
ShebaShebaČlen
Přidáno před 8 let
Milí přátelé.Takže nakonec to dopadlo následovně.Žádná origo Westfália,ani VW T4,nýbrž devítimístný M1 Pažout Boxer,r.v.1998,2,5D,63KW,najeto 237000km.včera jsem si ho přivezl,těch 380km po šoustkách z Rakovníka do Bystřice p.H. jsem si hezky vychutnal.Vozítko je po GO kastle a po laku,interiér odpovídá stáři auta,ovšem to spraví nové koberečky,záclonky,závěsy a další cingrlátka.motoricky super.Tak mi držte palečky,ať se mi výroba mé ,,Bastlfálie" povede co nejlépe.Díky.!y!y
Vozidlo : Ludwik XV (Citroen Jumper L2H1, r.v.2010)
Posádka: Já a moja
Sheba Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
JozaJozaČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

romansebesta napsal:

Milí přátelé.Takže nakonec to dopadlo následovně.Žádná origo Westfália,ani VW T4,nýbrž devítimístný M1 Pažout Boxer,r.v.1998,2,5D,63KW,najeto 237000km.včera jsem si ho přivezl,těch 380km po šoustkách z Rakovníka do Bystřice p.H. jsem si hezky vychutnal.Vozítko je po GO kastle a po laku,interiér odpovídá stáři auta,ovšem to spraví nové koberečky,záclonky,závěsy a další cingrlátka.motoricky super.Tak mi držte palečky,ať se mi výroba mé ,,Bastlfálie" povede co nejlépe.Díky.!y!y


myslím, že je důležitý mít svý auto rád - prostě vztah - potom odpustíš i původ a nějakou tu nedokonalost.
jaký si to uděláš, takový to budeš mít rád a ostatní ať si myslí co chtějí - to pro tebe není důležitý, tak hodně štěstí při stavbě ať dáš jenom na dobrý rady a ať se daří
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Sheba, 1111111111, Martin Mrak, p0l0us, JiPe Highlanders, allfa, Burns, Franta REZAC, mekie, IvanGS, Pip, Joza

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,681,172 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.12665 sekund | Průměrně za: 0.12665 (0) sekund | Dotazy: 63 | Použitá paměť: 1.73MB/2MB