Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Motory Yamaha.: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Motory Yamaha.

Poslední aktualizace před 8 let
mikivanmikivanČlen
Přidáno před 8 let
Ahoj chci se zeptat jestli nemá někdo jakoukoli zkušenost, třeba i z doslechu s prodejcem motorů Yamaha panem Machálkem ze Zlína. Díky za info M.
Mirek a Lenka + Carado T334
RobertoRobertoČlen
Přidáno před 8 let
Taky jsem zkoušel u nich koupit motor . Ceny uvádí fakt dobré .. Prý dovoz z Anglie . Když jsem ale projevil zájem motory vidět , tak najednou nejsou skladem . Tuším proto zradu.. Když jsem teda řekl , že na motor počkám ,až bude , že jej chci napřed vidět , tak komunikace jednostranně skončila , nějak už asi neměli zájem najednou prodat . Trochu mi to připomíná fígl "objednávky " se zálohou ... Nabere si jich 30 a najednou zmizí ... Ale nemusí to tak být . Ovšem kupovat zajíce v pytli .. no nevím . :|
Upravil Roberto dne 19.03.2016 17:50, před 8 let
mikivanmikivanČlen
Přidáno před 8 let
Se mnou zatím komunikuje odpověděl na všechny otázky,mluvil jsem s ním i po telefonu a zálohu na objednaný motor nechce, platba až při převzetí. Servis má sjednaný v Brně taky jsem tam volal ,ale úplně mně to nepřesvědčilo. Mám obavu aby to za tu super cenu nebyla Yamaha super čínská,ale jak to poznat pohledem, když soudruzi v Číně jsou tak šikovný. Neznám osobně nikoho kdo by se v tom až takhle vyznal. M.
Mirek a Lenka + Carado T334
hombredavidhombredavidČlen
Přidáno před 8 let
V tomhle ti nikdo neporadí. Než ho zaplatíš tak nechat prohlédnout v servisu. Nebo udělat dobrou kupní smlouvu.
Baumgartner JosefBaumgartner JosefČlen
Přidáno před 8 let
mikivan, musíš ho odebrat závazně pokud uděláš objednávku? Pokud ne, tak až ten motor bude u p.Machálka, opiš si z něj VIN a podle toho zjistíš odkud ten motor pochází, CE a další důležité věci.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: mikivan, Roberto, hombredavid, Baumgartner Josef

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,044,813 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.52039 sekund | Průměrně za: 0.52039 (0) sekund | Dotazy: 71 | Použitá paměť: 1.79MB/2MB