Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 vadné čerpadlo, nebo jen netěsnost?: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

vadné čerpadlo, nebo jen netěsnost?

Poslední aktualizace před 15 let
JirJirNováček
Přidáno před 15 let
Zdravím všechny, mám karavan Compass Rally 460, je to angličan. Jsem úplná začátečnice a dne s jsem poprvé nainstalovala baterii a plynovou bombu a vše bylo O.K., ale jen chvíli, pak mi začalo haprovat čerpadlo na vodu - připojuje se zvenku - normálně dám nádrž s vodou za karavan a zastrčím koncovku čerpadla do zástrčky a mělo by fungovat. Fungovalo tak minutu, pak už voda nešla pustit a ani čerpadlo nevrčelo. Je tam trochu spuchřelá gumička-tedy těsnění u té zástčky a tak voda kapala ven. Nemůže to být tím, že je to netěsné a nenatlakuje se to? Chvílemi se čerpadlo totiž snažilo a na chvíli se zase po čase zaplo a vrčelo, ale jen pár sekund, tak si myslím, že by to nedělalo, kdyby odešlo. Prosím o radu, pokud s tím máte někdo zkušenost. Jo je tam i plynový bojler na teplou vodu, přes který to vede, ale v něm problém snad nebude.
Upravil Jir dne 07.06.2009 21:16, před 15 let
Jir Připojili následující obrazek:
karavan_3.jpg Obrázek nebyl nalezen obraz108_1.jpg Obrázek nebyl nalezen
G
GULIČlen
Přidáno před 15 let
AHOJKY LIDI :_
Nejdřív si odskoušej čerpadlo na prázdno.Tedy na hadičce od čerpadla je koncovka(zástrčka) a v ní jsou dva konektory na které dej napětí 12 V z baterie nebo třeba z nabíječky na auto. Když čerpadlo poběží hledej dál. ;y
dlesekdlesekČlen
Přidáno před 15 let
Něco podobného jsem měl letos v autě taky.Když jsem ho zkoušel a zapnul na sucho tak běželo. Když potom bylo ve vodě tak přestalo jít . Tak jsem namontoval náhradní a vše dobré. Potom mi to nedalo a hledal proč to čerpadlo nejde. Kleštěma jsem promáčkl opláštění u přívodu proudu a ona z toho vytekla voda . Tak jsem ho zkusil připojit a ono běželo. To už ale nešlo dát dohromady.Teď vím že stačilo v místě u kabelu vyvrtat malou dírku nechat vytéct a vyschnout , pak zalepit a přtěsnit kabel a mělo by fungovat. Ale raději doporučuji mít vždy v zásobě rezervní.
Slávek + Jára
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Jir, GULI, dlesek

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,658,405 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.10390 sekund | Průměrně za: 0.1039 (0) sekund | Dotazy: 57 | Použitá paměť: 1.69MB/2MB