Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Jak na jít majitele: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Jak na jít majitele

Poslední aktualizace před 8 let
dukeczdukeczČlen
Přidáno před 8 let
Ahoj,

mám vzácný historický přívěs, mám k němu velký TP, malý TP, SPZ. V TP je jméno a adresa majitele, nicméně z té se před 15 lety přestěhoval a v místě minulého bydliště nikdo neví kam. Potřeboval bych realizovat převod přívěsu na mě. Nevíte někdo, jak se dopátrat, kde pán může bydlet? Zkoušel jsem registr osob, tam jsem nepochodil, nejsem osoba blízká, zkoušel jsem evidenci vozidel, tak jsem taky nepochodil.
Díky moc za případnou radu.
floridan79floridan79Člen
Přidáno před 8 let

Citovat

dukecz napsal:

Ahoj,

mám vzácný historický přívěs, mám k němu velký TP, malý TP, SPZ. V TP je jméno a adresa majitele, nicméně z té se před 15 lety přestěhoval a v místě minulého bydliště nikdo neví kam. Potřeboval bych realizovat převod přívěsu na mě. Nevíte někdo, jak se dopátrat, kde pán může bydlet? Zkoušel jsem registr osob, tam jsem nepochodil, nejsem osoba blízká, zkoušel jsem evidenci vozidel, tak jsem taky nepochodil.
Díky moc za případnou radu.


sem hod jmeno a veskere info co mas, treba se nekdo kdo dela u policie na tajnaka koukne do databazi lidi co maj a info ti posle... ;-)
Fiat Ducato 280 Weinsberg Cosmos 1989 2.5TDI 4x4 (Kosmik)
V
victy a bearČlen
Přidáno před 8 let
čau, určite máte na polícii register občanov. Ja som takto hľadal majiteľku veterána a pre nečitateľne napísané priezvisko v TP (vtedy ešte rukou policajta) to nikto nevedel rozlúštiť. Na udanej adrese v TP, už dávno nebývala. Za 50,-SK kolok mi ju na Centrálnej evidencii občanov vypátrali.
U vás v ČR bude určite podobný úrad.
b.
PetrDubiPetrDubiČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

victy a bear napsal:

čau, určite máte na polícii register občanov. Ja som takto hľadal majiteľku veterána a pre nečitateľne napísané priezvisko v TP (vtedy ešte rukou policajta) to nikto nevedel rozlúštiť. Na udanej adrese v TP, už dávno nebývala. Za 50,-SK kolok mi ju na Centrálnej evidencii občanov vypátrali.
U vás v ČR bude určite podobný úrad.
b.


U nás máme registr osob, do kterého mají přístup například na obecních úřadech. Problém je v tom, že v ČR většina státních systémů neslouží k pomoci občanům, ale k jejich buzerování a omezování. Proto Duke na tomto registru nepochodil (i když v tom registru ta adresa samozřejmě bude).
Chápu, že je to i z důvodu zneužívání, ale tento úřad by zajisté dokázal (za příslušný poplatek) například poslat dopis konkrétní osobě s tím, že ji shání ten a ten člověk z toho a toho důvodu, kontakt na ní a potom už je to na tom člověku jestli ho kontaktuje nebo ne.

Tímto se omlouvám všem slušným úředníkům, kteří svoji funkci berou jako práci pro občany, jsou vstřícní a snaží se občanům pomoct nebo alespoň poradit, jak vyřešit jejich problém. Už jsem takové i potkal - bohužel jich byla menšina :)
dukeczdukeczČlen
Přidáno před 8 let
Vladimír Pokorný, ročník 42., narozen v Praze, pracoval jako vedoucí provozu, bydlel v Špindlerově mlýně 34/3. Mám i přesné datum narození, jen to sem nechci psát, ale kdyby někdo věděl, jak pána najít, určitě info doplním.

Centrální registr osob mi nepomohl - nejsem osoba blízká, takže mi žádné informace neposkytnou.
S
spinoČlen
Přidáno před 8 let
Můžeš ho zkusit kontaktovat přes http://www.mvcr.cz/clanek/zprostredko...11838.aspx. Je to taková státní Pošta pro tebe.
dukeczdukeczČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

spino napsal:

Můžeš ho zkusit kontaktovat přes http://www.mvcr.cz/clanek/zprostredko...11838.aspx. Je to taková státní Pošta pro tebe.



Dííííkýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý, to je přesně ono!
bleriot11bleriot11Člen
Přidáno před 8 let
Přeju nalezení majitele.A také mě zajímá co to máš za přívěs.Hod nejaký foto. !)
floridan79floridan79Člen
Přidáno před 8 let

Citovat

dukecz napsal:

Citovat

spino napsal:

Můžeš ho zkusit kontaktovat přes http://www.mvcr.cz/clanek/zprostredko...11838.aspx. Je to taková státní Pošta pro tebe.



Dííííkýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý, to je přesně ono!


a jestli to nevyjde tam, tak opravdu zkus Postu pro Tebe :-D tam se o to postak Ondra postara :-D
Fiat Ducato 280 Weinsberg Cosmos 1989 2.5TDI 4x4 (Kosmik)
M
MichalsonČlen
Přidáno před 8 let
Nebo zkusit sousedy na té adrese,možná někdo bude vědět.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: dukecz, floridan79, victy a bear, PetrDubi, spino, bleriot11, Michalson

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,827,336 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.20429 sekund | Průměrně za: 0.20429 (0) sekund | Dotazy: 98 | Použitá paměť: 2MB/4MB