Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Transit mk6 L1H1: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Transit mk6 L1H1

Poslední aktualizace před 8 let
Z
zflekČlen
Přidáno před 8 let
Ahoj, rád bych vám ukázal moji přestavbu Transita. Zatím na tom pořád pracuju, postupně přidám více fotek.
Strop mám zateplený polystyrenem 2-3cm, boky místy až 10cm - vše podle místa. Desky okolo jsou MDF 8mm. Postel jekly 15x15mm.

Fotogalerie:
https://goo.gl/ph...hVH9SBwTZ7
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 8 let
Tak makej, makej. Ať můžeš vyrazit.......
Vypadá to na další zajímavé uspořádání.
:^
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
Z
zflekČlen
Přidáno před 8 let
Tak jsem vyrazil na menší výlet za hranice a přidal jsem do alba pár dalších fotek pro inspiraci :)
stále ale hledám nějaký vhodný filc na stěny a strop, takže kdyby měl někdo nápad, sem s ním!
janiskaravanyjaniskaravanyČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

zflek napsal:

Ahoj, rád bych vám ukázal moji přestavbu Transita. Zatím na tom pořád pracuju, postupně přidám více fotek.
Strop mám zateplený polystyrenem 2-3cm, boky místy až 10cm - vše podle místa. Desky okolo jsou MDF 8mm. Postel jekly 15x15mm.

Fotogalerie:
https://goo.gl/ph...hVH9SBwTZ7


Jediné mezi polystyrenem a plachou bude kondensát a tam to bude reznout ...
Nemáš zadne větraní...
MB Sprinter 211cdi Black Edition

:_ truhlářská práce...take přestavby karavanu i obytných vozu :_

Náhradní díly pro karavany...

http://caravancz....

Jānis!lMarcela a T&M a O&A !Mwww.sidecarcermak.cz!M
PeropPeropČlen
Přidáno před 8 let
Ahoj děláš sice pěknou a poctivou práci,ale asi jsi se měl předem s někým kdo má zkušenosti poradit. Ale dle mých zkušeností tento typ není zrovna nejvhodnější hlavně kvůli výšce. To poznáš brzy po častějších výjezdech. Ale je fakt,že každý musí nějak začínat. Určitě u toho jednoho nezůstaneš. Přeji hodně štěsí a krásné cestování. Per. !)
cestovatel ze Šumavy;y
ShebaShebaČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

Perop napsal:

Ahoj děláš sice pěknou a poctivou práci,ale asi jsi se měl předem s někým kdo má zkušenosti poradit. Ale dle mých zkušeností tento typ není zrovna nejvhodnější hlavně kvůli výšce. To poznáš brzy po častějších výjezdech. Ale je fakt,že každý musí nějak začínat. Určitě u toho jednoho nezůstaneš. Přeji hodně štěsí a krásné cestování. Per. !)


V těch 23 letech mu to ohýbání se tolik vadit nebude.B)
Vozidlo : Ludwik XV (Citroen Jumper L2H1, r.v.2010)
Posádka: Já a moja
Z
zflekČlen
Přidáno před 8 let
Ohýbání nevadí.. auto je určené hlavně na přespávání, přes den jsem stejně po výletech nebo ve skalách :)
PeropPeropČlen
Přidáno před 8 let
Tak to je mi jasný. Já také se v autě nezdržuji a vlastně jen jídlo hygiena a nocleh. Je pravda když mi bylo také tolik let,tak jsme jezdili na výlety i do ciziny jen s autem a stanem a také to šlo. Ale dnes si již nedovedu představit jezdit a to hlavně za sportem v Alpách a spaní nadivoko v nevybaveném autě kde jsme soběstačný . Proto ta výška není jen o ohýbání ale o ostatním vybavení . Ale takto nemáš žádné starosti. Ale trochu je nepříjemné jestli je to nákladní vozidlo. per.
cestovatel ze Šumavy;y
I
IvanGSČlen
Přidáno před 8 let
Výška mi jako problém nepřijde. Mám sympatický pocit vestavby sportovce, který s minimálními náklady spíchnul v domácí dílně něco, co myslí, že bude vyhovovat jeho potřebám. Za málo peněz dost muziky a hudebníci nemusí být oholení a ve fraku. Líbí se mi některé praktické prvky. Zajímalo by mne, jak je řešená hygiena, WC, lednice, osvětlení a jak je to s energetikou. Trochu mi přijde, že je to takové lepší stanování s pevnou střechou a typickým způsobem vaření a hygieny, což si užívám (kromě střechy) na motorce v divočině, ani v autě nejsem tím pádem náročný, ale některé věci mám rád trochu na jiné úrovni. Na druhou stranu, před 30 lety bych to řešil přesně takhle, se všemi přednostmi i nedostatky. Gratuluju a držím palce. PS: Můj názor není směrodatný, rozumím tomu jako koza petrželi.
Z
zflekČlen
Přidáno před 8 let
Perop: V autě naopak mám veškeré vybavení, které potřebuji.. Na turistiku mi stačí batoh, na lezení pár lan a trochu železa. Navíc se vejdu do 1,9m a tim pádem můžu parkovat i na parkovištích, kde je omezení výšky právě kvůli obytňákům.

IvanGS: Hygiena je řešena barely s vodou, koupání v potocích, případně ohřátá voda z petky, nebo sprchy na benzínkách/kempech. Lednici mám 12/230V, to samé je rozvod elektřiny. V autě jsou 3 baterie, jedna hlavní pro auto, druhá na bufík a poslední na veškeré osvětlení. Všechno lze nabíjet z el. sítě, nebo po nastartování z altíku. Nepotřebuji komfort, už takhle je to na mne velký přepych..
I
IvanGSČlen
Přidáno před 8 let
zflek - no, psal jsem, že z toho mám sympatický pocit a že to asi splňuje Tvoje nároky. Elektřina je bezva. Mám to podobně, na motorkách spíme pod plachtou mezi motorkami, vaříme na malém Colemanu a vodu vezu v petkách a kanystru zvenku na hliníkovém kufru. Naši americkou dodávku jsme vybavili v rámci možností "komfortně", na nás až moc, teplou vodu si ohřeju a menší prostor zatím nevadí. Dokud budeme cestovat ve dvou + pes a zároveň si budeme outdoorový způsob cestování udržovat na motorkách, je to dostačující. Držím palce a ať se vám dobře cestuje.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: zflek, Franta REZAC, janiskaravany, Perop, Sheba, IvanGS

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,041,605 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.18255 sekund | Průměrně za: 0.18255 (0) sekund | Dotazy: 91 | Použitá paměť: 1.92MB/4MB