Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 DUCATO 2005 - hlavice řadičky: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

DUCATO 2005 - hlavice řadičky

Poslední aktualizace před 8 let
S
SeamanČlen
Přidáno před 8 let
Prosím o radu, jak demontovat hlavici řadičky - opravdu jak jsem někde četl" strhnout tahem"? Díky za info.
LubinoLubinoČlen
Přidáno před 8 let
Nevím jestli ti to pomůže ale měl jsem Jumpera r.2001, snad je to stejný a 2x mi dávali hlavici novou, protože v tom uchycení, co je nahoře vsunutá pružina, vždy praskla. Až napotřetí povídaj, že se musí šoupnout do horký vody. Takže možná nahřát fénem a stáhnout.
SickmanSickmanČlen
Přidáno před 8 let
Ted jsem ji mel dole, je opravdu pouze narazena na tisicihran, bez jakehokoli zavitu. Bohuzel jsem neresil jak velkou silou ji sundat, neb mi zustala za jizdy v ruce takze jem naopak lepil zpet :)
S
SeamanČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

Sickman napsal:

Ted jsem ji mel dole, je opravdu pouze narazena na tisicihran, bez jakehokoli zavitu. Bohuzel jsem neresil jak velkou silou ji sundat, neb mi zustala za jizdy v ruce takze jem naopak lepil zpet :)



Ahoj, no já už jsem to taky dal zpět vše s novou kůží a taky mi teď za jízdy - v tom úplně nejblbjějším momentě - vystřelila:o, čím jsi lepil? A drží?
SickmanSickmanČlen
Přidáno před 8 let
Mel jsem po ruce Mammut High Tack, drzi zatim solidne, az si rikam jakou silu budu nucen vyvinout pro pripadnou vymenu pruziny :) No, radeji to neprivolavejme.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Seaman, Lubino, Sickman

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,020,783 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.11728 sekund | Průměrně za: 0.11728 (0) sekund | Dotazy: 62 | Použitá paměť: 1.68MB/2MB