Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Ahoj: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Ahoj

Poslední aktualizace před 8 let
VFVFČlen
Přidáno před 8 let
Představení
Na dovolené s obytným přívěsem jsem byl naposledy s rodiči snad ještě na základce. Teď kamarádovi dorostli děti a začali jezdit do kempu pod stan. No a že máme jet s nimi.. S partnerkou máme pětiletou dceru, že bych je vzal pod stan jsem si moc neuměl představit. Pak mne napadlo, že ve stodole mám pořád ještě polský přívěs N126D r.v.1984. Loni koncem léta jsem do vytáhl ze stodoly a začal jsem ho oživovat. Při té příležitosti jsem začal studovat veškeré dostupné materiály s tématikou obytných přívěsů a hlavně sjíždět zdejší fórum. Takže asi po půl roce jsem se odhodlal udělat si registraci a napsat tento první příspěvek :_
Naštěstí se ukázalo, že přívěsu zas až tak moc nechybí. Spoustu věcí jsem ladil spíš proto, že mne to baví než že by to bylo až tak nutné. V listopadu jsem úspěšně zvládl STK a teď čekám na příhodné počasí (topení nemáme), abych zjistil, jestli to holky chytne za srdíčko!).
Jsme z Brna. Co se týká našich společných zájmů, tak hlavně sport, v poslední době hodně kolo, kolečkové brusle tenis a lyžování.

Vítek(44) , Dita(37) a Dominika(5), Ford Focus Combi a N126D
krakenkrakenČlen
Přidáno před 8 let
vzpomněl jsem si že mám ve stodole karavan , to je pecka :g
věřím že to zbytek rodiny chytne.
HatitiHatitiČlen
Přidáno před 8 let
Tož, vítajtě děcka!
Polák?
To je klasika! Hodně štěstí!
Ahoj někdy někde ....
Kamil
!y+!u+!i+:i+:i
"Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká aby byl a je, tak má bejt to co je a nemá bejt to co není, jak tomu v mnoha případech je!" :^
(Pan Jan Werich)
TomTPTomTPČlen
Přidáno před 8 let
Vše je někdy poprvé. Vzpomínám taky na to moc rád. Ostatně..s karavanem taky :^ Tam není cesta zpět, uvidíš !g :)
Tom & Pavla
Škoda Octavia II 1.9 TDI + Elddis Crown Crest
jardarcjardarcČlen
Přidáno před 8 let
Bývá tady spousta vítání, tak se taky přidám. Ať se vám i tady i v bydlíku líbí a s holkama ti to vyjde jako mě :g
Verča, Jarek, Patrik, Lucinka:_Knaus + Sharan
H
HEKNAČlen
Přidáno před 8 let
Moc fandíme,kámoš poláčka pořídil za 1l rumu a už má jednu sezonu
odjetou.Přejeme spousty legrace !M
Martin MrakMartin MrakČlen
Přidáno před 8 let
Držím palečky a přeju hodně šťastných kilometrů. :_
Martin
Facebook- Martin Havelka
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: VF, kraken, Hatiti, TomTP, jardarc, HEKNA, Martin Mrak

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,965,998 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.17554 sekund | Průměrně za: 0.17554 (0) sekund | Dotazy: 83 | Použitá paměť: 1.88MB/2MB