Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 kemp Chorvatsko: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

kemp Chorvatsko

Poslední aktualizace před 8 let
leosmalikleosmalikČlen
Přidáno před 8 let
Ahoj,
Mám dotaz zda někdo má vyzkoušený nějaký dobrý kemp na severu Chorvatska. Jde mě o stání blízko moře, dobré sociálky, slušnou pláž, a nějaké vyžití pro děti, třeba bazén,atd
Když vyjde počasí ,je myslím zbytečné jezdit až dolů....?
Za tip děkuji.
Leoš,Petra,Laura (11),
BMW X5 + Burstner Trecento 540TL
Tomas a MarieTomas a MarieČlen
Přidáno před 8 let
Vloni jsme byli na Istrii v Novigradu, viz http://www.caravan24.cz/fotogalerie.p...2&rs=0
leosmalikleosmalikČlen
Přidáno před 8 let
Kemp vypadá slušně, byly jste teda spokojeni, a nebo? Je na parcele voda? Myslím na sloupku? Bazén tam asi nemají?
Dík Leoš
Leoš,Petra,Laura (11),
BMW X5 + Burstner Trecento 540TL
Mirek a JirinkaMirek a JirinkaČlen
Přidáno před 8 let
Bazén je většinou v těch lepších a dražších kempech,tak cenově 30 a výše EU.Jinak voda už bývá dost často i v těch malých rodinných.Co jsme byli v loni v Bibinje u soukromníka,tak měl každý kousek v kempu antoníček s elektrikou a vodou,dokonce i hadici tam měl volně k dispozici.Hodně modernizují.Cena pro nás dva byla 18E/noc.
1-den + 1-dna * 50+, Fiat Ducato 2,5D-Frankia (1994),člun ADVENTURE Fotky s našich cest jsou na http://tvsat.rajc...
M
mariaČlen
Přidáno před 8 let
když začneš od hranice se Slovinskem, máš každých pár kilometrů až do Puly ( a dále ) kemp. Ve spoustě jsou bazény. Projeli jsme jich spoustu, že by někde nebyla voda jsem si nevšiml. Cena je ale vyšší než na jihu. Je tam plno D, NL, A, tomu odpovídá úroveň, vybavení a bohužel i ta cena.
dalibordaliborČlen
Přidáno před 8 let
Mohu doporučit kemp "VALKANELA" u Vrsaru.
http://www.campingrovinjvrsar.com/de/...CA_LI_0034
Bazén tam "za nás" nebyl a ani bych se tam kvůli němu "nehnal".
Parcel (volných začátkem sezóny) bylo v první řadě dostatek.
V prvé řadě u moře jsme měli na parcele vodu. Jinde jsem nezjišťoval a info nehledal.
Příjemné bylo množství nabízejících se výletů lodí, na kole a zvláště pro děti i místním "vláčkem!...
LubinoLubinoČlen
Přidáno před 8 let
Vyzkoušeli jsme za poslední roky Zaton u Zadaru a Polari Rovinj. Obojí jsou to maxi kempy, musíš na takovej mít rád lidi :-) s krásným bazénem, sociálky perfektní - skoro se dá říct s celodenním úklidem, cena vyšší. Dá se ale říct, že tvoje stanovený požadavky splňujou oba.
Petr ZPetr ZČlen
Přidáno před 8 let
Ahoj, loni jsem řešil stejný problém - málo času a vyžití pro děti. Na doporučení jsem jeli na Malij Lošnij -kemp Čikat. A naprostá spokojenost, nový aquapark - návštevníci kempu zdarma, , parcely ve stínu borovic a můžeš si vybrat, do města jezdí vláček , skvělé sociálky, a vše na parcele-+ voda . el.,pekárna v místě a Lidl 1,5 km - tam taky jezdí vláček:-) Koupání v zátoce na kamínkové pláži. Cena- bydlík, 2 dospělí 3 děti a se slevou CCi v září 27 €. Ldyž jsem přejeli na Istrii, tak ceny vzrostou na 40-55 €, a vybavenost stejná. Takže doporučuji. 2014 - Byli jsem Zelena Laguna- u Pořeče, taky hezké,sehnali jsem místo hned u bazénu kousek od moře. cena 38 €, Umag - velký camp- nešteří místem- velká louka , bazén, hrady , promenáda u moře 53 €. Tak vybírej :-) Petr
Mirek a JirinkaMirek a JirinkaČlen
Přidáno před 8 let
Pokud ti nebude vadit trochu dolů,tak Šibeník,komplex Solaris http://www.solari... ,prostě vše,ale také vyšší cena,bohužel. Nebo třeba Omiš kemp Geleb,ale není tam bazén,ale je to přímo ve městě,písečná pláž http://www.kamp.g... Nebo Biograd na Moru,Park Soline http://www.campso... Kempů je tam fakt hodně,stačí vybírat.

Petr Z,pokud byste si pořídili slevovou kartu ACSI (platí mimo sezónu) tak by byla cena kempu v září 17E/noc + daň obci. Tato karta se vyplatí pro ty co mohou jezdit mimo hlavní sezónu.Hlavně v takových lepších kempech.Proto je tam hodně těch západních kempistů.
1-den + 1-dna * 50+, Fiat Ducato 2,5D-Frankia (1994),člun ADVENTURE Fotky s našich cest jsou na http://tvsat.rajc...
B
berysoptikČlen
Přidáno před 8 let
Ahoj kolegové,
já jsem navštívil s bydlíkem kemp v Umagu. Výše se o něm už píše. Mohu jen doporučit. Bylo ten Stela Maris. Sociálky uklízeli v jednom kuse. Čistota 100%. V kempu jsou i nějaké houpačka a betonové krbíky na grilování. K moři přes cestu a nemusíte se koupat v otevřeném moři, ale je tam umělá zátoka s atrakcemi pro děti. Byly tam nějaké motokáry pro děti, trampolíny, golf jako minigolf. Do města taky jezdil vláček, ale mě se líp chodilo. V okolí doporučuji výlet do Slovinského Piranu. To je krásné město.
Tak dobře vyberte a zatím ahoj
Berysoptik
leosmalikleosmalikČlen
Přidáno před 8 let
[quote]Mirek a Jirinka napsal:

Pokud ti nebude vadit trochu dolů,tak Šibeník,komplex Solaris http://www.solari... ,prostě vše,ale také vyšší cena,bohužel. Nebo třeba Omiš kemp Geleb,ale není tam bazén,ale je to přímo ve městě,písečná pláž http://www.kamp.g... Nebo Biograd na Moru,Park Soline http://www.campso... Kempů je tam fakt hodně,stačí

Díky, Solaris a kempy kolem znám dobře byl jsem tam několikrát, ale do Solarisu konkrétně musíš mít rezervací dopředu,jinak taky nebude místo žádné natož pak u moře.
Chci zkusit ušetřit pár kilometrů ,a nejezdí až na Makarskou riv.

Takže co se týká kempů které doporucujete není nutné si místo dopředu rezervovat?Mluvím teda o prázdninách.
Leoš,Petra,Laura (11),
BMW X5 + Burstner Trecento 540TL
Tomas a MarieTomas a MarieČlen
Přidáno před 8 let

Citovat


Díky, Solaris a kempy kolem znám dobře byl jsem tam několikrát, ale do Solarisu konkrétně musíš mít rezervací dopředu,jinak taky nebude místo žádné natož pak u moře.
Chci zkusit ušetřit pár kilometrů ,a nejezdí až na Makarskou riv.
Takže co se týká kempů které doporucujete není nutné si místo dopředu rezervovat?Mluvím teda o prázdninách.


S rezervacemi v Chorvatsku je to různé. Našli jsme místo tam, kde bylo oficiálně plno, ale taky na nás nezbylo místo, kde jsme měli rezervaci... Většinou to je tak, že není rezervace na konkrétní parcelu, ale na zónu parcel (premium mare, super mare, standart). Nikdo nikdy úplně přesně neví, jak to bude. Jen ty parcely hned u moře jsou v některých kempech zabookovány třeba rok dopředu. Taky jsem dřív chtěl jet do jistoty s rezervací, ale už to nedělám, vždycky to nějak dopadne...
M
mariaČlen
Přidáno před 8 let
je to samozřejmě prioritách. Za nás jednoznačně po více než 15-ti sezonách na ostrovech ( Korčula, Hvar, Lošinj .. ) vítězí Istrie. Když už ve Slovinsku platím 40E za dálniční známku a měl bych k tomu ještě připočítat poplatek v Hr za 500km do Splitu a případně dále, raději cca 700km z Brna do cílové destinace ( Rovinj, Novigrad, Poreč ). Jezdíme o prázdninách bez rezervace, vždycky se někde upíchneme. Pro mě je navíc důležité se kochat výhledem na širé moře a večer u sklenky červeného na západ slunce. A pokud nejsi dole na ostrově ( Hvar, Korčula atd ), nevidíš většinou ani na západ ani na širé moře. Čistota již byla zmíněna, sotva vylezeš z kadibudky, už se tam cpe hajzlbába. Teplá voda, toal papír a mýdlo vždy k dispozici. Za ty prachy se možná pořídí pronájem apartmánu kolem Šibeniku. Ale o tom to není...
TomTPTomTPČlen
Přidáno před 8 let
Leoši, spočítej si náklady na kemp, spotřebu auta táhnoucí karavan a zjistíš, že kdekoliv na místě seženeš apartmán, byť na dvě noci vždy někde jinde a zaplatíš daleko méně. V Chorvatských kempech totiž už nevědí, coby za pobyt chtěli ! O šutroidní Istrii nemluvě. Když už bych měl táhnout karavan, tak bych si přidal pár km a zajel někam jižněji, tam to za to už možná fakt stojí.
Tom & Pavla
Škoda Octavia II 1.9 TDI + Elddis Crown Crest
Upravil TomTP dne 14.02.2016 10:44, před 8 let
leosmalikleosmalikČlen
Přidáno před 8 let
Vloni jsme s kolegou rozhodli že pojedeme do Solarisu, poprvé bez rezervace, říkali jsme si že nemusíme být v zonez A superior,ale stačí nějaká zóna dal od moře, bylo 40°C u Solarisu nelze zaparkovat, obzvlášť dvě soupravy po 13m, ano je tam podél plotu plac na parking,aleta cena je prostě prasacka!Na recepci nám řekli ,,není nic volného,, jedině bezte ve dvou lidech na místo kde chcete být a jak se nějaká parcela uvolní ,tak si tam jeden stoupněte a druhý ji sem bezte nahlásit....,šli jsme,dovnitr do kempu,ten jsme obešli ,všude nasracky plno,v zone B,,tam snad neni nic ,jen stromy nahusto,jsme chvilku postali,a koukali na ten stres přijíždějících,na němce co si novýho Hobyka odřel o stromy,,,,hrozný,v tom vedru ,rodina v autě, po ty cestě,no kratka pořádá rozhodla,jedeme jinam,nechtělo se,a taky kam,navigace ukázala,kousek dal,je jiný kemp,telefon,také plno,pak další,a další,potom jsme se na nějaké kempy nedovolali ,jeden z nich byl kemp ve Vodice,myslím imperial,a oni,, ano máme místo,,,,přejezd byl tuším 30km,a když jsme tam dojeli kupodivu jsme měli i kde zaparkovat,když jsme šli ohlížet situaci,na recepci slečna říká máme dvě volně místa hned u moře, s Michalem jsme se na sebe koukli a mysleli si něco to m že si z nám dělá prcu,nebo to bude parcela se sklonem,tak brutálním že budeme muset karavany uvazat aby v noci neodjeli...když jsme tam k těm parcelám došli,a viděli heureka,výhra,super ,někdy na nás i vlny cakali,jak to bylo blízko vody,sociálky trochu horší,ale jinak super.No museli jsme si zvyknout na ,,trochu,, horší ,než Solaris.Ale při představě že pojedeme jinam,a budeme hledat,dal,než nevím,nevím,rozhodne to neprispěje k pohodě nadovolené,obzvlášť když když sebou mas děti,co říkají už Rychnově,tatíí a kdy už tam budeme,a proč sebou máme ten karavan,to jedeme hrozné pomalu......no za mě mám radši jistotu že zaplacenou zálohou na plac, a kemp...
Leoš
Leoš,Petra,Laura (11),
BMW X5 + Burstner Trecento 540TL
ValteracciValteracciČlen
Přidáno před 8 let
Leoši máš pravdu, je lepší mít domluveno, než půl dne projezdit kolem pobřeží a čekat kde co chytnu. Zažil jsem to loni, protože si nedal říct a pak to poslouchal od manželky ještě měsíc po dovolený :))

Takže my si rezervujeme prcelu už v prosinci :) já vím je to brzy, ale když chci přesně na tu naší oblíbenou jinak tak to jinak nejde. A to jezdíme až dolů na Pelješac.
Mondeo combi 2,0 154Kw + aktuální Swift Chalenger Sport 586 - předtím Bailey Ranger 550/6 a ještě předtím Bailey Peagant Provence + posádka 2 + 2 + 1
Mirek a JirinkaMirek a JirinkaČlen
Přidáno před 8 let
jj máte částečnou pravdu,vím co je auto a přívěs,nedej bože větších rozměrů.Člověk pak si hůře vybírá.Jen k vůli tomu mě manželka dotlačila k autu.manipulace jak s osobákem,když zajedu tak se otočím,nikoho k manipulaci nepotřebuji atd. O to,ale tady nešlo.Další věc je znalost dané krajiny a přehled o kempech,to také dělá hodně.Například kdyby Leoš /možná tam byl?/ věděl že 1 km od Solarisu je prázdný kemp Zablače,tak by místo našel hned,bohužel nemá bazény atd.,je skromněji vybaven,ale karavany člověk může postavit na břeh moře. Těch kempů je hodně,ale každý má jiné preference a nároky a to je dobře.Já jezdím do HR již 16 roků a mohu říci,že jej neznám a stále nacházím nové a nové kempy o kterých jsem nevěděl.Tak nějak ofic zprávy se dají zjistit,třeba na těch Slovinských stránkách /podle mne nejlepší obsah co se týká Balkánu/ je tam uvedeno k dnešnímu dni 309 kempů,což je tak možná polovina kapacit co je v HR. Istrie je krásná,Krk také,ale bohužel nejdražší z celého Chorvatska,je to dáno klientelou.Jih se mi líbí více,nemluvím o cenách,ale o scenérii a přírodě,je to už taková exotika.Sever má spíše podobnou přírodu jak u nás.Osobně jsem si místo v kempu nikdy nerezervoval.Spíše jsem si naplánoval oblast kam chci,vypsal jsem si kempy o kterých jsem měl informace a pak na místě teprve vybíral.Nerad jsem dlouho na jednom místě a nerad navštěvuji již poznaná místa.Tak pomalu poznávám celé pobřeží Jadranu.
1-den + 1-dna * 50+, Fiat Ducato 2,5D-Frankia (1994),člun ADVENTURE Fotky s našich cest jsou na http://tvsat.rajc...
LubinoLubinoČlen
Přidáno před 8 let
Ahoj,
určitě souhlasim a rozumim tomu. Ber to ale taky tak, že my co máme malý děti a chceme si dovolenou užít všichni, takže i my rodiče, prostě musíme do drahýho kempu, kde něco je. Já prostě dětem nedám tablet a dej mi pokoj. Jdeme do bazénu, vezmeme mičudu a jdem na hřiště, projedem kemp na koloběžce .... Dyť nevydržej chvíli na zadku :)
karlosVWkarlosVWČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

Petr Z napsal:
....Na doporučení jsem jeli na Malij Lošnij -kemp Čikat. A naprostá spokojenost, nový aquapark - návštevníci kempu zdarma, , parcely ve stínu borovic a můžeš si vybrat, do města jezdí vláček , skvělé sociálky, a vše na parcele-+ voda . el.,pekárna v místě a Lidl 1,5 km - tam taky jezdí vláček:-) Koupání v zátoce na kamínkové pláži. Cena- bydlík, 2 dospělí 3 děti a se slevou CCi v září 27 €. ...... Tak vybírej :-) Petr


Hoj,nebyl problém (dlouhá fronta) na trajekt?
1970 + 1977 + 2002
Fiat Ducato EuraMobil PRS695SB
nějaké ty fotky https://karlosvw.rajce.idnes.cz/
SOUNDSHOP.CZ vše pro car hifi & car multimedia
leosmalikleosmalikČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

TomTP napsal:

Leoši, spočítej si náklady na kemp, spotřebu auta táhnoucí karavan a zjistíš, že kdekoliv na místě seženeš apartmán, byť na dvě noci vždy někde jinde a zaplatíš daleko méně. V Chorvatských kempech totiž už nevědí, coby za pobyt chtěli ! O šutroidní Istrii nemluvě. Když už bych měl táhnout karavan, tak bych si přidal pár km a zajel někam jižněji, tam to za to už možná fakt stojí.


Rozumím tomu,ale kdybych měl dovolenou počítat na to kde a jak to bude nejlevnější,musel bych zůstat na Rozkoši u Pavla.
A právě do různých privátů jsem jezdil uplynulých vic jak dvacet let,a vyzkoušel jsem i luxusní hotely,ale nic se nevyrovná tomu být hned u moře celý pobyt a,i třeba celou noc s kamarádem popíjet, a pozorovat ten západ a východ slunce,atd. Poté a to je to ,co je pro mě k nezaplacení si lehnout do své postele,prostě využívat ten karavan do mrte,ne jen třeba tady vcz.Opravdu jsem zažil privat v Chorvatsku ,že když jsem zvedl matrací byly tam červi,a to nelžu,ano bylo to těsně po válce,když Chorvati dělali a snažili se udělat ubytování že všeho,a to třeba z garáže.Časem se ta kvalita samozřejmě vylepšila,ale já jsem to vyřešil karavanem....
Ještě se Tě zeptám, v čem teda je jižněji lepe nez na severu?V čem je rozdíl v kempu na severu a na jihu?Nahoře jsem v žádném kempu nebyl.!
Leoš
Leoš,Petra,Laura (11),
BMW X5 + Burstner Trecento 540TL
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,229,582 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.25268 sekund | Průměrně za: 0.25268 (0) sekund | Dotazy: 142 | Použitá paměť: 2.32MB/2MB