Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 markyza: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

markyza

Poslední aktualizace před 8 let
H
hlubucek ivanČlen
Přidáno před 8 let
Dobry den mate někdo zkušenost zda dat na prives markyzu nebo poridit stan
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 8 let
Ahoj. Meli jsme stan a bylo to v pohode. Pak jsme poridili markyzu na kliku a od te doby jsme uz stan nikdy nepostavili. Toz tak. :_
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
krakenkrakenČlen
Přidáno před 8 let
Předstan jsem stavěl jen jednou a to mi stačilo.
Tak jsem pořídil markyzu a k ni boky a čelo. A splní to funkci obojího.
M
Miroslav6Člen
Přidáno před 8 let
Ahoj,
stan stavím jen na týden a déle. Na víkendy mám sáčkovou markýzu do kedru. Obojí má svoje výhody a nevýhody. Nevýhoda je, že musím před výjezdem vzít jedno nebo druhé. Kvůli váze oboje nevozím. Když je na výjezdu celý víkend deštivo a mám sebou markýzu tak mám prostě smůlu a z boku na mě prší. Jinak si myslím, že to je optimální kombinace poměr cena/váha/použitelnost. (alespoň pro mě)
nozkanozkaČlen
Přidáno před 8 let
Souhlas se vším, co bylo napsáno dříve. Nejvíc s Miroslav6. Pro mě je stan zbytečný, protože jezdíme ve dvou, tak se pod markýzu vejdeme. Markýzu jsem volil sáčkovou kvůli ceně, váze, rozměru vrat do garáže, jednoduchosti montáže (nemusí se nic vrtat), a taky manipulaci a případnému poškození mechanismu. Nemá se na ní co rozbít, pokud se k ní chováš alespoň trochu slušně. A jak píše Miroslav6, kdykoliv ji můžu sundat a zaměnit za stan.
Stan má pro mě smysl jen tehdy, pokud bych jel s malými dětmi, bylo nepříznivé počasí a byl bych na jednom místě déle než týden. Jinak se mi prostě stavět nechce (spíš napínat a zatloukat kolíky). A kdo mě zná asi pochopí i další důvod, proč stan nemusím - jsem v něm zavřený, nevidím na sousedy a nemůžu se bavit s ostatními.
Takže nejlepší řešení bych viděl jako sáčkovou markýzu a k ní případně dokoupit boky a čelo. Každopádně přeju šťastnou ruku pří výběru.
Petr 51!y + Jana 51
Dethleffs Eighty 515 DB + MB E-Klasse 350
C
caravanmanČlen
Přidáno před 8 let
Dovoluji se také trošku přispět. Mezi klasickým stanem v plné velikosti karavanu, o kterém tu mnozí z Vás píšou a markýzou, bych si dovolil zařadit tzv. porch awning, je to taková malá verandička nebo chcete-li malý stan ( se všemi vychytávkami co má velký stan - tj. odnímatelnými bočnicemi, podlážkou atd. atd.)

Možná, že by to těm, co nutně nepotřebují zakrýt mimo jiné stůl pro dvanáct osob, malé auto, dvě motorky, 500 l mrazák, několik sudů piva, udírnu a gril, apod. bohatě stačilo. Je to lehké, konstukce také lehká, většinou fíbrová, téměř nic to neváží a hlavně co je pro mě nejdůležitější - postavím to i sám, tudíž mi u toho nikdo nemusí radit a pomáhat!!!) za pár minut.

Kdo by o to měl někdo zájem, není problém mu poslat bližší informace. Těch porch awningů tu mám skladem spoustu, různých tvarů ( tj. klasiku až po tvar iglů) a různých velikostí ( nejčastější rozměr je cca 2,2 x 2,6m), už jsem to tu několikrát inzeroval, je to za pár korun a hlavně, když prší, máte nohy suché..........!)
Upravil caravanman dne 12.02.2016 14:05, před 8 let
leosmalikleosmalikČlen
Přidáno před 8 let
Mám to stejně jako Miroslav6,také z toho důvodu že ,,normální markýzu,, nemám kam oficiálně přidělat, proto sáčkovou. A když brzy z jara kdy je ještě zima, a na podzim, je težkej předstan ,hodně dobrej.S Petrou ho máme postavený cca 10min, kolíky dělám dodatečně, jen když jsou potřeba, někde ani pořádně kolíky nezavrtáš,, nezapíchneš,, proto jsem manžetu přisypal třeba tou jemnou drtí na které jsme stály. Předstany jsou hodně variabilní, to znamená že ho nemusíš stavět komplet, ale třeba jen střechu a ne boky, a ne předek. Nejlepší je to vyzkoušet, každému vyhovuje něco jiného...Leoš
Leoš,Petra,Laura (11),
BMW X5 + Burstner Trecento 540TL
H
hyry2Člen
Přidáno před 8 let
Taktéž mne nebaví stavět předstan třeba jen na víkend.A proto jsem předevčírem OBJEDNAL MARKÝZU :^!n:g:_
DudlaDudlaČlen
Přidáno před 8 let
Mel jsem predstan, ktetej me nebavil stavet a po te jsem koupil sackovou markyzu a doplnil bokama a celem z obelinku

Viz
http://www.caravan24.cz/forum/viewthr...pid=172798
Dusan 76 + Radka 81 = Nikol 05 a Barca 09
Hyundai SantaFe 2,2 CRDi a Burstner Flipper 490 TK
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: hlubucek ivan, JiPe Highlanders, kraken, Miroslav6, nozka, caravanman, leosmalik, hyry2, Dudla

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,831,794 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.15160 sekund | Průměrně za: 0.1516 (0) sekund | Dotazy: 90 | Použitá paměť: 1.95MB/2MB