Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Karavany na vodě/ na pontonu: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Karavany na vodě/ na pontonu

Poslední aktualizace před 8 let
H
HerbertNováček
Přidáno před 8 let
Ahoj všem,
na stránkách http://www.freeca... jsem našel zajímavou službu pro karavanisty. Najedete se svým karavanem na ponton a používáte jako hausbot. Zatím jsem našel pouze v Německu. Máte s tím někdo zkušenosti? Uvažujete o tom? Dá se to objednat někde v ČR. Zatím jsem na to nenarazil.
bleriot11bleriot11Člen
Přidáno před 8 let
Pěkná reklama,ale mě se to líbí.
floridan79floridan79Člen
Přidáno před 8 let


jak rika bleriot11, je uplne ocividne ze je to reklama ale je mi to fuk, jako napad je to fakt pekne a velice zajimave.... Treba na jihu Floridy v mokrinach by to byl super vylet... Lec tady v cesku asi zbytecne, u nas se podel kazde vody da jet nebo je to sjizdne sotva pro kajak a nase rybniky netreba preplouvat... Takze proc to hledas v cechach, kam by ses chtel preplavovat?
Fiat Ducato 280 Weinsberg Cosmos 1989 2.5TDI 4x4 (Kosmik)
H
HerbertNováček
Přidáno před 8 let
Reklamu na ty němce nedělám. Co bych z toho měl.... Ale zajímá mě to. Třeba Lipno by nebylo špatné.
Pirat z RuzynePirat z RuzyneČlen
Přidáno před 8 let
Ahoj, myslím že i v Česku to má potenciál, ale jako vůdce (malého plavidla) si tak nějak pamatuji, že aby to mohlo legálně na vodu musí to projít, nad nějakou hmotnost, schválením. Jinak letos bych se chtěl projet po Baťově kanále tak uvidim jak se nám to bude líbit.
Ahoj, pirát.
T
TandyČlen
Přidáno před 8 let
Na Liptovské Maře je už několik let pár starých karavanú. Jsou namontovány na ocelové konstrukci, upevněné na dva plováky. Vypadá to vcelku dobře. Až bude čas, nafotím.
Tatifer
M
mariaČlen
Přidáno před 8 let
někde jsem viděl i nabídku na Holandsko, ale teď to nemůžu najít.
H
HerbertNováček
Přidáno před 8 let

Citovat

Pirat z Ruzyne napsal:

Ahoj, myslím že i v Česku to má potenciál, ale jako vůdce (malého plavidla) si tak nějak pamatuji, že aby to mohlo legálně na vodu musí to projít, nad nějakou hmotnost, schválením. Jinak letos bych se chtěl projet po Baťově kanále tak uvidim jak se nám to bude líbit.
Ahoj, pirát.



Jo - nad 1000Kg a 4KW motor musí být schválená dokumentace a stavba u SPS. Pak je potřeba i průkaz.
Ale průkaz není potřeba, pokud je člověk proškolený z půjčovny. Takhle to právě funguje na Baťově kanálu. Já si každopádně dělám průkaz v březnu.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Herbert, bleriot11, floridan79, Pirat z Ruzyne, Tandy, maria

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,034,699 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.23896 sekund | Průměrně za: 0.23896 (0) sekund | Dotazy: 78 | Použitá paměť: 1.83MB/2MB