Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Mercedes klasika T1: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Mercedes klasika T1

Poslední aktualizace před 8 let
LerryLerryČlen
Přidáno před 8 let
Ahoj - prosím o radu: existuje nejaký fanklub priaznivcov týchto mercedesov? Prosím kto má takéhoto MERCEDESA napíšte. Ďakujem
P.S. prosím tých čo nemajú o tom ani zdání - zdržte sa komentárov.:r
Lerry Připojili následující obrazek:
208.jpg Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen _27.jpg
1
1111111111Člen
Přidáno před 8 let
měl jsem před léty 207 a musím říct, že to byla snad nejlepší dodávka jakou jsem kdy měl. vše jednoduché, minimálně elektriky, pohodlné a snad nezničitelné. pokud někdo má tuto dodávku ještě dnes v dobrém stavu, tak má fakt dobré auto.........
PetrDubiPetrDubiČlen
Přidáno před 8 let
Tu sanitku má můj syn a moc se mu líbí.
Je na setrvačník, má dvě tlačítka pro zvukové efekty a kromě houkání a hlášek v němčině i blikají majáky :D
G
gutČlen
Přidáno před 8 let
Znám poměrně dobře ozvi se . Gut.
janiskaravanyjaniskaravanyČlen
Přidáno před 8 let
Tady jsou info v Německu

http://www.sprint...

a jsou spousta věci. Forum, burza, fotky atd...
MB Sprinter 211cdi Black Edition

:_ truhlářská práce...take přestavby karavanu i obytných vozu :_

Náhradní díly pro karavany...

http://caravancz....

Jānis!lMarcela a T&M a O&A !Mwww.sidecarcermak.cz!M
LerryLerryČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

janiskaravany napsal:

Tady jsou info v Německu

http://www.sprint...

a jsou spousta věci. Forum, burza, fotky atd...

Ale to je SPRINTER SPRINTER a o to nemám záujem.

Automatické sloučení 10.02.2016 07:13:
To: Gut - poslal som SZ
Upravil Lerry dne 10.02.2016 08:13, před 8 let
janiskaravanyjaniskaravanyČlen
Přidáno před 8 let
MB Sprinter 211cdi Black Edition

:_ truhlářská práce...take přestavby karavanu i obytných vozu :_

Náhradní díly pro karavany...

http://caravancz....

Jānis!lMarcela a T&M a O&A !Mwww.sidecarcermak.cz!M
copycopyČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

1111111111 napsal:

měl jsem před léty 207 a musím říct, že to byla snad nejlepší dodávka jakou jsem kdy měl. vše jednoduché, minimálně elektriky, pohodlné a snad nezničitelné. pokud někdo má tuto dodávku ještě dnes v dobrém stavu, tak má fakt dobré auto.........


to je síce pravda, ale nedostane sa s ňou ani z BA do Hainburgu..
Jana a Petr VJana a Petr VČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

Lerry napsal:
Ďakujem
P.S. prosím tých čo nemajú o tom ani zdání - zdržte sa komentárov.:r


kolegové, než se rozhodnete za každou cenu zviditelnit, čtěte prosím pozorně o co Lerry žádá!
Takže ještě jednou!

P.S. prosím tých čo nemajú o tom ani zdání - zdržte sa komentárov
Upravil Jana a Petr V dne 10.02.2016 20:38, před 8 let
I
imro900Člen
Přidáno před 8 let

Citovat

copy napsal:

Citovat

1111111111 napsal:

měl jsem před léty 207 a musím říct, že to byla snad nejlepší dodávka jakou jsem kdy měl. vše jednoduché, minimálně elektriky, pohodlné a snad nezničitelné. pokud někdo má tuto dodávku ještě dnes v dobrém stavu, tak má fakt dobré auto.........


to je síce pravda, ale nedostane sa s ňou ani z BA do Hainburgu..

dovod?
G
gutČlen
Přidáno před 8 let
Je pravda že všichni na něco vzpomímáme v rúžových barvách.Já zažil v tomto typu pracovní výlety do německa na otočku cca 1 300 km . Vždy jsme měli nejsilnější třílitry rád na to vzpomínám za úplňku ty roviny okolo Tábora v zimě sníh okolo Strážného atd.
Bohužel realita je taková že máme náhradní 410 D za firmou a nikdo s ní nechce jezdit . Prostě to nejede a nejede svět se zrychlil. Minulý rok jsem nesehnal ani origo hadici k servu prostě už není skladem.Je docela ostře ohlá a já to prznil z něčeho. Náhradní blatníky od Van Wenzel jsem kupoval minulý rok. Jestli si myslíte že od dob kdy jsme opravovali těmito díly se do roku 2015 něco změnilo tak jste na omylu.
Podle mne na těch kopytech co to dělali před deseti lety jedou dodnes a je to ještě horší.Něco je v háji na čerpadle oprava by stála cca 16 tis. Je pravda že startuje po púl roce a chytne i v mrazu bez problémú.Sprinter se musí odpojovat baterie jinak je za dva měsíce k.o. nejvíc žere tachograf.
Určitě budeme na tyto auta vzpomínat nesmrtelné motory a spolehlivost kazil se ventilátor topení, páčka na blinkry nedrželam, gumy na předních listových perech (jen ty zadní),gumy příčných stabilizátorú.Pozor na tyč řízení, kulové čepy se uvolní a tíhou tyče se vúle vymezí a mnohdy to nenajdou ani na technické.Dvakrát nám to upadlo na zem. Skříňka řízení stojí balík i taušová ,starší dobrá asi neeksistuje,vymezení šroubem je jen na chvíli, a jen u aut co jezdily po městě.Dálniční auta mají vychozený střed a po utažení se z plných rejdú nevrací volant.

Proto se určitě napřed svez a jestli jsi fanda a nespěcháš jdi do toho mnoho zdaru. GUT.
Fik 208Fik 208Člen
Přidáno před 8 let
Ahoj,
každý čeká od auta něco jiného. Já jsem uchopil svou 208d jako veterána a taky k němu tak přistupuji. Jízdní vlastnosti a komfort odpovídá roku výroby, stejně tak spolehlivost ( tenkrát se nedělala auta na několik let) a v neposlední řadě nezaměnitelný a v mých očích krásný hranatý design.
Já mám motor 2.3d 58Kw a to je na dnešní dobu opravdu málo, především v kopcích (tímto se omlouvám všem které brzdím v jejich svižné jízdě, pokuď to jde, uhnu vám), mě osobně to, ale vůbec nevadí - nespěchám.
Tyto auta jsou vyhlášené svou spolehlivostí, na netu je možno dohledat i vozy s nájezdem přes 1milion km. Spousta jich jezdí na východě a v Africe, protože jdou více méně opravit základním nářadím.
Osobně se mi velmi líbí James Cook nebo obytná nástavba od Reima.
Přeji mnoho šťastných kilometrů.
LerryLerryČlen
Přidáno před 8 let
Je veľký rozdiel firemné auto a súkromné. STO ĽUDÍ niekedy aj tristo chutí :@
Niektoré sa predávajú aj okolo 30.000,- € V dnešnej dobe!!! Len treba hľadať. Sú to asi ľudia ktorí nechcú jazdiť z BA do Hainburgu :r ...no pardon - nechal som sa uniesť - už som nad vecou.
Petr V: ...nie každý aj pochopí to čo vie prečítať - vidíme to skoro pri všetkých dotazoch. Väčšinou prvý reagujú diletanti a úplne mimo mísu !h
Jana a Petr VJana a Petr VČlen
Přidáno před 8 let
[[/big][/big]

Citovat

Lerry napsal:

...nie každý aj pochopí to čo vie prečítať - vidíme to skoro pri všetkých dotazoch. Väčšinou prvý reagujú diletanti a úplne mimo mísu !h


jo, už to tu několikrát padlo: JE TO MARNÝ, JE TO MARNÝ, JE TO MARNÝ
janiskaravanyjaniskaravanyČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

Lerry napsal:

Citovat

janiskaravany napsal:

Tady jsou info v Německu

http://www.sprint...

a jsou spousta věci. Forum, burza, fotky atd...

Ale to je SPRINTER SPRINTER a o to nemám záujem.

Automatické sloučení 10.02.2016 07:13:
To: Gut - poslal som SZ


Už to: '' Väčšinou prvý reagujú diletanti a úplne mimo mísu.'' myslíš o me tak pod ten [big]SPRINTER[/big] link najdeš i další linky jak tento : http://forum.jame...25a43df18f

A pak tam najdeš i další. Asi cekal co všechno té tady podává na talíř a hezky naservírovaný...

Ja taky mněl MB 207, MB 309 a DB 509. Jezdil dene stejné jak teď jedu MB Sprinter'em.
Nejlepší auto.
MB Sprinter 211cdi Black Edition

:_ truhlářská práce...take přestavby karavanu i obytných vozu :_

Náhradní díly pro karavany...

http://caravancz....

Jānis!lMarcela a T&M a O&A !Mwww.sidecarcermak.cz!M
LerryLerryČlen
Přidáno před 8 let
PROSÍM KTO MÁ TAKÉTO AUTO[color=#000000]
Takto to bolo hore napísané - a už ľutujem, že som sa vôbec pýtal. Ospravedlňujem sa všetkým a za všetko aj za to čo som si mohol myslieť. Ó môj bože. dobrú noc.
[/color]
Upravil Lerry dne 11.02.2016 20:36, před 8 let
copycopyČlen
Přidáno před 8 let
vy ste tu nejakí nedotkliví ?!

Lerry o klube v SK neviem, ale v Nemecku nejaký je.
https://www.bus-c...
NenyNenyNováček
Přidáno před 8 let
Ahoj,
jsem tu uplně nový, ale Mercedesy jsou moje velké hobby :-) Navíc jednu MB208D r.v.1993 mám (jako dodávku, ne obytňák). Pokud máš nějaký dotaz co se týče tohoto Mercedesu, např. okolo techniky atp. tak zavítej mezi nás na web www.mercedes-clas... :-)

Ondra
Ondra - Neny
LerryLerryČlen
Přidáno před 8 let
Fik 208
Neny
- ďakujem, Vám za odpoveď.
madmax1200madmax1200Člen
Přidáno před 8 let
Nemam,ale zitra by to konecne mohlo vyjit....bude se krasne vyjimat vedle me w 124ky... Kdo chce at specha,ja se vozim a kocham :)
Fiat Hobby 600 2.5TD,Opel Arena 2.5D,Renault Trafic 2.1D,MB W 124 2.5D,Fiat Ducato 230 2.8D ..... neni nad stare dehtové astmatiky :-P
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Lerry, 1111111111, PetrDubi, gut, janiskaravany, copy, Jana a Petr V, imro900, Fik 208, Neny, madmax1200

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,107,558 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.18112 sekund | Průměrně za: 0.18112 (0) sekund | Dotazy: 147 | Použitá paměť: 2.34MB/2MB