Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Mladé Buky: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Mladé Buky

Poslední aktualizace před 5 let
K
kutil1Člen
Přidáno před 8 let
Ahoj, máte někdo zkušenost se stáním s obytkou v areálu Mladé Buky na parkovišti u vleku? Je tam možnost 220?
stellplatzstellplatzČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

kutil1 napsal:

Ahoj, máte někdo zkušenost se stáním s obytkou v areálu Mladé Buky na parkovišti u vleku? Je tam možnost 220?


Stání v pohodě, ale 220V jsem tam nikde neviděl...
F
fifa32Člen
Přidáno před 8 let
Ahoj, byl jsem tam jenom na den asi před měsícem, stála tam večer na parkovišti jedna obytka, bohužel majitelé nebyli doma, takže jsem nezjistil, jak je to se stáním. Přípojky tam podle mě určitě nejsou, kdyby bylo nejhůř, asi by se dalo přenocovat i vpravo před vjezdem, jsou tam nějaké garáže či co. Co mě dost zklamalo byl přístup personálu v přilehlé restauraci, sice tam mají bílou kůží potažená křesílka, ale alespoň v mém případě se o zákazníky moc nezajímají. Možná to bylo tím, že tam právě končila trachtace nějaké místní honorace. WC vlevo v přilehlé budově u parkoviště, nemusí se přes restauraci, ale asi nebude otevřené přes noc.
B
Bomber_007Člen
Přidáno před 8 let
Ahoj nemám to do ML.Buku daleko. Tak bych to mohl v okolí pod vlekem nafotit, a poslat, ale zasuvky na 220 tam nemají, leda že by se někdo smiloval ze vzdaleneho domu, že by vam tam dovolily na den připojit Michal :_
K
kutil1Člen
Přidáno před 5 let
Ahoj, uvažuji o výjezdu ještě před svátky na první sklouznutí. Má někdo info, zda možno stát s obytkou i letos přes noc?

Automatické sloučení 21.12.2018 13:31:
Ahoj, vyzkoušel jsem sjezdovku před oteplením a svátky.
Mladé Buky - stání přes noc z 19. 12. na 20. 12. 2018 a v pořádku. Ověřeno předem telefonicky i u pokladny při prodeji permic.

Následně přejezd na Malou Úpu s lyžováním. Pokud někoho zajímá parkování tam, mohu informovat.
Upravil kutil1 dne 21.12.2018 14:31, před 5 let
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: kutil1, stellplatz, fifa32, Bomber_007

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,689,130 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.16455 sekund | Průměrně za: 0.16455 (0) sekund | Dotazy: 67 | Použitá paměť: 1.73MB/2MB