Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Pozor na inzeráty s podozrivo nízkymi cenami!: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Pozor na inzeráty s podozrivo nízkymi cenami!

Poslední aktualizace před 8 let
copycopyČlen
Přidáno před 8 let
Viem , že to vyznie smiešne, ale ešte aj dnes sa nájdu ľudia - a že ich nie je málo, ktorí sa usilujú vlastnou naivitou pripraviť o svoje peniaze.

Jedná sa o inzeráty na predaj auta či karavanu s podozrivo nízkou cenou.
Nenechajte sa oblbnúť akoukoľvek výhovorkou či zdôvodnením "predajcu", aj keď pôsobí navonok seriózne v e-mailovej či telefonickej komunikácii. To, že je "predávajúci" z krajiny západnej Európy, neznamená vôbec nič! Tamojšia polícia si váš príbeh vypočuje a zaznamená, ale to je všetko, čoho sa nakoniec dočkáte.

Dnes som, v podstate neúspešne, presviedčal môjho známeho (otec rodiny, takmer 50-tnik) o tom, že inzeráty, ktoré mi posiela s prosbou, či by som mu to vedel obtelefonovať, sú falošné. On mi dokonca argumentoval, že je práve mimosezóna, preto sú teraz nižšie ceny. A moje vysvetlenie bral ako moju neochotu.

Pred Vianocami som si vypočul príbeh človeka, ktorý vycestoval do Nemecka, na vlastné oči sa presvedčiť o technickom stave ponúkaného auta a uhradiť zálohu. Výsledkom bola zbytočná cesta a jeho ukradnuté doklady (počas stretnutia s inzerentom v reštaurácii na predmestí). Tento človek mu svoj OP + vP dal dobrovoľne! Na požiadanie "predávajúceho", že ich ide prefotiť do kancelárie v reštaurácii. Zobral doklady a zmizol. To je celá story...

Nereagujte na inzeráty s podozrivo nízkou cenou predávaného tovaru, alebo s ponukou zamestnania, vyzerajúcou príliš lákavo.
Vopred si overte, ešte z pohodlia domova, aké sú bežné ceny na trhu, overte si telefónne čísla, mail, adresu cez google. Ušetríte si zbytočnú cestu, alebo finančnú stratu.
L
LacigaČlen
Přidáno před 8 let
Copy ,díky za varování. Máš pravdu v tom,že je dnes mnoho naivních lidí, kteří naletí na levné nabídky. Je třeba být stále v pohotovosti při koupi jakéhokoliv ojetého auta. Třeba Německo jsme po revoluci brali jako zemi, kde se žádné podvody při prodeji ojetin nedějí. Bohužel i tam už není jistota jasného původu vozidla a najetých kilometrů. No, svět už začíná být džungle, ve které musíš být stále na pozoru.
copycopyČlen
Přidáno před 8 let
Kupujúci sú pomýlení z toho, že 3r. staré osobné auto kúpiš niekedy aj za tretinu alebo 40% ceny nového. Samozrejme s tomu odpovedajúcim nájazdom.

U obytného auta ale takáto matematika neplatí ani zďaleka.
floridan79floridan79Člen
Přidáno před 8 let
to se muze opakovat porad dokola a bude to furt stejne... uplne ta sama situace je kdyz v televizi do zblbnuti opakujou duchodcum at neotviraji cikankam co chteji jen sklenici vody a nebo at nechodej na predvadecky kde "vyhraji" nadobi ci vysavac za 50 tisic s obedem zadarmo.... nekdo muze napsat lidska hloupost je nekonecna, ale ja si myslim ze s vekem roste demence a nekdy je holt rychlejsi.... taky se dockam jako kazdej z nas... jedina ochrana je mit pricetnou rodinu co to vysvetli a rozmluvi. proto delejte si deti dokud muzete a dobre si je vychovejte :-)
Fiat Ducato 280 Weinsberg Cosmos 1989 2.5TDI 4x4 (Kosmik)
copycopyČlen
Přidáno před 8 let
pre ilustráciu, niekoľko podvodných inzerátov.
Na ten integrál z autoscoutu sa ma kamarát včera s vážnou tvárou pýtal, či môžem vybaviť, aby mohol poslať zálohu - že aby mu ho nepredali. Nechcel si nechať vysvetliť, že tá cena proste nemá prečo byť taká nízka. Jedine že by to predával nejaký exekútor. Ale to by sa dražilo, alebo by ho hneď vykúpil cash nejaký kšeftár.
copy Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen podvod2.jpg
H
Honza11Člen
Přidáno před 8 let
Zase jeden pěkný . Vypadá to na Mountfield - ZA 1/3!!!!
http://www.sbazar...per-042008
Kuchař , 3 stany, 2 děti, 1 manželka a Roller team Zefiro.
mafi8mafi8Člen
Přidáno před 8 let
A další inzerát zřejmě od stejného člověka: http://www.sbazar...livo-nafta No co více si přát, než takové auto za takovou super cenu? :D :D :D
SapukiSapukiČlen
Přidáno před 8 let
copycopyČlen
Přidáno před 8 let
neviem sa rozhodnúť, ktorý z týchto dvoch :)
copy Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen
H
Honza11Člen
Přidáno před 8 let
Tak mi včera přišla odpověď na dotaz: pošlete mi Vin cod.
: Já jsem se nacházejí v Irsku, Dublin a auto je tady. Vůz má české doklady a je velmi snadné jej zaregistrovat na své jméno.
Vůz je ve velmi dobrém stavu, nikdy se podílejí na nehodách, bez skrytých vad.
Zapomněl jsem ti říct důvod tohoto prodeje.
Miluju tohle kamper, a já jsem opravdu chtěl, aby to, ale já jsem Irsko.
Chcete-li zaregistrovat auto v mé zemi, mě bude stát příliš mnoho. To je důvod, proč jsem se prodat.
Budu mluvit s mou ženou, najít dostatek času, aby se krátkou dovolenou ve vaší zemi, a přijít s autem na vás.
Nebudu účtovat za dopravu, nic takového.
Kuchař , 3 stany, 2 děti, 1 manželka a Roller team Zefiro.
cilistovcilistovČlen
Přidáno před 8 let
Práve som dostal túto odpoveď, ako z kopírky:

Ahoj,
Kamper je k dispozici pro 270000 Kč.
Já jsem se nacházejí v Irsku, Dublin a auto je tady. Vůz má české doklady a je velmi snadné jej zaregistrovat na své jméno.
Vůz je ve velmi dobrém stavu, nikdy se podílejí na nehodách, bez skrytých vad.
Zapomněl jsem ti říct důvod tohoto prodeje.
Miluju tohle kamper, a já jsem opravdu chtěl, aby to, ale já jsem Irsko.
Chcete-li zaregistrovat auto v mé zemi, mě bude stát příliš mnoho. To je důvod, proč jsem se prodat.
Budu mluvit s mou ženou, najít dostatek času, aby se krátkou dovolenou ve vaší zemi, a přijít s autem na vás.
Nebudu účtovat za dopravu, nic takového.
T
ttomassČlen
Přidáno před 8 let
Kdybyste někdo měl zbytečných 9 tisíc EUR a chtěl se jich zbavit ve prospěch podvodníka, tak tady je další ukázkový podvodný inzerát na téměř nový Weinsberg: http://www.trucks...d=16153397
ttomass Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
J
jamolNováček
Přidáno před 8 let
taky asi dobra koupe


http://www.cars.c...42298.html

Cena a informace jsou správné, prodávám Fiat Ducato 2.5 TD, model 1995 s 140.000 Kc
Jmenuji se Vidal Guillermo, je mi 38 let a bydlím ve Španelsku. Jsem pracoval jako projektový manažer ve stavebnictví a poslední rok jsem pracoval v Praze, kde jsem si koupil tento krásný vuz. Potreboval jsem si auto jít do práce. Auto je stále k dispozici k prodeji, vypadá jako nový, nikdy nebyl zapojen do jakékoli dopravní nehody, ne na leasing nebo bankovní závazku. Vuz má ceské doklady, a všechny dane placené v 11/2016. Vozidlo je zapsána v Ceská republika, a nebudete platit žádné dane zaregistrovat auto na vaše jméno. Práve jsem dokoncil svuj projekt, a já jsem se vrátil domu do Španelska. Ted jsem v Barcelone, a vzal s sebou své auto, aby ji udrželi, ale uvedomil jsem si, že jsem to musel prodat, protože jsem byl nucen platit príliš mnoho odpovednosti a je obtížné sem a zaregistrujte se. Snažil jsem se prodat auto tady ve Španelsku, ale auto je registrována v Ceské republika, a ne nekdo chtel koupit auto .v auto je v garáži, a mohu poslat kdekoliv v Evrope behem 5-7 dnu, budeme používat Dopravní podnik k dodání auto na vaši domácí adresu. Pokud máte zájem, prosím, odpovedet, a já vám dám více informací o transakci. Pro me, že by bylo lepší, pokud mluvíte anglicky.

Dekuji,

S pozdravem
SapukiSapukiČlen
Přidáno před 8 let
Kdyby někdo chtěl pěknýho integrovanýho Hymra, 2013, 26tis.km, za 620tis...

http://www.trucks...ice_type=2
SapukiSapukiČlen
Přidáno před 8 let
Zase jeden krásnej integráč, 2012, 8tis, najeto, za 440tis. A hned za rohem, v Brně.


http://suchen.mob...fnai=prev#


st)
ivan64ivan64Člen
Přidáno před 8 let

Citovat

Sapuki napsal:

Zase jeden krásnej integráč, 2012, 8tis, najeto, za 440tis. A hned za rohem, v Brně.


http://suchen.mob...fnai=prev#


st)



A dokonce i s nesmyslným 10timístným CZ číslem !!:c
L
lada721Člen
Přidáno před 8 let

Citovat

ivan64 napsal:

Citovat

Sapuki napsal:

Zase jeden krásnej integráč, 2012, 8tis, najeto, za 440tis. A hned za rohem, v Brně.


http://suchen.mob...fnai=prev#


st)



A dokonce i s nesmyslným 10timístným CZ číslem !!:c


Přišel jsem pozdě, už je prodaný.:D:_
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: copy, Laciga, floridan79, Honza11, mafi8, Sapuki, cilistov, ttomass, jamol, ivan64, lada721

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,682,387 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.25851 sekund | Průměrně za: 0.25851 (0) sekund | Dotazy: 127 | Použitá paměť: 2.19MB/4MB