Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Maďarsko - Sárvár nebo Bukfurdo ?: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Maďarsko - Sárvár nebo Bukfurdo ?

Poslední aktualizace před 5 let
R
Radek KaplanČlen
Přidáno před 8 let
Ahoj,

právě jsem se s rodinou vrátil z hotelu Danubius Hotel Bukfurdo **** a samozřejmě jsem nelenil a zkouknul pro mě asi nejzajímavější kempy v lokalitě ... Bukfurdo a Sárvár ...

v obou městech jsem byl už ubytován v hotelu, v Buku v Danubiu a v Sárváru v Park Inn ( před několika lety ještě než rozšířovali Aquaworld ) a můj dojem je následující

Bukfurdo - podstatně větší kemp ( myslím ten : http://www.bukfur...m/kontakt/ ) než opravdu velmi malý kompkatní v Sárváru ... ( http://www.therma...ing_sarvar )

ale zase v Sárváru je lepší ( alespoň se mi tak dnes jevil ) aquaworld, prostě vyžití pro mrňouska ( což je nejdůležitější kriterium výběru :D )

tak jaké máte zkušenosti ? co poradíte ? koukali jsme přes plot a máme leda tak prospektíky ... ( a vlastně ačkoliv jsme byli 5 dnů v Bukfurdu tak jsme si s malou dcerkou vystačili v privátním komplexu hotelu Danubius a do veřejných lázní nevyráželi )

P.S. a červen bude myslíte už dobrý termín ? aby se dalo pobejt venku ? malá chodí zatím do školky takže nejsme vázáni na červenec + srpen (y)

děkuji za každou radu, názor, zkušenost p)
do 3.8.2016 - FIAT Ducato Knaus Traveller C580 2.8idTD 1999

do 21.3.2018 - FORD Transit 350L RIMOR SuperBrig 680TC 2.4TDE 2004

Aktuálně - FORD Transit NobelART A9000 Elegance


Radek 1975 + Lucka 1984 + Andulka 2012 + Lukášek 2016
1jgs - Milan1jgs - MilanČlen
Přidáno před 8 let
Ahoj, ty sis vlastně částěčně odpověděl na svůj dotaz sám. Pokud se bavíme o vlastních lázních, tak Sarvar je celoročně využitelný pro celou rodinu. V létě se ta využitelnost jen rozšiřuje o velkovní areál, ale nabídka zůstává stejná jen větší. Oblíbenost mezi českými a nejem českými rodinami s dětmi je veliká, tak tam bývá dost narváno. Buk je v zimě pro děti dost nevhodný. Zážitkové lázně jsou dost malé a ke klasickým lázním jsou mimo to ještě za příplatek. Vlastní termální bazény jsou přístupné od (teď přesně nevím) 12 nebo 14 let. Venkovní areál nabízí pro děti větší využití, ale jen v letní sezoně.

Který kemp je lepší, to je věc názoru. Oba jsou propojeny se vstupem do lázní. Sarvár je novější. Buk je víc pod stromama. I když po nedávném poměrně radikálním řezu je stínu méně.

Já mám raději Buk, ale asi hlavně proto, že jezdíme bez dětí. Kempy neřeším, protože stávám nejen v Buku "na divoko". V kempu jsem byl za poslední 4 roky 2x. Podruhé začátkem tohoto roku v Mošoni. On ten pobyt v kempu se vstupem do lázní vychází nelogicky velice výhodně. Tam jsem zajel po dlouhé době na jednu noc do kempu a v noci nekončící oslava v sousedním karavanu mě opět přesvědčilo o tom, že zázemí kempu je pro mě zbytečné. Ale to je mimo téma.
Milan :_
__________________________________
Všude dobře, :x tak co doma :^ ???!!!
R
Radek KaplanČlen
Přidáno před 8 let
Díky ... asi ano, asi vyhraje Sárvár ... a proč cestou na jeden den nezkusit i Buk :D
do 3.8.2016 - FIAT Ducato Knaus Traveller C580 2.8idTD 1999

do 21.3.2018 - FORD Transit 350L RIMOR SuperBrig 680TC 2.4TDE 2004

Aktuálně - FORD Transit NobelART A9000 Elegance


Radek 1975 + Lucka 1984 + Andulka 2012 + Lukášek 2016
petr a jarkapetr a jarkaČlen
Přidáno před 8 let
Ahoj Radku my se chystáme s vnoučkem /něco přes 2 roky/ také do Sarvaru a na zpáteční cestě navštívíme na 1 den Gyor. Ovšem tam není u termálů kemp. Parkujeme s obytkou na parkovišti. Jinač tyto termály doporučuji a jsou také vhodné pro děti, je tam i více rušno. Určitě jsou vhodnější v zimě než Buk ale to je můj názor, známe obojí:_Jarka
petr + jarka + vnučka Eliška + vnouček Kryštůfek
copycopyČlen
Přidáno před 8 let
Sakra, mám to tu pod nosom a ešte som tam nikdy nebol.
J
JakoboCZNováček
Přidáno před 8 let
Zdravím, určitě Sárvár - teď jsem se vrátil a jsem z toho nadšený :) cena pro mně překvapivě nízká za 4noci a to zázemí, termály, otvírací doba :)
Spokojenost
I
imro900Člen
Přidáno před 8 let
tiez sme boli tento vikend v sarvari karavanom,mozeme len doporucit.max spokojnost,boli sme s detmi a tiez sa im pacilo.
R
Radek KaplanČlen
Přidáno před 8 let
Abych to ještě trošku rozšířil, byl tady návrh zkusit Tehrmal Camp Pápa ... co myslíte ? Teď už je to jasné, příští víkend Sárvár ale pro příště zase zkusit něco jiného ... dojezdová vzdálenost je príma, cenovka taky ... jen bych se rád zeptal někoho s osobních zkušeností

děkuji
do 3.8.2016 - FIAT Ducato Knaus Traveller C580 2.8idTD 1999

do 21.3.2018 - FORD Transit 350L RIMOR SuperBrig 680TC 2.4TDE 2004

Aktuálně - FORD Transit NobelART A9000 Elegance


Radek 1975 + Lucka 1984 + Andulka 2012 + Lukášek 2016
Sveto1Sveto1Nováček
Přidáno před 8 let
Najdi si čas aj na Hegyko
R
Radek KaplanČlen
Přidáno před 8 let
A v tom Hegyku jsou také nějaké tobogány ? Mě přijde, že je to takový poklidný malý areál ale pro malou už bychom chtěli zkusit něco trošku víc zábavného, skluzavky, tobogány atd ... popravdě viděl jsem jen pár fotek tak se raději ptám :D
do 3.8.2016 - FIAT Ducato Knaus Traveller C580 2.8idTD 1999

do 21.3.2018 - FORD Transit 350L RIMOR SuperBrig 680TC 2.4TDE 2004

Aktuálně - FORD Transit NobelART A9000 Elegance


Radek 1975 + Lucka 1984 + Andulka 2012 + Lukášek 2016
MajliMajliČlen
Přidáno před 8 let
V Hegyku není ani jeden tobogán, to je pro naší generaci 55+. Klid, ticho a vše potřebné v dosahu. Za mě dobrý :^
R
Radek KaplanČlen
Přidáno před 8 let
Díky, ale tentokráte jasně vyhrává Sárvár ... a jejich nabídka atrakcí ... děkuji za odpověď :D
do 3.8.2016 - FIAT Ducato Knaus Traveller C580 2.8idTD 1999

do 21.3.2018 - FORD Transit 350L RIMOR SuperBrig 680TC 2.4TDE 2004

Aktuálně - FORD Transit NobelART A9000 Elegance


Radek 1975 + Lucka 1984 + Andulka 2012 + Lukášek 2016
L
LipicaniČlen
Přidáno před 5 let
Ahoj! Zhruba v půli března plánuji návštěvu termálů a zajímají mne Vaše zkušenosti s plaveckými bazény v zimním období (plaveckým bazénem myslím bazén dlouhý min.25m s dostatečnou hloubkou bez atrakcí).

Jak je to s plaveckým bazénem v Sarváru? (podle dosud zjištěných info, by měl být celou zimu funkční a teplota vody 22-26 stupnů, je to tak i ve skutečnosti?)

Je nějaký plavecký bazén přes zimu v Buku?

Doporučíte i jiný termál, kde se dá v zimě dobře zaplavat a zároveň si tam užijí i neplavci a jsou spojené s kempem?

Pokud někdo řeší podobnou věc tak má zkušenost z Ptuje, plavecký bazén má myslím 32 stupnů a v tom se plave fakt špatně, určitě nedoporučuji!

díky
Michal LeviceMichal LeviceČlen
Přidáno před 5 let
Super plavecky bazén máš v Hajduszoboszlo hneď vedľa kempu cca 30 M . Vrele doporučujem .
M a M Mercedes Le Voyageur integrál
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Radek Kaplan, 1jgs - Milan, petr a jarka, copy, JakoboCZ, imro900, Sveto1, Majli, Lipicani, Michal Levice

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,688,365 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.21963 sekund | Průměrně za: 0.21963 (0) sekund | Dotazy: 107 | Použitá paměť: 2.05MB/4MB