Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Hledám PRONÁJEM/PŮJČENÍ obytného vozu: BURZA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Hledám PRONÁJEM/PŮJČENÍ obytného vozu

Poslední aktualizace před 8 let
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 8 let
zkus třeba tohle: http://www.pujcob...cenik.html

Ale záleží co je u tebe !rozumná cena" :D
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
feroferoČlen
Přidáno před 8 let
Obávam sa, že si mimo realitu a na nesprávnej adrese. Skús si položiť otázku naopak. Požičal by si za 1000 na deň svoje auto do ktorého si dal 1.5 miliona?
JaTJaTČlen
Přidáno před 8 let
Ahoj, myslím, že za 1000,-Kč na den nepůjčíš pro 6 lidí ani jízdní kola........
SapukiSapukiČlen
Přidáno před 8 let
No, nezlob se na mě ani na kolegy. Pokusím se to trochu vysvětlit.
Když si budu chtít přivydělat a půjčím ti auto na 10 dní za 10 tisíc, tak ti ho buď přivezu do Svitav, když jedeš do
Chorvatska, samozřejmě na moje náklady, anebo ti budu hlídat tvoje auto u mě na zahradě.
Teď si představ, že se nabouráš. Jistě jsi dobrý řidič, ale stát se to přece může komukoliv. Auto nebudu mít pojištěné a u obytného auta jdou škody obvykle do statisíců. To se ti jistě nebude chtít platit. Protože do toho dělám, vypočítal jsem si kolik stojí all risk pojištění na deset dní. Dělá to 9200,- Kč. Krátkodobé pojištění je vždy o hodně dražší.
Pojištění by jsi jistě zaplatit nechtěl, protože by to už nebyla rozumná cena. Vydělal bych tedy 800,-.
Teď si představ, že by se na autě něco porouchalo, třeba setrvačník. Jistě by jsi vzal telefon a volal mi, co jsem ti to půjčil za krám. Musel bych tedy sehnat dvě osobní auta s řidiči, aby odvezli z Chorvatska 6 lidí. Náklady na odvoz už počítat nebudu, zrovna tak amortizaci auta.
Tak se ještě jednou omlouvám, ale já ti auto nepůjčím...
M
Miroslav6Člen
Přidáno před 8 let
Ahoj,
auto sice nemám, mám karavan, ale vezmi si to z hlediska osobního a ne finančního (to je jasné).
Chceš si udělat hezkou kempařskou dovolenou a nic na to nemáš. Půjčil by jsi někomu cizímu na čtrnáct dní svoji domáctnost. Svůj záchod, koupelnu, postel, lůžkoviny,talíře, hrnce, příbory a dalších mraky věcí?
Asi ne. Jsou to naše druhé domovy. Nic ve zlém, ale od toho jsou půjčovny. Vím jsou šíleně drahé, ale Tady zřejmě nepochodíš. Přeji Ti ať ten pronájem nějak rozumně seženeš a splníš si svůj plán s letním kempováním.
Z
zdeenaleČlen
Přidáno před 8 let
Nevím jak chceš prožít dovolenou, ale do zmíněného Chorvatska se většinou jezdí na 1-2 místa (cestovatelé prominou) kde se zakempuješ. Proč tedy potřebuješ obytné auto? Nestačí karavan který je levnější?
Obecně si myslím, že půjčovny drahé nejsou. Jak už psali kolegové nade mnou ..... pojištění Allrisk, kempová výbava, jistota servisu .......
Kolik stojí dovolená s cestovkou? Odhadem 30-60 tisíc bez možnosti se přesouvat a poznávat. Je teda půjčení obytky s veškerým pojištěním za cca 30 tisíc moc?
Honzin007Honzin007Nováček
Přidáno před 8 let
Ahoj,
děkuji za reakce. Upřímně jsem očekával i razantnější odpovědi, tudíž díky za schovívavost.
Opravdu jsem dlouho zvažoval, jestli sem mám dávat takovýto dotaz. Procházel jsem net a všechny možné půjčovny a inzeráty. Narazil jsem na pár inzerátů (asi pět), kdy opravdu někdo půjčoval obytňáček pro 6 lidí za cca 1.000 – 1.200 Kč. Byly ovšem již pro tento rok na letní prázdniny zamluvené. Proto jsem se nakonec odhodlal zde zkusit stěstí – jak se říká: „Líná huba, holé neštěstí“…
Po dovolené v obytňáčku toužím už dlouho, bohužel na vlastní zatím nemám. Jsem v tomto „novic“, řízení „větších aut“ do 3,5t mi nedělá problém, zkušenosti mám, jen ne s obytňákem. Proto to chci alespoň zatím vyzkoušet ve půjčeném a tak trochu otestovat jak to celá rodina zvládne.
Jinak mým cílem není dojet do cílové destinace a tam to zapíchnout. Má představa je cestovat třeba i víc dnů, poznat místa, která jinak cestou „na jih“ člověk mine, v Chorvatsku strávit jen část dovolené a zase pomalu zpět.
Již jsem děkoval za schovívavost a to myslím vážně, ale nepouštějte se prosím do mě s argumenty o dovolených u cestovek za 60.000 Kč. Když vynechám cenu za zapůjčení vozu, počítám pak s cenou za palivo, cenou za různé poplatky, cenou za jídlo atd, atd. (a to je ve finále taky nějaká částka), tak jsem prostě zkusil štěstí. Mám na co mám a buď mi to vyjde nebo ne.
Jinak všechny výše uvedené argumenty chápu a je mi jasné, že nejspíš 100% z členů odtud mi nic takto nepůjčí, naprosto chápu, že jsou to vaše druhé domovy. Ale prostě co kdyby to bylo jen 99%, a někdo přistoupil na nějakou vratnou kauci a smlouvu o náhradě příp. škod (nejen na silnici, ale i parkujícímu se může stát cokoliv, to je bez diskuse)... tak prostě hledám dál.
Mějte se krásně a díky za reakce,
Honza
1
1111111111Člen
Přidáno před 8 let
Ahoj, auto za tvoje peníze lze půjčit, ale bude to dosti staré obytné auto v ceně cca do 200 000,- a to pak majitel za 10 000,- 12 000,- půjčí, ale uvědom si, že takto staré auto nebude to, co jsi si zrovna představoval.
Honzin007Honzin007Nováček
Přidáno před 8 let

Citovat

1111111111 napsal:

Ahoj, auto za tvoje peníze lze půjčit, ale bude to dosti staré obytné auto v ceně cca do 200 000,- a to pak majitel za 10 000,- 12 000,- půjčí, ale uvědom si, že takto staré auto nebude to, co jsi si zrovna představoval.


Ahoj,
je mi jasné, že když se poptávám po autě za takovéto peníze, že nepůjde o nablýskaný luxus. Jde mi to, aby byl typovaný na 6 lidí na jízdu, aby se v něm 6 lidí vyspalo, když bude potřeba (stejně se budu jistit stanem, jedu na dovolenou a chci být třeba i chvilku se ženou sám), aby to auto bylo schopné ujet tu cestu...
Honza
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 8 let
Dodělej si C a za litr na den ti půjčím svou sqělou Avku, budete to mít jako dobrodružství, pojedete pěkně pomalu (80) a budete sosat krajinu, poplatky neřeš to zas o tolik není. A jelikož Chorvatsko nemám rád, tak se tam alespoň podívá avka...:_ má všechno co ty ostatní...:r
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
L
LacigaČlen
Přidáno před 8 let
Velmi hezká reakce od Me2d.
cesty toulavycesty toulavyČlen
Přidáno před 8 let
Ahoj, ja si poprve pred lety pujcoval obytku tady
http://www.autopu...index.html
Bylo to docela troufale, sel jsem tam s tim ze si ji z financniho hlediska mohu pujcit max na vikend, ale velmi vstricny majitel mi tehdy udelal tak dobrou cenu, ze jsme ji meli cely tyden. Rad na to vzpominam. Je tedy pravda ze to bylo mimo sezonu a auto by mu stejne po tu dobu stalo nevyuzito.
Kazdopadne drzim palce at to vyjde, urcite je lepsi delat pro splneni svych snu neco nez nic.
ivan613ivan613Člen
Přidáno před 8 let
Tak to u mojej avči by si si to C ani nemusel dorábať.Mám ju otypovanú 9 jazda 5 spanie celková hmotnosť 3500kg.Akurát priateľke sa požičianie auta moc nepáči.
pedapedaČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

Me2d napsal:

Dodělej si C a za litr na den ti půjčím svou sqělou Avku, budete to mít jako dobrodružství, pojedete pěkně pomalu (80) a budete sosat krajinu, poplatky neřeš to zas o tolik není. A jelikož Chorvatsko nemám rád, tak se tam alespoň podívá avka...:_ má všechno co ty ostatní...:r


Jak je to rčení: když nejde Mohamed k hore,musí hora k Mohamedovi?
Sem zvedavej jak dostat Chorvatsko k medvedovo Avče..:D
L
LakyČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

Honzin007 napsal:

Citovat

1111111111 napsal:

Ahoj, auto za tvoje peníze lze půjčit, ale bude to dosti staré obytné auto v ceně cca do 200 000,- a to pak majitel za 10 000,- 12 000,- půjčí, ale uvědom si, že takto staré auto nebude to, co jsi si zrovna představoval.


Ahoj,
je mi jasné, že když se poptávám po autě za takovéto peníze, že nepůjde o nablýskaný luxus. Jde mi to, aby byl typovaný na 6 lidí na jízdu, aby se v něm 6 lidí vyspalo, když bude potřeba (stejně se budu jistit stanem, jedu na dovolenou a chci být třeba i chvilku se ženou sám), aby to auto bylo schopné ujet tu cestu...
Honza



Já začínal takto stejně ale pujčovné bylo za protislužbu opravy této Avie do 3,5t ještě za totality . Je pravda že i v té době to byl přepych sehnat jen to auto a předělat jej . Ale po ujetí ca 5000km mne to chytlo , dnes jsou vozy na jiné úrovni , co se týče vybavení ale i ceny .

Držím palce snad ti někdo zapůjčí nějakou stařenku a možná bude o jednoho bydlikáře více .
Žijeme jen jednou.
Honzin007Honzin007Nováček
Přidáno před 8 let
Ahoj,
díky moc Me2d a ivan613. Poslal jsem vám soukromou zprávu.
Také moc děkuji členu cesty toulavy, jj zkoušel jsem, problém bude asi právě v tom, že hledám v hlavní sezóně.
A nakonec díky Hermanovi, jj já si myslím, že už srdcem bydlíkářem jsem ;-)
Honza
B
babi a dedaČlen
Přidáno před 8 let
http://www.sbazar...aravanu-od

Pokud je ještě zájem.....!o
jesterkajesterkaČlen
Přidáno před 8 let
Ja bych ti moh pujcit dodavku ale 4 dospeli a 2 deti , to by ste se tam asi utloukli a to spani by bylo na hrane :-D , oproti obytce komfort asi na 10 %

https://www.youtu...5NV8FlV2sY
K
karsedNováček
Přidáno před 8 let

Citovat

Honzin007 napsal:

Dobrý den, ahoj,
hledám PRONÁJEM/PŮJČENÍ obytného vozu do 3,5t (řidičské oprávnění B) pro 6 osob na cca 10 dnů v období letních prázdnin 2016.
Půjčení může být odkudkoliv, jde mi hlavně o rozumnou cenu za pronájem.
Zapůjčený vůz bychom rádi použili na rodinnou dovolenou v Chorvatsku (4 dospělí + 2 děti).
Prosím případné nabídky posílejte sem nebo na e-mail: Jan.7.Filipi@seznam.cz nebo na tel: +420605291614.
Děkuji
Filipi

Dobrý den,dneska jsem narazil na stránky této půjčovny http://www.forteso.cz/.
Karel+Marcela+Karolína a Jakub (2007)
LolakLolakČlen
Přidáno před 8 let
Ahoj,

doporučil bych Aukro. Já tam před pár lety sehnal Ducato (myslím r.v. 92, ale ujelo to) v né úplně luxusním stavu za 1100 v hlavní sezoně od soukromníka - prostě tak, jak ho měli, ho pronajali.

Zkus kouknout sem:
http://aukro.cz/automobily-obytne-voz...53?order=p
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,673,485 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.29433 sekund | Průměrně za: 0.29433 (0) sekund | Dotazy: 146 | Použitá paměť: 2.35MB/2MB