Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Vyjadřovátka čili "lajky": OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Vyjadřovátka čili "lajky"

Poslední aktualizace před 7 let

Anketa: Chcete mít možnost jednoduše symbolem se vyjádřit k příspěvku

    Ano [79/115]69 %
    Ne [36/115]31 %
TomTPTomTPČlen
Přidáno před 8 let
Ahoj Míro. Nějak to nehraje. Zde http://www.carava...1850#close mám 3 karavans (můj názor na ně je někde výše..) a něco nehraje, viz příloha. Snad zde není "pan nevím a pan někdo" jak u spoustu věcí v naší domácnosti :D P.S. upozorňuji, že sám sobě neklikám, přišlo by mi to trochu poťouchlé.
Tom & Pavla
Škoda Octavia II 1.9 TDI + Elddis Crown Crest
TomTP Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 8 let
Je to možné, když dojde k chybě při zapisování. Ještě to budu sledovat a ladit. Souvisí to i s tím maxi číslem, jak měl Láďa.
Fun
Smile
T
TandyČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

fun napsal:

Kdo vám posílá "karavánky" nyní zjistíte kliknutím na číslovku za karavánkem a následným kliknutím na "Kdo je poslal?"!)

Klikám na číslovku, napíše mi to Kdo je poslal? (Tak to kdybych věděl neklikám :) ne?) Ten nápis už totiž není odkaz, ale pouze text..... (takže houby, houby zlatá rybko....)
Napadá mne, zda to není tím, že používám OPERU, asi se na ni vy.....
Spíš by bylo prospěšné, aby po kliknutí na příspěvek naskočila poslední stránka na které příspěvek je a nikoliv první, to by mi udělalo radost.
To jen tak na okraj, netrápí mne to.
Tatifer
Lubos a DasaLubos a DasaČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

Tandy napsal:

Citovat

fun napsal:

Kdo vám posílá "karavánky" nyní zjistíte kliknutím na číslovku za karavánkem a následným kliknutím na "Kdo je poslal?"!)

Klikám na číslovku, napíše mi to Kdo je poslal? (Tak to kdybych věděl neklikám :) ne?) Ten nápis už totiž není odkaz, ale pouze text..... (takže houby, houby zlatá rybko....)
Napadá mne, zda to není tím, že používám OPERU, asi se na ni vy.....
Spíš by bylo prospěšné, aby po kliknutí na příspěvek naskočila poslední stránka na které příspěvek je a nikoliv první, to by mi udělalo radost.
To jen tak na okraj, netrápí mne to.


Používám taky Operu a funguje mi to tak, jak Fun píše.
Zdraví
Luboš a Dáša
L
lada721Člen
Přidáno před 8 let
Také nemám ve firefoxu a exploreru problém.:_
T
TandyČlen
Přidáno před 8 let
To jsem celý já. Když si koupím kaktus, uschne. Když si koupím deštník, neprší. A když si koupím na zahrádku trpaslíka, do rána vyroste. Když nahraju link, tak ho funguje jenom púlka. Tak proč by mi měly někde fungovat nějaká čísla, když ani ty fotky mi nešly nahrát...:(
Jo nejčastěji býva chyba mezi klávesnicí a židlí.
Tatifer
T
TandyČlen
Přidáno před 8 let
Mám v počítači Operu, asi se z ní jednou po.... V ní je ten zakopaný pes. Je to verze 12.17, tak možná upgrade to vyřeší.
Tatifer
floridan79floridan79Člen
Přidáno před 8 let

Citovat

Tandy napsal:

[quote]fun napsal:
Spíš by bylo prospěšné, aby po kliknutí na příspěvek naskočila poslední stránka na které příspěvek je a nikoliv první, to by mi udělalo radost.


tahle moznost ale existuje, kdyz kliknes na ty 3 cerny trojuhelnicky ve zlutem policku pod datumem posledniho prispevku tak te to hodi rovnou na posledni prispevek v tom vlaknu ;-)
Fiat Ducato 280 Weinsberg Cosmos 1989 2.5TDI 4x4 (Kosmik)
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 8 let
tak už i facebook to zavedl a my stále nic?

http://magazin.ak...5900fea04/
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 8 let
Mám dotaz, proč, nebo co ? Znamená caravánek u mého nicku a u toho číslo 50. Je to vpravo nahoře pod jménem po přihlášení.
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
floridan79floridan79Člen
Přidáno před 8 let

Citovat

SignBoss napsal:

Mám dotaz, proč, nebo co ? Znamená caravánek u mého nicku a u toho číslo 50. Je to vpravo nahoře pod jménem po přihlášení.


Ze za tvy prispevky ti nekdo uz celkem dal 50 karavanku - lajku.... Ja jich mam jen 43, musim se pochlapit :-)
Fiat Ducato 280 Weinsberg Cosmos 1989 2.5TDI 4x4 (Kosmik)
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 8 let
Ahááááá !!!
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
Martin MrakMartin MrakČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

floridan79 napsal:

Citovat

SignBoss napsal:

Mám dotaz, proč, nebo co ? Znamená caravánek u mého nicku a u toho číslo 50. Je to vpravo nahoře pod jménem po přihlášení.


Ze za tvy prispevky ti nekdo uz celkem dal 50 karavanku - lajku.... Ja jich mam jen 43, musim se pochlapit :-)


Nechlubte se,teď vám závidím.:c
Martin
Facebook- Martin Havelka
L
lada721Člen
Přidáno před 8 let
Když už jste se k tomu vrátili tak přidám postřeh. Vedle karavánku v příspěvku je číslice která neodpovídá skutečnému počtu známkujícím. Čím to?:_
ravykravykČlen
Přidáno před 8 let
Ahoj Fune, dalo by se nějak zařídit, abych zjistil, za který příspěvek mi někdo daroval karavánek?
Myslím to tak, že když se vrátím po nějaké době a vidím, že mi přibyly karavánky (v pravém horním menu), netuším, kde se vzaly a ke kterému příspěvku. Zatím jsem všechny objevil, ale musel jsem procházet, co jsem kde napsal...
Třeba nějaký proklik z toho pravého horního menu... nevím.
Ford Rimor Bluecamp Sky 50
(47+43+11+7)
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 8 let
Díky za nápad, budu se tím zabývat.
Fun
Smile
LerryLerryČlen
Přidáno před 8 let
Moje áno.
JozaJozaČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

ravyk napsal:

Ahoj Fune, dalo by se nějak zařídit, abych zjistil, za který příspěvek mi někdo daroval karavánek?
Myslím to tak, že když se vrátím po nějaké době a vidím, že mi přibyly karavánky (v pravém horním menu), netuším, kde se vzaly a ke kterému příspěvku. Zatím jsem všechny objevil, ale musel jsem procházet, co jsem kde napsal...
Třeba nějaký proklik z toho pravého horního menu... nevím.


dovolil bych si skromě zaprosit za vyřešení tohoto problému - taky bych rád věděl kdo mě dal karavánek a za co ....
T
TandyČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Joza napsal:
dovolil bych si skromě zaprosit ....- taky bych rád věděl kdo mě dal karavánek a za co ....
Když tak skromně prosíš, tak ten poslední jsem dal já. Jen tak pro radost. Doufám, že se někdo přidá.!)
Tatifer
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 7 let
Však už je to dávno zjistitelné. Klikneš na číslo u karavanu,pak se objeví Kdo to poslal. na to klikneš a jsou tam autoři.
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
Franta REZAC Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete upravit anketu v tomto vlákně.
Vy nemůžete hlasovat v anketě v tomto vlákně
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,089,335 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.23670 sekund | Průměrně za: 0.2367 (0) sekund | Dotazy: 153 | Použitá paměť: 2.38MB/2MB