Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Nastavení sat. paraboly: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Nastavení sat. paraboly

Poslední aktualizace před 15 let
PecaPecaČlen
Přidáno před 15 let
No přesně tohle téma jsme vedli v Madarsku, stáli jsme tam s kámošem jak v pohádce " a je to " kroutili jsme paraboulou nastavovali podle němců vedle nás a pak o kousek pootáčeli. V zápětí nám došlo, že satelit je někde 10. 000 km od nás a když pohnem o 2cm tak ve vesmíru už chytáme tak maximálně signál od Polárky. Nakonec jsme něco naladili a po pár lahvích levného červeného vína jsme si ani nevšimlim že v TV mluví Maďarsky.
Mirek a JirinkaMirek a JirinkaČlen
Přidáno před 15 let
Peco,těžká rada.Na Bolkově farmě,se vedle mne automatika točila celý můj oběd.Točilo se to dokola sem a tam,prostě na nesmyslnou opačnou stranu a zase nazpět,když jsem si myslel,že už to našlo tak opět stále dokola.Za tu dobu bych měl nastaveno 10 satelitů. Je fakt,že to asi už umím ???? ,neboť to dělám už půl života profesionálně. Ale jak jsem říkal, ne vždy budeš stát na louce. Tak pozor aby jsi se pak vůbec za ty penízky na satelit podíval. Já trojnožku vezmu,dám na vhodné místo a za 5 minut i sešroubováním / krk odšroubovávám,aby mi nezabrala parabola místo/ paraboly se dívám. A to chytám tu "bombu" Digi TV a kdo to zná ví o čem mluvím. UPC chytne kde kdo a nepotřebuje na to ani odborníka,to si instalují lidi sami. Doporučuji si to natrénovat doma a pak v terénu nebude žádný problém !!! ASTRA 19,2°E je to nejsilnější co na obloze je,to sekne ručička měřáku nadoraz 100% ,němci mají talířky 30 cm ?? a frčí jim to u moře bez problémů / HR/
1-den + 1-dna * 50+, Fiat Ducato 2,5D-Frankia (1994),člun ADVENTURE Fotky s našich cest jsou na http://tvsat.rajc...
Upravil Mirek a Jirinka dne 17.06.2009 10:40, před 15 let
J
jirkamdsČlen
Přidáno před 15 let
JJ Míro vím o čem mluvíš, Digi TV mám taky, když jsem to ladil poprvé, tak jsem to vzdal a nechal až na druhý den, teď to zvládám relativně v pohodě :)
Jirka, Jana, Zuzka 18, Luky15
VOLVO XC90 + HOBBY Kmf 545 Silver Line Jablonec nad Nisou
www.servis-elektro.cz
www.motokary-liberec.cz
feroferoČlen
Přidáno před 15 let
Tiež sme začínali s parabolou na trojnožke, ono to funguje, aj sa to dá naladiť, ale predsa len mimo kempu asi nikto nebude vykladat a ladit anténu na trojnožke. Tak som sa začal pozerať po niečom jednoduchšom. Automat som zavrhol jednoducho kvôli cene. Za 2t € nechcem radšej žiadnu televíziu. Sympatický mi bol aj Twister. Identický systém ako Twister vyrába US firma Winegard za menej než polovicu ceny twistera. Aj som si dopisoval s fešákmi z Winegardu, problém je v tom, že technické parametre satelitov pre US sú iné ako pre Európu, takže by tam bolo potrebné vymeniť LNB. To mi ale tiež nepripadalo ako katastrofa a takmer som do toho aj išiel, medzitým sa mi ale pritrafila kúpa notoricky známeho Kathrein BAS 60 a Shapega. Tyč mi v skrini nevadí, tak som to vzal. Funguje bezvadne, a tych pár minút na naladenie sa na dovolenke vždy nájde.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Deda Lebeda, Mila, Jana a Petr V, EXPEDICE APALUCHA, Rudy, jirkamds, Tajfun, Peca, Mirek a Jirinka, Hroch, fero

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,027,436 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.13250 sekund | Průměrně za: 0.1325 (0) sekund | Dotazy: 60 | Použitá paměť: 1.71MB/2MB