Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Představení: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Představení

Poslední aktualizace před 8 let
AdelaAdelaNováček
Přidáno před 8 let
Dovolte, abychom se krátce představili.
Jsme důchodci nar. 1947 a 1949 - manželé Jirka a Zdena, pocházíme z Chrudimi. V tomto oboru cestování jsme úplní začátečníci.
Jinak máme procestovanou Evropu skoro celou, většinou s CK nebo osobním autem. Letos se nám podařilo splnit si sen a zakoupili jsme dodávku Renault Trafic a připravujeme dle svých představ obytnou přestavbu pro cestování ve dvou.
Doufáme, že tak do půl roku se naše dílo podaří a budeme moci se zůčastňovat Vašich setkání, na které se moc těšíme.
Zdena a Jirka a červená Adela
L
lada721Člen
Přidáno před 8 let
Tak si rychle pospěšte, jaro se blíží.:Dst):_
Jarda a MaruJarda a MaruČlen
Přidáno před 8 let
Vítejte, jsme skoro stejně "mladí" a ke Chrudimi velmi často jezdíme.. Třeba se potkáme .... !y!M:_
J
Jarda885Člen
Přidáno před 8 let
Představení:
Jarda + Hana z Ostravy, klepe nám na dveře šedesátka.
Hana v karavanu vyrostla, mne karavaning velmi rychle zlákal.
V letech 1988,89 jsem postavil karavan vlastníma ruka za vydatné pomoci kamarádů.
Konstrukce později nevyhovala bezpečnostním předpisům pro používání plynu.
V roce 2009 jsme koupili tovární Bürstner 435 Premio.

Jezdíme většinou ve dvou. Občas ve čtyřech se synem a snachou nebo kamarády.
F
ferdasanČlen
Přidáno před 8 let
Zdravím Adélu i s osazenstvem.Tento typ auta bude brzo důchodcovským normálem.Taky se v jednom zabydlujem už druhým rokem a pořád je co vylepšovat.Tak ať se dílo daří a někdy někde nashle.
L
lada721Člen
Přidáno před 8 let
Také mezi námi vítejte a přihlásíte-li na nějaký výjezd určitě mimo jiné získáte nové kamarády.:_
M
Miroslav6Člen
Přidáno před 8 let
Vítejte mezi nás "postižené". Snad na sebe někde v tom širém světě narazíme a poklábosíme.
H
HEKNAČlen
Přidáno před 8 let
Přeji s Adélou hodně km:_
MTSMTSČlen
Přidáno před 8 let
Vitame vas, nikdy neni pozde zacit s necim novym. A auto s diamantem na kapote, dobra volba !M

:_
Jirka + Alena + Renault Master - MTS-2
https://www.carav...i_id=41587
AdelaAdelaNováček
Přidáno před 8 let
Děkujeme všem za milé přivítání.Snažíme se budovat co nejrychleji, ale moc to nejde. Docela nám to hodně zpestřilo tu nekonečniou zimu. Už se těšíme až budeme moci cestovat s bydlíkem. A taky na nové přátele a na nová setkání.
Zdena a Jirka + renault Adela
mekiemekieČlen
Přidáno před 8 let
jojo, v menším autě je všechno trošku složitější při stavbě, ale zase jednodušší při cestování. Co tahle nějaké foto vybavení?
mirek a hana, VW t5, samodomo vestavba druhá v pořadí
AdelaAdelaNováček
Přidáno před 8 let
Přátelé, máte pravdu vestavba je složitá, na vlastní kůži se o tom přesvědčuji, v karavanistickém oboru jsem vyložený laik. Denně studuji forum C24 a půl roku maluji varianty provedení. Jeden karavanista radí chladničku absopční, druhý kompresorovou, topení plynové- naftové atd. V každým případě si musím dát elektriku a plyn udělat dodavatelsky.
K předložení fota vybavení se musím smát, byla by jedna fotka a to WC v kartonu? Jinak makám na Adele. Jsem ve fázi, kdy mám hotové zateplení obytného prostoru 4-8cm silným orsilem a podlahu pod voděodolnou překližkou 3cm extrudovaný polystyrén. Orsil na stopě jsem zakryl palubkami. Z vnější i vnitřní strany izolace je termoreflexní silná Al folie. Pod palubkami je i parozábrana, zřejmě nic neřešící. Měl jsem ji tak tam je?
Přikládám dvě fota celkového pohledu, zpracovaného dcerou dle plánu v 3D programu pro kuchyně.
Popis raději zatím neuvádím, protože dá se říct denně se situace rozmístění spotřebičů mění.
Jirka a Zdena s Adelou.
JozaJozaČlen
Přidáno před 8 let
nevěš hlavu ... uvař kbelík kávy, sedni do auta s metrem a začni měřit a plánovat. Upřímně řečeno - a stavěl jsem čtyři vestavby - je to nejkrásnější fáze celýho karavaningu, v téhle fázi můžeš totiž všechno. Tak hodně úspěchů, třeba to někde zhodnotíme ( třeba na sletu vestaveb )
mekiemekieČlen
Přidáno před 8 let
Můj názor - V Traficovi musíš šetřit každým centimetrem, takže bych volil kompresorovku a naftové topení, nejlépe někde pod podlahou. Plynové topení a absorpční chladnička jsou super, ale pro větší prostory, kde na to máš místo (sání a výdech jak u ledničky, tak u topení, u topení navíc dost velká plocha na stěně). Pak ti stačí 2kg plynová bomba i na dlouhou dovolenou. pro inspiraci - http://www.carava...cle_id=567
mirek a hana, VW t5, samodomo vestavba druhá v pořadí
czunikczunikNováček
Přidáno před 8 let
Tak se představíme taky...
Jsme manželé s 17 měsiční dcerou z Orlové,vášniví motorkáři ,a jelikož jsme si pořídili dceru tak k tomu i karavan. Na moto máme projete celkom hodně a rádi bychom to samé s našim autíčkem.
Budem radi za každou radu,či připomínku neb se učíme za pochodu.
Všem krásný den přejí czuníci:-)
[img][/img]po delší době se stalo a koupili jsme obytné auto...tady jsme na čerpání rad..děkujeme předem
L
lada721Člen
Přidáno před 8 let
Takže se ptejte ale také hledejte. Mnohé je zde zodpovězeno. A šťastné a prázdné cesty.:_
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Adela, lada721, Jarda a Maru, Jarda885, ferdasan, Miroslav6, HEKNA, MTS, mekie, Joza, czunik

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,589,765 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.18450 sekund | Průměrně za: 0.1845 (0) sekund | Dotazy: 117 | Použitá paměť: 2.11MB/2MB