Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Autokamera: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Autokamera

Poslední aktualizace před 7 let
sudwindsudwindČlen
Přidáno před 8 let
Používáte černou sříňku,jakou koupit?
Mirek a JirinkaMirek a JirinkaČlen
Přidáno před 8 let
Na trhu je jich spousta a ceny jdou dolů.Osobně mám HD s GPS. Přeci jenom je záznam kvalitnější a navíc přesně zobrazuje čas,rychlost a místo jízdy.Je k tomu i program do PC,tak když je připojení na internet tak se zobrazí i mapy jízdy. Jinak v kládám cestu i do záznamu normální kamerou a s fotkami,když dělám film z dovolené.
1-den + 1-dna * 50+, Fiat Ducato 2,5D-Frankia (1994),člun ADVENTURE Fotky s našich cest jsou na http://tvsat.rajc...
IVRIIVRIČlen
Přidáno před 8 let
Dlouho jsem uvažoval kterou kameru si koupit.
Vybral jsem TrueCam A4.
Kamera měla sice pěkný obraz, ale jinak nefungovala jak měla. Sekala se a občas nenahrávala.
Takže 2x reklamace, odstoupení od smlouvy do 14 dnů. Peníze po 14 dnech od odstoupení nikde. A podpora - děsná.
Já mám tedy špatnou zkušenost s firmou MagiCam HD SOLUTIONS s.r.o. a proto jejich kamery nemůžu kvůli jejich přístupu doporučit.
VW Caddy, Hobby 400 SFe
Upravil IVRI dne 26.11.2015 18:15, před 8 let
G
GSmanČlen
Přidáno před 8 let
IVRI já naopak. Kamera TrueCam A7 a naprostá spokojenost. Vše funguje jak má, naprostá spokojenost.
IVRIIVRIČlen
Přidáno před 8 let
Jak jsem psal, měla hezký obraz, v prvním momentu se mi moc líbila. Bohužel měla chybu nahrávání. Měl jsem kameru 2x v servisu v Plané nad Lužnicí - jejich oficiálního servisního partnera. Mluvil jsem s nimi osobně i osobně jsem jim závady předvedl. Servis - super - slušné vystupování, pochopení i snaha pomoci. Bez jakýchkoliv problémů.
Servisák mi doporučil A5, která je lepší než A4, kterou jsem měl. Chtěl jsem si koupit. Že je dražší mi nevadilo, peněz mi líto nebylo.
Bohužel podpora prodejce si případ uzavře aniž by se přesvědčila zda je zákazník spokojen. Aniž by se přesvědčila zda jsou peníze ve lhůtě kterou mají v obchodních podmínkách odeslané. Na dotazy proč uzavřeli případ nereagují.
Pro mne je to neakceptovatelné, protože nemám jistotu jak by se postavili k reklamaci.
VW Caddy, Hobby 400 SFe
soukarsoukarČlen
Přidáno před 8 let
Při svých cestách používám mobil Samsung Galaxy Note 3,který má aplikaci Sygic - DashCam na nahrávání cesty a nebo aplikaci DailyRoads Voyager taktéž nahrává cestu,mobil mám v přísavce!o na skle a natáčí a natáčí.....
www.caravan24.cz/images/smiley/smile007.gif
BrevlaBrevlaČlen
Přidáno před 8 let
Ve služebním autě používám Hyundai HD a při přehrávání na TV 1O2" je obraz slabě zaostřený ale když zastavím video tak obraz je ostrý a přečtu značky, návěstí, reklamy ale i SPZ auta předemnou. Teď k vánocům jsem si koupil na naše auto Helmer Carcamera Duo tak jsem zvědav jaká bude, bral sem ji že má TV out a TV in, zadní kameru co k tomu je dám na karavan a budu zároveň vidět co se vzadu děje. Obrazovka se dá přepnout - přední kamera - zadní kamera a nebo obraz v obraze.
.
Vlastik, Ivana, miničivavák Calvin
Auto Jeep Cherokee - grafit
Karavan Hobby 495 UL Excellent
CattaniCattaniČlen
Přidáno před 8 let
Ahoj, používám cca 2 roky DOD LS 460W s GPS - je sice o něco dražší, ale zatím bez jakýchkoli problémů. Tady je odkaz http://www.dod-te...auta-s-gps
Míra, Dana, Shelia II a Hobby Van Exclusive :_
D
DitterNováček
Přidáno před 7 let
Ahoj, potřebuju poradit kvalitní kameru do auto pro staršího pána. Chtěl bych něco za rozumnou cenu, ale aby to mělo záznam na kterým je něco vidět. Pomůže mi někdo?
OldJuhyOldJuhyČlen
Přidáno před 7 let
... teď jsem si koupil akční kameru lamax x8, spokojenost. Je tam i režim do auta.kdybych nemel současnou jenom do auta, řešil bych to s lamaxem, takhle ji vyzkouším jako zpětné zrcátko přes WiFi na tablet (zadní okno karavanu).
Citroen C5 Tourer 2,2 HDi + Hobby Excellent 495 UFE
☆☆☆ CB - 10 ☆ PMR 1/7 ☆☆☆ volačka « oldjuhy boršov »
MajliMajliČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Ditter napsal:

Ahoj, potřebuju poradit kvalitní kameru do auto pro staršího pána. Chtěl bych něco za rozumnou cenu, ale aby to mělo záznam na kterým je něco vidět. Pomůže mi někdo?


Ahoj, používám tuto https://www.tipa..../d-156165/

má tu výhodu, že při každým vystoupení z auta ji nemusíš sundávat a někam schovávat. Montáž na sklo pod zpětné zrcátko je dost nenápadná. Na tomto místě mívá dost aut dešťový senzor nebo kameru na čtení značek.
ufonCZufonCZČlen
Přidáno před 7 let
také používám pár let DOD HD, ve spoustě testů dopadla super a fakt je to rozdíl, hlavně v noci, je vidět ŠPZ atd. Oproti tomu co jsem viděl asi nejlepší. Ovládaní a pár detailů by mohlo být líp ale mohu doporučit. Vejde se hezky za zpětné zrcátko na sklo, takže pro rýpavé pri policejní kontrole nemají co vytknout, protože nebrání výhledu resp. není ani vidět !t
Vlado + Ivča s Kubíkem a Martínkem po světě v Hymer BMC 680
tomokingtomokingČlen
Přidáno před 7 let
Na aliexpresu hledej ... G1W Novatek 96650 . Za 900 Kc i s dopravou nema konkurenci. Ve vsech testech vyhrava nejen ve sve cenove kategorii ale i v konkurenci daleko drazsich kamer .
Je to zdejme nejdiskutovanejsi kamera do auta ... stovky recenzi na youtube .....

https://www.youtube.com/watch?v=Vpoy1...poy1YJ9XeE

https://www.youtube.com/watch?v=Eo76b...o76bkytA3o
......
Chausson 630 (Ford 170Hp) Welcome 2017
KofakKofakNováček
Přidáno před 7 let
Ahoj,vypadá dobře...Koukám taky po něčem a aliexpres je asi jasná volba..:z
fidofidoČlen
Přidáno před 7 let
Fido&Fidorka
Martin MrakMartin MrakČlen
Přidáno před 7 let


Tak tuhle mám a jsem s ní spokojený. Ukládá video v takovém souboru,který bez problémů otevře běžný počítač. To prý všechny neumí.Navíc je menší a nebrání tolik výhledu.
Martin
Facebook- Martin Havelka
D
DitterNováček
Přidáno před 7 let
No z aliexpresu se mi moc kupovat nechce. Člověk nemá jistotu. Ale o akční kameře jsem vůbec neuvažoval. Já chci tu kameru koupit dědovi k narozeninám a kdybych koupil akční, tak by si jí mohl dát do auta i na motorku ne? :)
mengic333mengic333Člen
Přidáno před 7 let
Mám sice len taku obyčajnu, ale keď mi prerezali na parkovisku pneu, tak bolo vidieť chlapíka ako vyšiel z auta oproti, vybral nieco z vrecka a sup-sup do pneu. Idem to ohlásiť a službukonajúci má zdrbal, že má veľa roboty. Vravím mu, že mám aj záznam , čistý prípad. Poslal ma... Dúfam, že som narazil len na debila a nabudúce mi záznam pomôže. Radšej keby sa nič nestalo. !y
54!y+45!f+24!u+17!l
fidofidoČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Ditter napsal:

No z aliexpresu se mi moc kupovat nechce. Člověk nemá jistotu....

Kolikrát si se na Ali spálil? Já tam nakupuji ve velkém a zatím vše OK. Hlavně to co se tady prodává za 1000,- , tak tam nakoupím třeba za 100,-
Fido&Fidorka
F
ferdasanČlen
Přidáno před 7 let
Jak rychle nabíhá ta kamerka z All??(prodleva ??)Dík
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,727,615 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.22455 sekund | Průměrně za: 0.22455 (0) sekund | Dotazy: 146 | Použitá paměť: 2.34MB/4MB