Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Van - klasická amerika...: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Van - klasická amerika...

Poslední aktualizace před 3 roky
floridan79floridan79Člen
Přidáno před 8 let
miluju ty side doors :-) ty me na Kosmikovi tak strasne dlouho chybely....
Fiat Ducato 280 Weinsberg Cosmos 1989 2.5TDI 4x4 (Kosmik)
I
IvanGSČlen
Přidáno před 8 let
floridan79 - a už Ti nechybí?

Dost lidí mi říká, že se jim líbí skříňka s vařičem na dveřích, kvůli možnosti venkovního vaření nebo zvětšení vnitřního prostoru, kde se dá lépe pohybovat, třeba pod zakrytou markýzou by mohly být dveře otevřeny většinu času. Ale že mají odšupovací dveře a tak to nejde. Tak jsem vymyslel, jak odšoupnout dveře a pak "otevřít" ven i skříňku, všechno jde...:-).
floridan79floridan79Člen
Přidáno před 8 let

Citovat

IvanGS napsal:

floridan79 - a už Ti nechybí?

Dost lidí mi říká, že se jim líbí skříňka s vařičem na dveřích, kvůli možnosti venkovního vaření nebo zvětšení vnitřního prostoru, kde se dá lépe pohybovat, třeba pod zakrytou markýzou by mohly být dveře otevřeny většinu času. Ale že mají odšupovací dveře a tak to nejde. Tak jsem vymyslel, jak odšoupnout dveře a pak "otevřít" ven i skříňku, všechno jde...:-).


taky jsem mel soupacky jako kazda spravna evropska dodavka..... ale slovo nejde jsem neznal viz priloha :-) ted uz mi side doors nechybej pac je mam taky. soupacky jsou dobry do stisnenyho prostoru parkovani ze nezabiraji misto pri otvirani ale tot tak vsechny klady. Na parkovisti pred hypermarketem stejne nekempuju :-D
Fiat Ducato 280 Weinsberg Cosmos 1989 2.5TDI 4x4 (Kosmik)
floridan79 Připojili následující obrazek:
p1110042_1.jpg
I
IvanGSČlen
Přidáno před 8 let
Teď v sobotu jsem měl příležitost prohlédnout si krásnou amatérskou vestavbu Peugeot, kde majitel vyříznul do šoupaček klasické vstupní dveře. Geniální nápad, kombinující přednosti obojího:-).
H
HEKNAČlen
Přidáno před 8 let
Ivane nech ty dveře na pokoji:D
I
IvanGSČlen
Přidáno před 8 let
Hekna - jako že bych z toho udělal šoupačky? To určitě ne, tohle mi vyhovuje na 100%.

Automatické sloučení 12.04.2016 10:25:
Noční fotky, uvnitř je světla dost, dokonce až moc, pokud by se rozsvítilo všechno. I samotný LED pás na stropě udělá spoustu světla, naštěstí lze intenzitu plynule regulovat díky dálkovému ovládání.

Neodpustil jsem si jeden, zdánlivě přežitý doplněk - kompas. Tohle je švédská Silva a mám k němu trochu nostalgický vztah, létal jsem s ním na UL letadlech v době, kdy se Důra rodila na výrobní lince, v té době byly GPS v plenkách a na závodech byly zakázány. Tenhle kompas je velmi přesný, často nás bezpečně dovedl domů a troufnu si říct, že nás možná i zachránil. A kupodivu i dnes občas využiju jeho "služeb", přesto, že GPS jsou dokonalé přístroje. Tohle je Becker Professional 6 LMU a přijde mi to jako dokonalá GPS s velkou, 6,2" obrazovkou a zatím jsem nepřišel na funkci, která by mi chyběla, snad jen topografickou mapu bych přivítal. Má dokonce výstup na couvací kameru, tak uvažuji, že bych ji přikoupil, Důra má vzadu rezervu, která není v zrcátku vidět a občas je třeba couvat na centimetry...
www.bmwgs.cz/forum/attachments/2016/01/DSC06261.JPG

www.bmwgs.cz/forum/attachments/2016/01/DSC06263.JPG

www.bmwgs.cz/forum/attachments/2016/01/DSC06319nGS.jpg


Automatické sloučení 12.04.2016 10:58:
A ještě jedna na nových pneumatikách, jsou to ještě větší balóny. Ale fungují, o dírách auto neví a dokonce ani o obrubníku ve 40 km/h, to mne docela vyděsilo...
www.bmwgs.cz/forum/attachments/2016/01/FB_IMG_1460449900778.jpg
Upravil IvanGS dne 12.04.2016 10:58, před 8 let
H
HEKNAČlen
Přidáno před 8 let
To mě děsí silnice neustále,ty díry nebudeš cítit moc se mi Důra líbí:^
I
IvanGSČlen
Přidáno před 8 let
Dnes jsem si hrál s detaily, třeba protiskluzové podložky do zásuvek, naprontoval jsem dřevo, parním čističem jsme vydrbali boudu pro psa a pár dalších drobností...
www.bmwgs.cz/forum/attachments/2016/01/DSC06367.JPG


Automatické sloučení 08.05.2016 21:04:
Nedávno jsem zde na fóru koupil použitý střešní box. Vyčistil jsem ho, sundal samolepky, přelakoval a dnes namontoval...
http://www.bmwgs.cz/forum/attachments...box1GS.jpg
http://www.bmwgs.cz/forum/attachments...box7GS.jpg
http://www.bmwgs.cz/forum/attachments...FBbox3.jpg

Automatické sloučení 08.05.2016 21:22:
Ach to vkládání fotek...
www.bmwgs.cz/forum/attachments/2016/01/FBbox1GS.jpg

www.bmwgs.cz/forum/attachments/2016/01/FBbox7GS.jpg

www.bmwgs.cz/forum/attachments/2016/01/FBbox3.jpg
Upravil IvanGS dne 08.05.2016 21:22, před 8 let
floridan79floridan79Člen
Přidáno před 8 let

Citovat

IvanGS napsal:



Nedávno jsem zde na fóru koupil použitý střešní box. Vyčistil jsem ho, sundal samolepky, přelakoval a dnes namontoval...


moc pekna krabica na strechu, dokonce vypada ze tam i patri originalne jak tam pekne pasuje :-)
Fiat Ducato 280 Weinsberg Cosmos 1989 2.5TDI 4x4 (Kosmik)
I
IvanGSČlen
Přidáno před 8 let
Už jsem byl smířen s hranatějším Topboxem od Thule nebo Ultraboxem od Fiamma, ale pak jsem ve zdejší inzerci zahlédl tenhle box a neváhal... Je aerodynamický, ale přesto hranatý a autu to s ním myslím sluší. Takže máme pojízdnou garsonku s půdou...:-).
www.bmwgs.cz/forum/attachments/2016/01/Drive1.JPG
F
fifa32Člen
Přidáno před 8 let
Čím si ten box lakoval aby to na plastu drželo?
I
IvanGSČlen
Přidáno před 8 let
Box byl lakovaný z výroby, profesionálně a s potřebnými podklady. Kdyby byl hladký a lesklý, asi bych ho jen lehce zdrsnil (spíš zmatnil) jemným smirkem, ale není hladký ani lesklý, něco jako palubní desky v autech, takže stačilo důkladné hloubkové vyčištění (hodil se parní čistič, co máme doma) a nástřik. Odstín jsme nechtěli jako karoserie, na nerovném plastu by metalíza stejně vypadala jinak a jako že jsme se nestrefili, tak přítelkyně vybrala ze vzorníku RAL nejbližší odstín, co je na ráfcích či uvnitř na palubní desce, nechal jsem ho namíchat v klasickém akrylátu a dát do sprejů.

Automatické sloučení 18.05.2016 20:44:
Předevčírem jsem vrtal do střechy a lakoval, včera šrouboval a lepil lištu a dnes konečně...
www.bmwgs.cz/forum/attachments/2016/01/markyza7gs.jpg

www.bmwgs.cz/forum/attachments/2016/01/markyza1GS.jpg
Upravil IvanGS dne 18.05.2016 20:44, před 8 let
Baumgartner JosefBaumgartner JosefČlen
Přidáno před 8 let
Super super super, teď už je to fakt dokonalé, parádní práce :^:^:^ (garsonka s půdou a ještě s pergolou:D:g) Přeju spoustu šťastných kilometrů a krásných zážitků s Důrou.
I
IvanGSČlen
Přidáno před 8 let
Baumgartner Josef - "Garsonka s půdou a pergolou" to je dobrý, to použiju v nějakém článku, pokud dovolíš...:-):-). Dokonalé to ještě není, ale díky.
www.bmwgs.cz/forum/attachments/2016/u/fb_img_1463607952245.jpg

www.bmwgs.cz/forum/attachments/2016/01/FB_IMG_1463607963535.jpg

www.bmwgs.cz/forum/attachments/2016/01/FB_IMG_1463607969437.jpg
Ales a HanaAles a HanaČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

IvanGS napsal:

Baumgartner Josef - "Garsonka s půdou a pergolou" to je dobrý, to použiju v nějakém článku, pokud dovolíš...:-):-). Dokonalé to ještě není, ale díky.
www.bmwgs.cz/forum/attachments/2016/u/fb_img_1463607952245.jpg

www.bmwgs.cz/forum/attachments/2016/01/FB_IMG_1463607963535.jpg

www.bmwgs.cz/forum/attachments/2016/01/FB_IMG_1463607969437.jpg


Nádhera, jednou bych to chtěl vidět na vlastní oči.:g:g:g
Aleš, Hana, yorkshire Jája,
Peugeot Boxer - vestavba Trentino
I
IvanGSČlen
Přidáno před 8 let
Aleš a Hanka - děkuji. Podle toho co máte v nicku, máte větší a komfortnější auto. A na fotkách je všechno hezčí. Přesto Důra patří k tomu lepšímu, i když je ještě dost práce. Mám ho stále radši a atmosféra v něm se dá asi s máločím srovnat. Vidět ho můžete kdykoliv, jsem kousek od Hradce Králové, zítra jedeme do Žiliny na cestovatelský festival a v neděli zpět. Ale jinak kdykoliv...
Ales a HanaAles a HanaČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

IvanGS napsal:

Aleš a Hanka - děkuji. Podle toho co máte v nicku, máte větší a komfortnější auto. A na fotkách je všechno hezčí. Přesto Důra patří k tomu lepšímu, i když je ještě dost práce. Mám ho stále radši a atmosféra v něm se dá asi s máločím srovnat. Vidět ho můžete kdykoliv, jsem kousek od Hradce Králové, zítra jedeme do Žiliny na cestovatelský festival a v neděli zpět. Ale jinak kdykoliv...


Větší bude, ale komfortnější určitě ne, je to r.v. 2000 a nábytek a vybavení tomu odpovídá, ale jak píšeš je naše - člen rodiny a cítíme se v něm dobře. Pro dva a yorkshira tak akorát.
Hezké a příjemné cestování.:_
Aleš, Hana, yorkshire Jája,
Peugeot Boxer - vestavba Trentino
I
IvanGSČlen
Přidáno před 8 let
My jsme dva a borderkolie:-). Díky a také přeji hodně cestovatelských zážitků.

Automatické sloučení 22.05.2016 21:01:
Luxusní víkend na Slovensku, kde se konal první ročník akce Overland, setkání autonomádů, nemělo to chybu!!
Důra s námi uplula 650 relaxačních kilometrů, střešní box i markýza drží, navíc se na místě díky slunečnému počasí velmi osvědčila, ještě jednou díky místním inzerentům, díky kterým jsem ty věci získal.
www.bmwgs.cz/forum/attachments/2016/01/DSC06471GS.jpg


Automatické sloučení 23.05.2016 10:35:
Ještě pár. Bylo tam fakt krásně. A střešní box jako by tam patřil...:-).
www.bmwgs.cz/forum/attachments/2016/01/Overland3.jpg

www.bmwgs.cz/forum/attachments/2016/01/Overland2.jpg


Automatické sloučení 12.06.2016 20:19:
Krásný víkend v kempu U Moniky na Šumavě...
www.bmwgs.cz/forum/attachments/2016/01/13415373_537848123066214_6965556187540955704_o.jpg
Upravil IvanGS dne 12.06.2016 20:19, před 8 let
MirDa2MirDa2Nováček
Přidáno před 8 let
Zdravíme všechny příznivce vestaveb! :-)
Sice v méně velkorysém rozsahu máme za sebou část vestavby do amerického VANu Ford Econoline. Část proto, jelikož kdo jednou začne s vestavbou, nikdy neskončí s jejím neustálým zdokonalováním a neustálým zlepšováním :-)
Tohle vlákno jsme objevili přes Google Image při hledání inspirací a netušili jsme, že jedna z nejpovedenějších vestaveb do klasického amerického VANu vznikla nedaleko od nás, navíc auto je nám důvěrně známé a měli jsme možnost ho nějaký čas zblízka vídávat.
Svět je neskutečně malý! :-)
Rádi bychom se s Vámi podělili o výsledek, kterého jsme dosáhli a zároveň se seznámili se zkušenostmi podobně zaměřených lidí. Z titulu svých zálib používáme VAN pro přepravu a přebývání mimo domov z nejrůznějších důvodů, především při provozování svých zálib a aktivit.
Zdraví Vás Mirek a Daniela! :-)
obrazky.trinom.org/obrazky/a74l_van.jpg
floridan79floridan79Člen
Přidáno před 8 let
I Love American Vans :-) doufam ze se nekdy potkam i s vama i s Ivanem.

Netyka se to sice vanu jako takovych, ale je to o americkem arvickareni a bydleni v bydliku v usa :-) - https://www.youtube.com/user/nomadicf...dicfanatic

ja tam cerpam spousty informaci.
Fiat Ducato 280 Weinsberg Cosmos 1989 2.5TDI 4x4 (Kosmik)
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,834,141 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.16464 sekund | Průměrně za: 0.16464 (0) sekund | Dotazy: 137 | Použitá paměť: 2.28MB/2MB