Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Oblečení Caravan24: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Oblečení Caravan24

Poslední aktualizace před 7 let
Martin MrakMartin MrakČlen
Přidáno před 9 let
A co pouhá nášivka loga a každý si jí může našít na různý oděv.
Martin
Facebook- Martin Havelka
ScooterMartyScooterMartyČlen
Přidáno před 9 let
Jasně, když se bude víc lidí klonit k tomuhle, může být. Za mě nějaký tričko lepší...
Martin (1971) a Lucie (1974) a vždycky nějaký ten pes..., 608 463 502, Abbey GTS 517 a Ford Galaxy II 1.9 TDi 96kw. Dříve Renault Master Pössl.

Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat.
Benjamin Franklin
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 9 let
ten nápad se nám líbí, zkonzultujte to s Funem, jeden čas byli u Funa k dispozici oranžové bundy z logem.
Ale trička a nášivky nebo nažehlovací logo by se nám líbilo.

ještě chci připomenout člena fora "Tranzit" (ahoj pozdravujem tě) který vám na objednávku vyrobí placky z logem a nickem.

:_
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
Upravil Zdenek a Alena dne 11.10.2015 20:59, před 9 let
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 9 let
A co třeba slušivé spodní prádlo či plavky s logem C24 a nickem ? !n
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
JiPe Highlanders Připojili následující obrazek:
cohen.jpg
mbmbČlen
Přidáno před 9 let
To by bral i Děda Lebeda :^
Miloš a Zuzka
hlavně v teple...Autorizovaný servis WEBASTO +EBERSPACHER+ BRANO/ATESO
O
oldjanČlen
Přidáno před 9 let
Označit auto a jeho majitele je bezesporu dobrý nápad, proti tričku s logem nic nemám, rozhodně to nevnímám jako uniformu, ale taková technická, byl jsem na třech srazech a ani jeden rozhodně nebyl na tričko (mimo pár chvilek, kdy vylezl!e) , takže spíš mikina, svetr, bunda, proto by byla praktičtější asi připínací placka s logem a vlastním nickem.
floridan79floridan79Člen
Přidáno před 9 let

Citovat

JiPe Highlanders napsal:

A co třeba slušivé spodní prádlo či plavky s logem C24 a nickem ? !n


Dovolil jsem si upravit pro lepsi predstavu :-)

jinak bych asi souhlasil s odznakem ktery se da pripnout i na zimni bundu treba, ale triko s potiskem taky neni spatny napad kdyz je clovek rad ze je tu clenem. Ruzne kluby mivaji sve obleceni.
Fiat Ducato 280 Weinsberg Cosmos 1989 2.5TDI 4x4 (Kosmik)
Upravil floridan79 dne 12.10.2015 00:50, před 9 let
floridan79 Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
F
ferdasanČlen
Přidáno před 9 let
Souhlas s tričkama,pokud je to kvalita ,dá se nosit i mimo sraz a tím propagovat určitý směr..Máme už 3 s logem a není to problém,ale vždycky se to projednávalo s "majitelem".Ten by měl odsouhlasit použití jeho loga(nebo taky ne).
ScooterMartyScooterMartyČlen
Přidáno před 9 let
Trochu mě překvapuje, kolik ne-správců fóra mě upozorní na tak samozřejmou věc, jako jsou nějaká autorská práva k logu a práva funa rozhodovat. Pro všechny tedy. S funem jsem jednal samozřejmě dříve, a shodou okolností mnohem dříve, než jsem tu něco napsal, funův předběžný souhlas mám, a až budou nějaké nástřely budu žádat jeho vyjádření dříve, nežli je sem postnu.
A teď se můžeme v klidu dál věnovat tomu, co by se tak zhruba komu líbilo. !)
Martin (1971) a Lucie (1974) a vždycky nějaký ten pes..., 608 463 502, Abbey GTS 517 a Ford Galaxy II 1.9 TDi 96kw. Dříve Renault Master Pössl.

Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat.
Benjamin Franklin
R
RudyČlen
Přidáno před 9 let
V dřevních dobách tohoto fóra se prodejem oblečení a symolepek s logem financoval provoz servru, na kterém tento web běžel. Z těchto dob mám v autě čepici, černou kšiltovku s logem.
Berte to jako tip.
ScooterMartyScooterMartyČlen
Přidáno před 9 let
Díky Rudy, mě by kšiltovka nenapadla, protože k nim mám averzi. Dokonce i v rámci kapitanátu ostatní kolegové nosí kšiltovku a já buď šátek nebo kulicha... :-D
Ale může to být dobrá alternativa.
Martin (1971) a Lucie (1974) a vždycky nějaký ten pes..., 608 463 502, Abbey GTS 517 a Ford Galaxy II 1.9 TDi 96kw. Dříve Renault Master Pössl.

Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat.
Benjamin Franklin
HatitiHatitiČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

Deda Lebeda napsal:
"Dobrý" nápad, bílé nátělníky, chlapi červené trenýrky, ženské modré s gumičkou a jednotné Jarmilky. :o ....

Mno ...
... my dříve narození (již se k nim počítám) to asi vidíme trochu jinak ...
Kdysi to Pan Werich definoval asi takto:
„To je blbý, to se bude líbit! .... Tahle dobrovolná stádnost mě vždycky fascinovala. Ať se jednalo o jakoukoliv. ..."

Plně chápu pohnutky Dědy Lebedy, protože moje první reakce byla naprosto stejná! Taky jsem si vybavil červené trencle s bílým nátělníkem a "modře zagumičkované" poklady spolužaček pod bílým tímtéž, přičemž vše mělo stejné fundamenty - jarmilky, jak jinak, zase s gumičkou!

Nejsem zastáncem žádného uniformování a "houfné dobrovolnosti", jakými jsou mnohdy zde pořádané výjezdy. Pár jsem jich absolvoval a už jezdím pouze na vestavbové slety, protože ty mají aspoň nějaký smysl. Raději jedu s pár kamarády někam nadivoko, kde je mnohdy problém už se třemi vozy, nebo soupravami. Nicméně stále pokukuji po bydouších všeho druhu a sonduji, zda nemají nálepku C24. Ano, jsem jeden z těch, který se vyjádřil, že jí sundá, ale nejsem z těch, kteří se za ní stydí! A v tom je rozdíl!
Ano - měli bychom se poznat, kdekoliv se poznat. Nálepka na autíkovi, kšiltovka na lebi, či placka na jakémkoli oděvu to řeší - "uniformu zavrhuji"! :@
(Zavrhuji z důvodů čistě osobních, tedy z důvodů výše popsaných, které evokují dávno minulé ... )

Osobně mám vlastně taky "uniformy", ale jenom moje! Trička v barvě bydlouše s odrazkovým nápisem na zádech, s nápisem mého niku " HATITI".
Ke kšiltovkám jsem se ještě nedopracoval, protože mne to nenapadlo - díky tedy za tipa! .... :-)

Mno ... a když jsem si to po sobě přečetl, tak jsem vlastně zjistil, že si tak trochu protiřečím, ale uniformy fakt nemusím! Kromě zde již popsaných "gumičkových" souprav v provedení chlapeckém a dívčím, následované modrými košilemi s rudými šátečky, posléze již narudlými kravatami s logem jakéhosi SSmládeže, mne v životě postihla i uniforma kopřiváková, následně maskáčová a nakonec modrá dopravácká. Všechny měly jedno společné - "přesně daný režim toho, co se může, smí a naopak nemůže a nesmí! A o rozkazech a příkazech se už zmiňovat snad ani nebudu ... (stejně mně tady většinou máte za magora - není myšlena hodnost vojenská, ale stav duše) ... :_ :D

Howgh!
!y+!u+!i+:i+:i
"Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká aby byl a je, tak má bejt to co je a nemá bejt to co není, jak tomu v mnoha případech je!" :^
(Pan Jan Werich)
Upravil Hatiti dne 12.10.2015 14:34, před 9 let
VasuVasuČlen
Přidáno před 9 let
Dělal jsem také spoustu akcí, kde bychom měli vědět s kým máme tu čest a nakonec jsme to vyřešili, že na takových akcích jsme dali účastníkovi na krk visačku se jménem, s přezdívkou a bydlištěm, bez koncové adresy.
Rychlé a levné.
F
ferdasanČlen
Přidáno před 9 let
Pro Martyho-Nic ve zlým,ale pokud by tady bylo někde uvedeno,že je to se správcem fora projednáné,tak si myslím,že žádný ne-správce na toto nebude upozorňovat.Howgh.
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 9 let
Ahoj,
já mám rád kšiltovky a v zimě vlněné čepice. Proto připravuji po vzoru té staré, které již dosluhují, mírně inovovanou a kvalitnější na jaro.
Uvažuji i o mikinách, samozřejmě tričkách a dalším oblečení. Záleží jenom na zájmu.
Jinak pokud si někdo vyrobí zcela nekomerčně pro svoji potřebu tričko, nebo jiné oblečení s logem C24, tak to samozřejmě nevadí.
A budu rád, když mi dáte vědět co chystáte.

A ještě přidám anketu, tak hlasujte.
!)
Fun
Smile
zuzi777azuzi777aČlen
Přidáno před 9 let
Na jednom z našich prvních výletů s bydlíkem v Polsku na srazu dostala celá osádka " machršňůry" se jmenovkou , na kterou paní z pořádající organizace k tomuto úkonu určená vypisovala poctivě jména členů. Vtipné bylo, že já byla "nick" ostatní z posádky "normální".
Ale "machršňůru" mám samozřejmě schovanou dosud.
Vůbec by mě neuráželo ji mít s logem C-24 a na ní svoji jmenovku.
Na karavanu nám momentálně chybí logo( odjelo na starém bydlíku) , ale náprava se chystá.
Hrozně ráda na cestách koukám kdo je "náš". I když se tu občas na sebe vrčí, stejně je to prima tipovat si kdo je asi pod nálepkou schovaný. A jsem moc ráda , že už pár fajn lidiček známe osobně.
Zuzka , Honza , Honzík : 53+57+ 12.
====
Až nám bude těžko , zakloníme hlavu a koukneme se na nebe...uvidíme tam sice úplný hoxxo, ale otevřeme si dýchací cesty a budeme mít víc kyslíku ! :-)
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 9 let
:_ta šňura na klíče je dobrý nápad teď máme s logem Lidl a C24 by se nám líbilo
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 9 let
HATITI - :^ jako vždy.

Sorry, že jsem se zeptal na povolení k logu.....jsem vinen.
A jak to tak vidím, asi radši zůstanu "tajnej". Na společné výjezdy nejezdím. A na Vestavbách ( byl jsem dvakrát ) se holt budu ptát kdo je kdo.
Až nalakuju auto, tak si maximálně vyžádám samolepku na auto.
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
HatitiHatitiČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

SignBoss napsal:
HATITI - :^ jako vždy. .....

... Díky steré! (Za podporu ...)
Smutné je ovšem to, že "nadpoloviční většina"(rozuměj skoro všichni, přes to, že poloviny jsou vždy stejné) nechápe "wo co go"! A to mně fakt sere! A fest! Jsme stádo volů, ovládané stádo volů, stádo volů, které nemá "vlastní názor" a pokud ho čistě náhodou má, tak s ním (pro jistotu a nebo z obav z následků) nesouhlasí!
Chce se mi zvracet! Né z alkoholu a nebo blbýho žrádla, ale z toho, jak se "svět vyvíjí"!
Jen houšť a větší kapky! Lidi! Nebojte se čouhat z řady! Já Čouhám už od mateřské školy a je to docela fajn - kam příjdu, tam si mně pamatují! Akorát já si nepamatuji, odkud mne znají, ale to je mi úplně jedno! (Mnozí z vás jistě ví, že když se ku mé maličkosti hlásili, byl jim položen dotaz ve smyslu: "A Ty jsi kterej?"
(Dneska jsem byl u jedné "ranhojičky". Všichni ostatní pacoši museli dávat kartičky pojištěnce a mně sestra řekla: "Minulý týdem jsme si s paní doktrokou říkaly, že už jste tady dlouho nebyl" - to jenom tak ...)
Fakt si všechny nepamatuju, ale vím, že jsem jedinečnej, neopakovatelnej a mnohdy i nezapomenutelnej! Zní to hrdě, co? Ale je to fakt! Nejmenuji se "Josef Novák" - jsem jenom jeden svého příjmení v celé ČR. Kdo se tím může pochlubit? A moje "Hatiťárna" je taky jedinečná! Druhá taková není! (S cukrem v nádrži, zkratovanou elektrikou a magnetickým popelníkem na kastli! )

Ahóóój!!! Kamil
!y+!u+!i+:i+:i
"Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká aby byl a je, tak má bejt to co je a nemá bejt to co není, jak tomu v mnoha případech je!" :^
(Pan Jan Werich)
pedapedaČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

mb napsal:

To by bral i Děda Lebeda :^


Ten je má s logem Lidl

Automatické sloučení 13.10.2015 15:46:
:^

Citovat

fun napsal:

Ahoj,
já mám rád kšiltovky a v zimě vlněné čepice. Proto připravuji po vzoru té staré, které již dosluhují, mírně inovovanou a kvalitnější na jaro.
Uvažuji i o mikinách, samozřejmě tričkách a dalším oblečení. Záleží jenom na zájmu.
Jinak pokud si někdo vyrobí zcela nekomerčně pro svoji potřebu tričko, nebo jiné oblečení s logem C24, tak to samozřejmě nevadí.
A budu rád, když mi dáte vědět co chystáte.

A ještě přidám anketu, tak hlasujte.
!)
Upravil peda dne 13.10.2015 15:46, před 9 let
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,346,705 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.22657 sekund | Průměrně za: 0.22657 (0) sekund | Dotazy: 149 | Použitá paměť: 2.37MB/4MB