Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Oblečení Caravan24: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Oblečení Caravan24

Poslední aktualizace před 7 let
ScooterMartyScooterMartyČlen
Přidáno před 8 let
Pojal jsem takovou myšlenku a zjišťuji jestli by byl zájem. Kdysi v komunitě skútrařů jsme si nechali udělat trička, mikiny a bundy s logem klubu a s nickname jednotlivých členů. Výborně se to osvědčilo na různých srazech, protože z internetu jsme se znali, ale osobně ne všichni. Ostatně i v hodnocení Srazu vestaveb někdo zmínil, že bychom mohli mít na srazech na autech nějakou identifikaci. No a tohle je podobné. Čili otázka zní: měli byste zájem o nějakou drobnou kolekci s logem Caravan24 a loginem? A napište kdyžtak i co byste si zhruba představovali. Když bude zájem, nechám udělat nějaký návrh atd. Když zájem nebude, nebo když mi vysvětlíte, že je to hloupost, pustím to z hlavy... :P
Martin (1971) a Lucie (1974) a vždycky nějaký ten pes..., 608 463 502, Abbey GTS 517 a Ford Galaxy II 1.9 TDi 96kw. Dříve Renault Master Pössl.

Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat.
Benjamin Franklin
Upravil Fun dne 02.02.2017 15:56, před 7 let
ScooterMarty Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen
Deda LebedaDeda LebedaČlen
Přidáno před 8 let
"Dobrý" nápad, bílé nátělníky, chlapi červené trenýrky, ženské modré s gumičkou a jednotné Jarmilky. :o
Vzhledem k tomu, že někteří členové již sundavají ze svých karavanů i samolepky C24, tak nevím zda se svým nápadem uspěješ
M
Miroslav6Člen
Přidáno před 8 let
Ahoj,
ono je to těžké. Mnoho z nás zažilo doby kdy jsme si užili jednotného oblečení, stejnokrojů a uniforem až až. I nyní jsme mnozí z nás včetně mě nuceni nosit v práci předepsaný oděv. Asi k němu máme jistou averzi. Viz příspěvek děda Lebeda. Je hezké na větší akci, když je na první pohled vidět, že ti jsou z toho klubu a ti zase z jiného. Jeden poznatek z praxe. Zúčastnil jsem se výjezdu na Caravanfest Velemín a z C24 tam bylo cca 100 posádek. Jelikož to bylo setkání široké karavanistické veřejnosti tak jsem chtěl reprezentovat C24 tak jsem
nasadil tričko C24, které jsem dostal od funa na jednom výjezdu. Byl jsem tam ze všech jediný!
Za mě dobrý nápad, ale svoboda je i o tom, že si na sebe vezmeš co uznáš za vhodné. Pokud se Tvůj nápad podaří dotáhnou do konce tak já bych si klidně u Tebe módní kolekci C24 objednal.
Pepa001Pepa001Člen
Přidáno před 8 let
Jedna věc je jistá, deset lidí deset názorů , já bych byl tady té věci nakloněn a určitě by mě bylo jedno jestli v tom na akci budu chodit jako jediný, jelikož bych si to na sebe vzal dobrovolně. Když bych se vrátil k vševestavbovému srazu tak tam by kombinace oblečení a označení auta byla jenom ku prospěchu, potom by jsme měli jistotu že se bavíme vždy s majitelem vozu atd.
Takže za mě dobrý nápad, teď jenom aby bylo více takových nadšenců .
Pepa, Alča, Niki (11) VW T4 + střešní stan , karavan N-126n
ScooterMartyScooterMartyČlen
Přidáno před 8 let
Hm, tohle co píše Děda mě nenapadlo protože na těch skútrařských akcích to nevypadalo jako uniforma. Každý si podle chuti objednal různé barvy, takže jediná jednotící věc bylo to logo. Navíc na rozdíl od samolepek lze snadno obléct nebo neobléct a na rozdíl od minulých let a pracovních stejnokrojů je tam ta dobrovolnost jestli se chci identifikovat nebo nechci. Ale rozumím tomu a je to právě jeden z těch názorů po kterých jsem se pídil. Díky.
Martin (1971) a Lucie (1974) a vždycky nějaký ten pes..., 608 463 502, Abbey GTS 517 a Ford Galaxy II 1.9 TDi 96kw. Dříve Renault Master Pössl.

Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat.
Benjamin Franklin
D
DostalČlen
Přidáno před 8 let
Myslím, že kvalitní polo triko nebo mikina s límečkem a decentním logem Caravan24 na hrudi, by vůbec nebylo od věci.Navíc by nám ho mohl přinést Ježíšek pod stromeček.My bychom měli radost, a naše drahé polovičky (které by triko nebo mikinu pro nás objednali) o jednu starost míň.
mtruellemtruelleČlen
Přidáno před 8 let
Jsem členem fora o hodinkách ( druhé moje hobby ) a tam proběhla stajná akce vloni - polokošile s decentním logem na hrudi vlevo, výběr asi z padesáti odstínů a zájem byl veliký.
TomTPTomTPČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

Deda Lebeda napsal:

"Dobrý" nápad, bílé nátělníky, chlapi červené trenýrky, ženské modré s gumičkou a jednotné Jarmilky.


Srovnávat ten nápad s tímto, to už musí být člověk vskutku dostatečně degenerovanej.
Tom & Pavla
Škoda Octavia II 1.9 TDI + Elddis Crown Crest
Puclik 308Puclik 308Člen
Přidáno před 8 let
Dobrej nápad hlavně decentně a kvalitní materiál za mně ANO
JozaJozaČlen
Přidáno před 8 let
myslím, že nejde o uniformu, ale o "čitelnost" a taky o to, že se chci přihlásit k nějaké skupině lidí. Předpokládám, že tím nebude podmíněno členství v Caravan24 - pak by to byla uniforma.
Kdo chce - ten může.
ScooterMartyScooterMartyČlen
Přidáno před 8 let
Jsem rád, že se to tu trochu rozproudilo. Ten kamarád, co by měl dělat to oblečení mě teď požádal o necelé dva týdny posečkání z nějakých svých důvodů, tak máme čas si ujasnit co by to tak mělo být.
Martin (1971) a Lucie (1974) a vždycky nějaký ten pes..., 608 463 502, Abbey GTS 517 a Ford Galaxy II 1.9 TDi 96kw. Dříve Renault Master Pössl.

Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat.
Benjamin Franklin
mtruellemtruelleČlen
Přidáno před 8 let
[quote]ScooterMarty napsal:

Jsem rád, že se to tu trochu rozproudilo. Ten kamarád, co by měl dělat to oblečení mě teď požádal o necelé dva týdny posečkání z nějakých svých důvodů, tak máme čas si ujasnit co by to tak mělo být.[/quote

Jen pro ilustraci... Takhle dopadlo to naše tričko z hodinkového fora:
mtruelle Připojili následující obrazek:
image_146.jpg
TomTPTomTPČlen
Přidáno před 8 let
Mě by se líbilo triko, nášivka, mikroutěrka na brýle :-)
Tom & Pavla
Škoda Octavia II 1.9 TDI + Elddis Crown Crest
ScooterMartyScooterMartyČlen
Přidáno před 8 let
To tričko je pěkné a logo decentní. Ale myslím, že s logem C24 se tomu můžeme přiblížit.
Mikroutěrka jaksi nesplňuje tu myšlenku představit se. Na druhou stranu, někteří možná budou chtít klubové triko, ale nebudou na něj chtít svůj nick. Všechno je možné...
Martin (1971) a Lucie (1974) a vždycky nějaký ten pes..., 608 463 502, Abbey GTS 517 a Ford Galaxy II 1.9 TDi 96kw. Dříve Renault Master Pössl.

Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat.
Benjamin Franklin
atlanticatlanticČlen
Přidáno před 8 let
Dobrej nápad a sto lidí sto názoru kdo bude chtít koupí kdo nebude nekoupí
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 8 let
Již jsem to nabízel funovi. Bez odezvy.

Měla to být kusová výroba i po jednom kusu.

Jinak by tohle měl spíše schválit provozovatel fóra. Však je to logo fóra. A fórum má svého provozovatele.

Přeci jen nebudu dělat reklamu někomu kdo o to nestojí.
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
ScooterMartyScooterMartyČlen
Přidáno před 8 let
Poslal jsem ti SZ
Martin (1971) a Lucie (1974) a vždycky nějaký ten pes..., 608 463 502, Abbey GTS 517 a Ford Galaxy II 1.9 TDi 96kw. Dříve Renault Master Pössl.

Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat.
Benjamin Franklin
mtruellemtruelleČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

ScooterMarty napsal:

To tričko je pěkné a logo decentní. Ale myslím, že s logem C24 se tomu můžeme přiblížit.
Mikroutěrka jaksi nesplňuje tu myšlenku představit se. Na druhou stranu, někteří možná budou chtít klubové triko, ale nebudou na něj chtít svůj nick. Všechno je možné...

Jen pro orientaci ... Cena jednoho polo třída vyšla na 180Kč.
HorniciHorniciČlen
Přidáno před 8 let
Dobrý nápad hlavně decentně a kvalitní materiál, triko s límečkem ( viz. hodináři), mikina.
Líbilo se mi jak byli oblečeni v CC Strážnici, viz jejich foto na stránkách na národním srazu letos na podzim ve Strážnici.
tulaktulakČlen
Přidáno před 8 let
A co tak polo triko s obrazkom auta,privesu a slniecka? Co je ako obrazok C24.cz?
Ja som si tu nalepku objednal a bratovi sa ten obrazok velmi pacil tak si nalepku objednal aj on ;-)
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,042,583 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.31510 sekund | Průměrně za: 0.3151 (0) sekund | Dotazy: 138 | Použitá paměť: 2.26MB/4MB