Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 stropní světlo - ducato minibus: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

stropní světlo - ducato minibus

Poslední aktualizace před 15 let
S
stepanČlen
Přidáno před 15 let
... mám problém se zadními stropními světly v mojí dodávce ducato (2003)
... při otevření dveří se normálně rozsvítí a při zavření všech dveří nornálně zhasnou ... až sem je to OK :-) ale když otevřu dveře a světlo se rozsvítí a já ho chci přesto zhasnout nebo nechci aby se rozsvěcovalo s otevřením, tak přímo na světle překlapnu do jiné polohy .. že ano ?? světla mají tři polohy překlapnutí, ale vůbec na překlapávání nereagují .... to asi není normální co ? nemáte někdo tip co s tím ?

PS... ke světlům vedou vždy tři drátky a klíček není vůbec v zapalování...

dík moc za rady
stepan
Upravil stepan dne 15.05.2009 09:46, před 15 let
P
AnonymČlen
Přidáno před 15 let
no asi chyba přepínače ve světlu. tři drátky jsou v pohodě, plus, mínus ( pro trvalé svícení) a spínaný minus ( otevřené dveře).
S
stepanČlen
Přidáno před 15 let
... to byla taky moje první úvaha ... ale že by byly rozbité zrovna oba dva ? (jsou tam vzadu dvě světla)
zkusím to proměřit ...
furgonfurgonČlen
Přidáno před 15 let
já mělDucato z 97 ale v kabině světýlko jde buď na dveře anebo furt,ale pokud máš otevřené dveře nezhasneš,kamarád to řešil malým vypínačem vedle ,teď mám 95 a tam to předchozí majitel vyřešil že buď svítíš anebo ne ,nereaguje na dveře:x
Jarda a Zuzka
Fiat 2.3 Carado 448
P
AnonymČlen
Přidáno před 15 let
no bůh ví, jak to je. začal bych přeměření kontaktů. mezi dvěmi by mělo být furt plus minus, mezi dalšími jenom při otevřených dveřích....
ogarogarČlen
Přidáno před 15 let
Je to v poriadku,svetlo sa nedá vypnúť.Ja som to vpredu tiež riešil malým vypínačom.

ahoj
Peter a Stanka
D
DanNováček
Přidáno před 15 let
Je to zvláštní, ale je to opravdu tak. Mám Peugeot Boxer minibus r. v. 2000 a má to úplně stejně. Světlo nejde při otevřených dveřích vypnout.:@
S
stepanČlen
Přidáno před 15 let
... jo jo prostě jsem vyřadil dveřní spínač a teď si světlo pustím jen když chci ...
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: stepan, Petr a Lucie, furgon, ogar, Dan

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,123,091 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.13943 sekund | Průměrně za: 0.13943 (0) sekund | Dotazy: 84 | Použitá paměť: 1.88MB/2MB