Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 LED pásek: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

LED pásek

Poslední aktualizace před 4 roky
RudyHRudyHČlen
Přidáno před 8 let
Sorry, ale musím:
Proklínám toho, kdo si jako první vymyslel používat LED pásky, nebo intenzivní LED osvětlení k venkovnímu osvětlení obytky.
Majitel si pak večer to své "Las Vegas" užívá, ale to, že se tak vystavuje jako sexuální pracovnice ve výkladní skříni na Reeperbahnu mu asi nevadí nebo si to ani neuvědomuje...
Měl jsem několik LEDkových setkání.. kupř loni v září jsme byli již asi den v kempu v Njivici a vedle nás se uvolnilo místo. Načež tam přistála relativně nová obytka s českým SPZ, a pak to při setmění začalo... nejenže se při tom jeho LED světle u našeho auta asi 10m daleko dalo ještě číst, ale pak ten borec pustil "varhany" a ty b*ý ledky měnily barvu až do půlnoci ...poprosil jsem ho, aby to ztlumil nebo vypnul, říct si nedal.
Následující den jsme se sebrali a jeli jinam.
Jezdíme poslední dobou hodně po Evropě, ale ty LEDkový pásky jsem registroval jen u Čechů, ale měl to letos v říjnu (i s "varhanama" abych byl spravedlivej) i jeden Němec ve Španělsku.

Pánové vykašlete se na to, dejte si, prosím, před obytku obvyklé normální světlo...nejste za tmy obvykle sami a těm druhým to může dost vadit. ....Ale jinak si samozřejmě dělejte co chcete.......
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 8 let
Čím víc světla, tím víc komárů. Večer si svítím svíčkou. Jó romantika.......
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
R
Radek KaplanČlen
Přidáno před 8 let
Ahoj, díky všem za rady a inspiraci ... tak rozhodně do toho LED pásku chci jít ale také si uvědomuji ten šajn a bez regulace jasu to ani nehodlám zkoušet ... přes zimu na to bude čas to řádně vykoumat ... !t
do 3.8.2016 - FIAT Ducato Knaus Traveller C580 2.8idTD 1999

do 21.3.2018 - FORD Transit 350L RIMOR SuperBrig 680TC 2.4TDE 2004

Aktuálně - FORD Transit NobelART A9000 Elegance


Radek 1975 + Lucka 1984 + Andulka 2012 + Lukášek 2016
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

Radek Kaplan napsal:

Ahoj, díky všem za rady a inspiraci ... tak rozhodně do toho LED pásku chci jít ale také si uvědomuji ten šajn a bez regulace jasu to ani nehodlám zkoušet ... přes zimu na to bude čas to řádně vykoumat ... !t


Na regulaci venkovního pásku používám tohle: http://eshop.kara...-ovladacem

Světlo ztlumíš dle libosti a neoslňuje to tebe ani sousedy.
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
R
Radek KaplanČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

Zdenek a Alena napsal:

Citovat

Radek Kaplan napsal:

Ahoj, díky všem za rady a inspiraci ... tak rozhodně do toho LED pásku chci jít ale také si uvědomuji ten šajn a bez regulace jasu to ani nehodlám zkoušet ... přes zimu na to bude čas to řádně vykoumat ... !t


Na regulaci venkovního pásku používám tohle: http://eshop.kara...-ovladacem

Světlo ztlumíš dle libosti a neoslňuje to tebe ani sousedy.


Jasan, přesně po tomhle jsem pokukoval :g
do 3.8.2016 - FIAT Ducato Knaus Traveller C580 2.8idTD 1999

do 21.3.2018 - FORD Transit 350L RIMOR SuperBrig 680TC 2.4TDE 2004

Aktuálně - FORD Transit NobelART A9000 Elegance


Radek 1975 + Lucka 1984 + Andulka 2012 + Lukášek 2016
V
verca12Člen
Přidáno před 8 let
ahoj mrkni třeba sem zrovna jeden prodávám je 5metrový a voděodolný komplet v sadě
http://elektro.ba...vladac.php
R
Radek KaplanČlen
Přidáno před 8 let
Cenovka super, jen je to trošku moc barevné ... ufff ... popřemýšlím, chtěl jsem jít do klasické teplé bílé ...
do 3.8.2016 - FIAT Ducato Knaus Traveller C580 2.8idTD 1999

do 21.3.2018 - FORD Transit 350L RIMOR SuperBrig 680TC 2.4TDE 2004

Aktuálně - FORD Transit NobelART A9000 Elegance


Radek 1975 + Lucka 1984 + Andulka 2012 + Lukášek 2016
Petr071Petr071Člen
Přidáno před 8 let

Citovat

RudyH napsal:

Sorry, ale musím:
Proklínám toho, kdo si jako první vymyslel používat LED pásky, nebo intenzivní LED osvětlení k venkovnímu osvětlení obytky.
Majitel si pak večer to své "Las Vegas" užívá, ale to, že se tak vystavuje jako sexuální pracovnice ve výkladní skříni na Reeperbahnu mu asi nevadí nebo si to ani neuvědomuje...
Měl jsem několik LEDkových setkání.. kupř loni v září jsme byli již asi den v kempu v Njivici a vedle nás se uvolnilo místo. Načež tam přistála relativně nová obytka s českým SPZ, a pak to při setmění začalo... nejenže se při tom jeho LED světle u našeho auta asi 10m daleko dalo ještě číst, ale pak ten borec pustil "varhany" a ty b*ý ledky měnily barvu až do půlnoci ...poprosil jsem ho, aby to ztlumil nebo vypnul, říct si nedal.
Následující den jsme se sebrali a jeli jinam.
Jezdíme poslední dobou hodně po Evropě, ale ty LEDkový pásky jsem registroval jen u Čechů, ale měl to letos v říjnu (i s "varhanama" abych byl spravedlivej) i jeden Němec ve Španělsku.

Pánové vykašlete se na to, dejte si, prosím, před obytku obvyklé normální světlo...nejste za tmy obvykle sami a těm druhým to může dost vadit. ....Ale jinak si samozřejmě dělejte co chcete.......


RudyH má názor, který mě dost zaujal...a protože teď řeším chybějící venkovní osvětlení, tak bych si dovolil požádat o pár dalších názorů, či fotek. To poslední, co bych chtěl na vlastním bydlíku, je zářit do noci jako střelnice na kolotočích. Primárně mi jde o osvětlení prostoru u dveří, světlo na čtení bych asi spíš chtěl vyřešit nějakým přemístitelným zdrojem světla. Díky moc za vaše postřehy.
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 8 let
pásek na karavanu máme zapojený přes stmívač a když je potřeba nastavím svítivost jen tak jak potřebuji, hlavně se vyhni barevným RGB a různým blikačům, běžícímu světlu a pod. výhoda je možnost přepnutí na PIR spínač, že se ti to rozsvítí při příchodu ke dveřím.
odkaz na stmívač např. tady: http://eshop.kara...-ovladacem

:_
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
Petr071Petr071Člen
Přidáno před 8 let

Citovat

Zdenek a Alena napsal:

pásek na karavanu máme zapojený přes stmívač a když je potřeba nastavím svítivost jen tak jak potřebuji, hlavně se vyhni barevným RGB a různým blikačům, běžícímu světlu a pod. výhoda je možnost přepnutí na PIR spínač, že se ti to rozsvítí při příchodu ke dveřím.
odkaz na stmívač např. tady: http://eshop.kara...-ovladacem

:_


Díky za radu i odkaz :)
mafi8mafi8Člen
Přidáno před 8 let
Všude platí všeho s mírou, takže z mého pohledu střídmé použití LED kupříkaldu jen pod markýzou v bílé barvě je v pořádku. Na druhou stranu RGB pásky by mohly jít krásně použít v interiéru, ale ne pro klasické svícení, spíše jen pro příjemnější atmosféru umístěné někde nad skříňkama. Samozřejmě vše s regulací jasu a takovou povahou majitele, aby nijak neznepříjemňoval život okolí...
RobertZRobertZNováček
Přidáno před 7 let
Rěšil jste někdo LED pásek do lišty? Bych z tama vytáhl ten modrý PVC pásek a misto ní dal LED pásek. Jediný problém zatím mám že pásek má cca 10 mm,což je šířka té šterbiny (nebo jak to nazvat) ale spodek má 15mm. Tak buď podložit nebo vymyslet nějakou krytku. Kvůli vodě...
RobertZ Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
pilinispilinisČlen
Přidáno před 5 let
Ahoj kup si tohle je to super mam na aute 3. https://www.t-led...ce-or-6110
PS je to nejlevněší v čr

Pak ještě i lišty mají :https://www.t-led.cz/listy-a-profily-pro-led-pasky/?page=2
Já Honza a Gábina a obytné auto Fiat Dukáto 2,3 96Kw
pilinis Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
RomanPatrolRomanPatrolČlen
Přidáno před 5 let
Také používám jejich výrobky. Zatím fungují bez problémů.
Optimismus je způsoben nedostatkem informací...
Fiat Ducato 2019 ETRUSCO I7400SB Capron
C
Capo56Člen
Přidáno před 4 roky
Chtěl bych přidat LED pásek k markýze Thule 5200 (jako náhradu původního žárovkového světla nad vstupními dveřmi), a řeším jak ho tam upevnit. Vím že existují originální ALU profily, ale nelíbí se mi jejich cena Smile (nepotřebuju tam další kedrovou lištu). Nalepit ho přímo na markýzu nelze, není tam žádná rovná plocha a vše má hloupý sklon.

- Máte někdo tip na to jak přidělat obyč profil k markýze? např přilepený sikaflexem?
- Máte někdo pásek nalepen na stěně karavanu pod markýzou?
Q
AnonymČlen
Přidáno před 4 roky
Měl jsem ho nalepený /je samolepící/ přímo zespod přez celou markýzu a bez problémů.
MajliMajliČlen
Přidáno před 4 roky
Je samolepící, drží to už 4 roky 👍
T
Tomik KraluČlen
Přidáno před 4 roky
Zespoda markýzy je cca 1 cm "žlábek" kam jsem nalepil samolepící LED pásek. V létě mi spadnul tak jsem koupil lepší oboustrannou lepící pásku a ta drží už třetím rokem. Výhodou je, že tě LED pásek lepený do toho žlábku neoslňuje a světlo se odráží od stěny karavanu.
C
Capo56Člen
Přidáno před 4 roky
Jako do tohoto prohnutého žlábku?
i.ibb.co/QdZ8hJx/mark-za-profil.png

(já jen zda se bavíme o modelu 5200)
T
Tomik KraluČlen
Přidáno před 4 roky
Zítra to nafotím a když se to povede tak to sem vložím. Grin


Na zkoušku jsem vložil foto jak to svítí se zataženou markýzou.
Upravil Tomik Kralu dne 05.05.2020 19:40, před 4 roky
Tomik Kralu Připojili následující obrazek:
img_20190928_192456.jpg
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,674,104 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.21992 sekund | Průměrně za: 0.21992 (0) sekund | Dotazy: 143 | Použitá paměť: 2.31MB/2MB