Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Měchy z Moravy: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Měchy z Moravy

Poslední aktualizace před 5 let
ScooterMartyScooterMartyČlen
Přidáno před 7 let
No výborně, takže nakonec jsem já ten špatný. Láďa napíše zprávu na několik řádků, že já neumím telefonovat, ale o tom, že odpověď na SZ v délce tří slov nezvládne nemluví. Pokud jsem chválil, bylo vše ok, když napíšu špatnou zkušenost je zle. A yetti se diví, že tu spousta lidí mlčí. Hmm asi,slušnej oddíl.

Automatické sloučení 26.01.2017 15:04:
Ještě abych to dokončil. Telefonát jsem nevolil úmyslně. Soudím podle sebe. Když mám honičku, telefonáty mne obtěžují, protože musím reagovat hned. Na písemnou komunikaci mohu odpovědět o 10 minut, o hodinu nebo o den později. A vždy odpovím. Předpokládal jsem, že má Láďa hodně práce a mé měchy nebyly akutní. Proto jsem jej nechtěl otravovat telefonátem. Ostatně když šlo o akutní věc, volal jsem (viz první příspěvek). Ovšem cca měsíc bez jakékoliv odpovědi je dost i na neakutní věc. Ono by to vyřešilo stručné "Marty sorry, dělám na tom tak vydrž". Hlášky o tom, že jsem nevděčný a mám problém s komunikací to ale asi nezachrání...
Martin (1971) a Lucie (1974) a vždycky nějaký ten pes..., 608 463 502, Abbey GTS 517 a Ford Galaxy II 1.9 TDi 96kw. Dříve Renault Master Pössl.

Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat.
Benjamin Franklin
Upravil ScooterMarty dne 26.01.2017 16:04, před 7 let
HarviciHarviciČlen
Přidáno před 7 let
Chlapi, sakra jste dospělý a ne kluci na písku. Dovolím si říct , že je to o vzájemný komunikaci. Zakopejte válečnou klávesnici a bavte se . Myslím, že to bude ke prospěchu nejen nás tady na foru.
Díky.
W
walibukČlen
Přidáno před 7 let
Dajú sa dať mechy aj na Nisan Navara, Toyota Hilux, alebo Ford Ranger?
vlk-czvlk-czČlen
Přidáno před 7 let
Ano, dají je toho plný internet. Strejda Google zná. Nevím, ale jestli to dělají kluci z Moravy.
např.:
http://www.offroa...e-perovani
RadimORadimOČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

walibuk napsal:

Dajú sa dať mechy aj na Nisan Navara, Toyota Hilux, alebo Ford Ranger?


Několik takových aut jsme již montovali ale za jiné ceny jaké jsou na odkazu od vlk-cz.
ScooterMartyScooterMartyČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Harvici napsal:

Chlapi, sakra jste dospělý a ne kluci na písku. Dovolím si říct , že je to o vzájemný komunikaci. Zakopejte válečnou klávesnici a bavte se . Myslím, že to bude ke prospěchu nejen nás tady na foru.
Díky.


Zkoušel jsem to, ale bez úspěchu. Není zájem...
Martin (1971) a Lucie (1974) a vždycky nějaký ten pes..., 608 463 502, Abbey GTS 517 a Ford Galaxy II 1.9 TDi 96kw. Dříve Renault Master Pössl.

Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat.
Benjamin Franklin
zemanekpetrzemanekpetrČlen
Přidáno před 7 let
Jó scootere,vyjímka potvrzuje pravidlo že při stovce spokojených se najde..........Vyčítat komukoli špatnou komunikaci a neumět zvednout ,vidìš stará páka, zapnout telefon, to je pro mne nepochopitelné i přes tvé sáhodlouhé a nesmyslné vysvětlování.Já když jsem chtěl namontovat od Lany měchy tak první telefonát byl v zimě,odpovědě ,na jaro to bude lepší.Na jaro druhý a bylo vymalováno ,takže podle mých zkušeností být tebou hledal bych chybu u sede.Nechtěl jsem a je fakt že číst a vůbec se vyjadřovat ke tvé litanii mě nebaví ale když jsi s ní šel na "veřejnost"tak jsem musel.Jen můj názor ,nic pro diskuzi.
ScooterMartyScooterMartyČlen
Přidáno před 7 let
Petře když Tě to nebaví, tak to nečti. Co Tobě připadá nesmyslné, mě smysl dává. Hledal jsem chybu i u sebe, proto jsem se snažil o smír, ale zas jestliže já se ke svým zákazníkům chovám vstřícně a proaktivně nemám chuť se v pozici zákazníka nějak zvlášť doprošovat.
K diskuzi to opravdu není, popsal jsem tady nejprve svou skvělou zkušenost a pak i tu horší a tím to končí.
Martin (1971) a Lucie (1974) a vždycky nějaký ten pes..., 608 463 502, Abbey GTS 517 a Ford Galaxy II 1.9 TDi 96kw. Dříve Renault Master Pössl.

Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat.
Benjamin Franklin
zemanekpetrzemanekpetrČlen
Přidáno před 7 let
Scoote ve svém věku jsem zvyklý spíš rady rozdávat než je přijímat ( i když né vždy dobré) ale protože jsem přispíval na "tvém"vlákně tak mě to nedalo.Ale věřím ,že u piva to můžeme probírat až do rána, ale nasucho?Ale jak říká klasik o manželství"Vždy je to mezi těma dvěma vyjímečně třema"tak toho taky nechám.
ScooterMartyScooterMartyČlen
Přidáno před 7 let
Ok, beru to v pohodě a rád se s Tebou u piva sejdu. Akorát bychom se snad radši bavili o toulání s bydlíkem a podobně... !^!j
Martin (1971) a Lucie (1974) a vždycky nějaký ten pes..., 608 463 502, Abbey GTS 517 a Ford Galaxy II 1.9 TDi 96kw. Dříve Renault Master Pössl.

Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat.
Benjamin Franklin
P
PPPmytoČlen
Přidáno před 7 let
Po tel. domluvě určen termín montáže měchů.Montáž proveden sakra fofrem a pečlivě.Výsledek je opravdu skvělý.- spokojenost s přístupem,domluvou,s provedením..V jeden den za odpoledne do večera.vše hotovo.

stačí zvednout telefon a dobře se domluvit.Ať se to takto povede všem co chtějí měchy od Lany.
Pohoda,klídek,sluníčko......cesta kamkoliv.
M
majsadrČlen
Přidáno před 7 let
Skooter pokud chceš mechya pruziny MAD děla pan Červeny Sezemice u Holic. Ahoj
H
HonzaMNováček
Přidáno před 7 let
pány z Moravy doporučuji.
měchy namontovány před týdnem, zatím velká spokojenost !!!
O
OtakarZNováček
Přidáno před 7 let
Ahoj, prosím Vy co už máte namontováno mate k těm měchům od Lany nějaký homologační list?
Cca před půl rokem když jsem s ním komunikoval měchy chtěl namontovat, zeptal jsem se zda je ten výrobek homologovaný na to mi neopověděl a z montáže sešlo.
Cenu má dobrou, ale pokud to nemá homologaci tak je to o hubu.
Hezký večer všem
OZ
P
petakČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj, homologaci to nemá, já to loni sám namontoval a teď v březnu jsem byl na STK
a vůbec je to nezajímalo. Takže to neřeším. Výhody jsou už tady popsané :-)
Mirek a JirinkaMirek a JirinkaČlen
Přidáno před 7 let
Měchy mám namontovány svépomocí už myslím 8 roků?? hned co jsem koupil obytku. 4 x na STK a nikdy se nikdo o tom ani náhodou nezajímal.Je to místo těch gumových dorazů,tak nevím o důvodu proč nějaká homologace.Jsou orginál od výrobce prakticky ze vším všudy.Ani nevím zda RUBENA a nebo někdo jiný dává nějakou homologaci. Ani k držákům na kola a pd. jsem žádný list nedostal.Vše je snad uloženo u výrobců ??
1-den + 1-dna * 50+, Fiat Ducato 2,5D-Frankia (1994),člun ADVENTURE Fotky s našich cest jsou na http://tvsat.rajc...
RIVARIVAČlen
Přidáno před 7 let
Měl jsem měchy, nájezdy na skůtra a další od Lany na dvou obytkách. STK bez problémů. Nyní mám minicamper a Láďa mi velmi pomohl i se zámečnickou prací na výrobě a montáži rámu podvozku v zadní části a to včetně pozinkování. Nikdo tuto práci nechtěl jako zakázku vzít, ale Láďu mám naštěstí za rohem. Spolu se synem Radimem rozumí věci a snaží se vždy vyhovět.
Z Nového Jičína zdraví Milan
R
Radek KaplanČlen
Přidáno před 7 let
Za mě také velká spokojenost. Na STK jsem byl snad týden po montáži měchů. Borec co mi kontroloval auto tak si moc pochvaloval jak jsou pěkně udělané konzole atd ... a o žádné homologaci ani nepípnul ... prošel jsem bez problémů ... (Y)
do 3.8.2016 - FIAT Ducato Knaus Traveller C580 2.8idTD 1999

do 21.3.2018 - FORD Transit 350L RIMOR SuperBrig 680TC 2.4TDE 2004

Aktuálně - FORD Transit NobelART A9000 Elegance


Radek 1975 + Lucka 1984 + Andulka 2012 + Lukášek 2016
samotarsamotarNováček
Přidáno před 7 let
Taky jsem si je nechal namontovat supr domluva a provedená práce také za mě velká spokojenost
K
KoralovciČlen
Přidáno před 7 let
kolik tyto měchy váží? Myslím tím, o kolik se sníží doložnost vozidla, dík
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,688,384 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.22357 sekund | Průměrně za: 0.22357 (0) sekund | Dotazy: 139 | Použitá paměť: 2.29MB/2MB